Latexová plynová maska

Latexová plynová maska

Třešnička vašich bizarních a fetish hrátek

„Velmi dobrý stav, kompletní. Vhodná jako dekorace nebo maska. Aby vám dlouho vydržela, je nutné se o nic starat, ale to je u všech masek tohodle druhu.”  Soudek  Další zkušenosti
  • věrná kopie vojenské plynové masky včetně filtru
  • ideální doplněk bizarních a fetish hrátek
  • lze používat i k omezování dýchání

Zboží bylo již doprodáno

Toto zboží již bohužel není k dispozici.
Mrkněte se na podobné produkty

Popis a parametry

Latexová plynová maska

Latexová plynová maska bude třešničkou vašich bizarních a fetish hrátek. Měl by ji mít každý vyznavač Heavy Rubber, protože skvěle doplní celotělový latexový catsuit. Konečně si užijete kompletní zahalení těla do gumy a zažijete ten úžasný pocit omezeného dýchání. Maska vám navíc zajistí pocit anonymity a oddělí vás od okolního světa.

Maska je vyrobena ze 100% přírodního latexu (může způsobovat alergické reakce) a je věrnou kopií ruské vojenské plynové masky. Dokonce stejně voní a má šroubovací filtr, díky kterému můžete masku použít i pro důmyslné omezování dýchání, tzv. Breath Control Play.

Aby se maska krásně leskla, ošetřujte ji speciálním leskem na latex.

Plynová maska neplní ochrannou funkci. Lze ji použít pouze při erotických hrách.

INFO: Přírodní latex může způsobovat alergické reakce. Výrobek nevystavujte dlouhodobě světlu a uchovávejte jej na temném místě (ideálně v neprůsvitném černém pytlíku nebo krabičce).

UPOZORNĚNÍ: Maska může být kvůli těsnému tvaru nebo příliš malým či chybějícím otvorům na dýchání zdraví škodlivá i nebezpečná. V nejhorším případě může její používání vést ke smrti. Kdyby se u vás při jejím nošení vyskytly zdravotní potíže nebo bolest, okamžitě ji sundejte z obličeje a případně volejte lékaře. POUŽITÍ NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ.


Parametry

Velikost: univerzální
Barva: černá, zelená
Materiál: 100% přírodní latex
Výrobce: LateX


Zařazeno


Kód produktu

29201311000

Recenze (5)

Recenze

84%
Hodnotilo 5 zákazníků
Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili.
před 16 měsíci

Je pravda, že zápach jen tak nejde dostat pryč, ale maska jde lehce nasadit a vše je jinak bez problémů. Filtr radši nepoužívejte, lol.

před 18 měsíci

Materiál je dostatečně tlustý a pevný. Filtr je v pořádku.
Jenom jedinej problém: zápach. Smrdí zatuchle, po dlouhém skaldování. kdo ví, z které doby je.
Štiplavej zápach jen tak pryč nedostanete. Škoda.

  • pevný materiál
  • zápach
před 18 měsíci

Rychlé a diskrétní dodání, maska dorazila v pořádku. Sedí taky dobře, takže nemůžu napsat nic špatného.

  • geniální
před 19 měsíci

Velmi dobrý stav, kompletní. Vhodná jako dekorace nebo maska. Aby vám dlouho vydržela, je nutné se o nic starat, ale to je u všech masek tohodle druhu.

před 19 měsíci

Cenově je maska v pohodě i zpracování je bez závad. Nicméně je nutné masku před prvním použitím pořádně umýt.

  • cena
  • kvalita

Píšeme o zboží (10)

Píšeme o zboží

Jak se naučit perfektně svádět svého muže

Jak se naučit perfektně svádět svého muže

Máš chuť trochu oživit vaši domácí rutinu? Zapoj trochu obyčejného svádění a dráždění, není to těžké a budě tě to bavit. Uděláš mu sexy kočičku, po které bude mít chuť skočit a jako Homer po koblize.

10 bláznivých sexuálních přání milenek, které jsem měl splnit 2/2

10 bláznivých sexuálních přání milenek, které jsem měl splnit 2/2

Věřili byste, že některé ženské touží po nezkušeném ňoumovi nebo že jsou dokonce schopny protlačit do postele svou kočku? Je to divné stvoření, ta žena. Čtěte, s čím vším jsem se musel vypořádat a jak jsem to vyřešil.

Rychlokurz pro začínající Dominanty

Rychlokurz pro začínající Dominanty

Staň se sebevědomým Dominantem a udělej své ženušce potěšení, o jakém se jí nesnilo. Mám pro tebe tři zaručené návody, kterými tu svou nadrženou kočičku dostaneš do submisivního ráje.

Boty do postele nejen při BDSM hrátkách

Boty do postele nejen při BDSM hrátkách

Milovníci méně tradičních sexuálních praktik berou sexy boty jako důležitou součást své erotické výbavy. Ti co mají rádi boty ještě více, jsou jistě hrdými fetišisty na boty. Pojďme se podívat na tento typ erotického fetiše blíže. Dozvíte se, jak boty využít při různých sexuálních praktikách a to nejen v BDSM.

Erotické pomůcky a doplňky pro spanking

Erotické pomůcky a doplňky pro spanking

Dnes se podíváme na erotické pomůcky, kterými můžete partnera potrápit při erotickém výprasku (spankingu). Kromě bičů a důtek vám ukážeme i různé druhy pout, které vám pomohou submisivního partnera znehybnit. Zaměříme se také na erotické doplňky, které při spankingu oceníte – masky, roubíky či různé role-play oblečky.

Latex fashion – catsuity, kostýmy, uniformy

Latex fashion – catsuity, kostýmy, uniformy

Hledáte-li vhodný outfit pro sexuální hrátky, zjistíte, že existuje nepřeberné množství zboží. Pro nezkušené je výběr z tak široké nabídky obtížný a proto vás dnes provedeme latexovým oblečením a kostýmy. Probereme catsuity a uniformy pro roleplay, obleky superhrdinů a závěrem zmíníme i menší kusy latexového oblečení jako jsou trička, sukně, trenky nebo kalhotky.

Latex fashion – vyběr oblečení, leštění a údržba

Latex fashion – vyběr oblečení, leštění a údržba

Latex fashion je velká kapitola sama pro sebe a proto se budeme gumovému oblečení věnovat v několika článcích. Než se vrhneme na jednotlivé druhy oblečení, povíme si, jak správně latexové prádlo vybírat a zvolit správnou velikost. Zjistíte, jak latex skladovat a udržovat pomocí laku. Závěrem si povíme, k čemu se vám bude při oblékání hodit pudr na latex.

Biče, plácačky, důtky a jejich využití v BDSM

Biče, plácačky, důtky a jejich využití v BDSM

Již v době starověku byl bič symbolem trestu a moci, a proto s ním byla například ve starověkém Řecku vyobrazena bohyně Nemesis a v Egyptě faraoni. Bič je nejrozšířenější spanking pomůcka, ale je to i výborný doplněk, který zpestří fádní sexuální večery. Kromě bičů se dnes podíváme také na důtky, plácačky a další BDSM pomůcky.

Spanking – polohy pro výprasky a trestné lavice

Spanking – polohy pro výprasky a trestné lavice

V BDSM jsou výprasky a tělesné tresty oblíbenou praktikou, ale kouzlu spankingu v rámci erotické hry často propadnou i klasicky zaměřené páry. Při vášnivém sexu není k plácnutí přes zadek daleko a s trochou nadsázky lze říci, že i toto je spanking. Dnes se budeme věnovat tématice výprasků podrobně a probereme vhodné polohy a nábytek: trestné lavice, berkley horse, ale např. i obyčejnou židli.

Středověké mučící nástroje - pranýře, klece, klády

Středověké mučící nástroje - pranýře, klece, klády

Každý člověk, který má rád BDSM, dříve či později zatouží po vhodných erotických pomůckách a další výbavě do své sbírky. Velmi vhodný je k těmto účelům i BDSM nábytek, a ač by se to mohlo zdát, takový speciální nábytek nemusí být ani drahý ani přehnaně velký. Dnes se podíváme na zoubek nábytku vhodnému ke znehybnění – pranýřům, kládám a klecím. Přejeme příjemnou zábavu.Prohlížíte

Latexová plynová maska

Latexová plynová maska – Masky, kukly a šátky
Třešnička vašich bizarních a fetish hrátek
995
Vyprodáno