Kolík do penisu Diogol Jaz Pig, 14 mm

Kolík do penisu Jaz Pig, 14 mm

Ozdobí penis a důkladně roztáhne močovou trubici

S kolíkem do penisu Jaz Pig zažijete něco, čeho jinou erotickou pomůckou ani sexuální technikou nedosáhnete. Nebojte se, dilatace (roztahování močové trubice) nebolí. Dráždění penisu zevnitř je naopak velice příjemé a naprosto vás uchvátí.  Více
  • zaoblená a kónická špička pro snadnější zavádění
  • dráždivá kulička pro dokonalé roztažení močové trubice
  • praktická hlavička poslouží jako zarážka i šperk
  • z lékařského hliníku s hypoalergenní povrchovou úpravou

Zboží bylo již doprodáno

Toto zboží již bohužel není k dispozici.

Přejít na podobné produkty

Popis a parametry
Kolík do penisu Diogol Jaz Pig, 14 mm

S kolíkem do penisu Jaz Pig zažijete něco, čeho jinou erotickou pomůckou ani sexuální technikou nedosáhnete. Nebojte se, dilatace (roztahování močové trubice) nebolí. Dráždění penisu zevnitř je naopak velice příjemé a naprosto vás uchvátí.

Kolík má vlastně tvar takového většího a vylepšeného špendlíku na nástěnku. :) Má kónickou zaoblenou špičku, díky které po důkladném namazání vklouzne do močové trubice opravdu snadno, a kousek za ní je ještě dráždivá kulička. Hlavička kolíku poslouží nejen jako zarážka, ale také jako ozdoba vašeho penisu.

Kolík je vyrobený z lékařského hliníku s hypoalergenní povrchovou úpravou a při styku s penisem vás bude příjemně chladit. Maximální průměr kolíku je 14 mm, takže je určený pro pokročilé a experty. Začátečníkům doporučujeme začít s dilatátorem nejmenšího průměru (4 mm).

Při dilataci dbejte na dokonalou čistotu a sterilitu nástrojů i prostředí, aby nedošlo k zavlečení nepříjemné infekce do močové trubice. K desinfekci a čištění všech nástrojů a hraček používejte speciální čističe na erotické pomůcky.

Kromě hygieny je velmi důležitá i důkladná lubrikace kolíku a penisu. Nejvhodnější a nejsnazší způsob je vstříknout lubrikační gel přímo do močové trubice (injekční stříkačkou bez jehly). Používejte kvalitní lubrikační gel na bázi silikonu.

TIP: Do hrátek s dilatátorem můžete přizvat i partnerku nebo partnera. Penetrace penisu je totiž dráždivá podívaná, protože postup kolíku můžete vidět zvnějšku na spodní straně penisu. Dokonce jej i nahmatáte, když penis vezmete do dlaně.


Kolík do penisu Jaz Pig, 14 mm vyrobený firmou Diogol

Vyberte si z široké nabídky penis plugů v našem obchodě. Kvalitní zboží od firmy Diogol od nás zakoupilo 44 zákazníků. Přečtěte si jejich hodnocení a neváhejte nás kontaktovat v případě jakýchkoliv dotazů!

Diogol na Vibratory.net

Na eshopu Vibratory.net si můžete vybrat z celkem 6 produktů od tohoto výrobce. Další produkty od firmy Diogol se nachází zde.Parametry

  • Rozměry: celková délka 7,5 cm, zasunutelná délka 5 cm, průměr 5 - 14 mm
  • Barva: stříbrná
  • Materiál: hliník s hypoalergenní povrchovou úpravou
  • Výrobce: Diogol (Francie)

Zařazeno


Kód produktu

E28186