Luxusní dvojitý vibrátor Gvibe 3 Candy Pink

Náš TIPDoprava zdarma

Dvojité tělo a silné vibrace se postarají o dokonalé potěšení

Luxusní dvojitý vibrátor Gvibe 3 Candy Pink si zamilujete nejen pro jeho nádherný design, ale i spoustu možností, jak jej použít. Špička vibrátoru je rozdělena do dvou ohebných ramen. Díky tomu poskytne dokonalou potěchu ženám i mužům.  Více
 • vhodný pro ženy, muže i párové hrátky
 • 3 výkonné motorky se silnými a tichými vibracemi
 • 6 vibračních programů + snadná změna intenzity vibrací

Zboží bylo již doprodáno

Toto zboží již bohužel není k dispozici.

Přejít na podobné produkty

Popis a parametry
Luxusní dvojitý vibrátor Gvibe 3 Candy Pink

Luxusní dvojitý vibrátor Gvibe 3 Candy Pink si zamilujete nejen pro jeho nádherný design, ale i spoustu možností, jak jej použít.

Špička vibrátoru je rozdělena do dvou ohebných ramen. Díky tomu poskytne dokonalou potěchu ženám i mužům. Můžete jej využít jako vibrátor, stimulátor i masážní přístroj, a to nejen sólo, ale i v páru.

Vibrátor má celkem tři motorky (ve špičkách a v nerozdělené části jeho těla), které se starají o silné a tiché vibrace. Potěší vás celkem 6 vibračních programů, přičemž u každého můžete měnit intenzitu vibrací.

Je 100% voděodolný, takže si s ním užijete i ve sprše nebo vaně, a vyrobený z lékařského silikonu, který je hypoalergenní a sametově hebký na dotek. Díky praktické rukojeti s očkem se vám bude skvěle držet.

Nabíjí se pomocí magnetického USB kabelu, má podsvícená tlačítka a cestovní zámek – zapnete jej podržením tlačítka "+" po dobu dvou sekund.

K lubrikaci používejte výhradně gely na vodní bázi a při čištění využijte speciální dezinfekční prostředek na erotické pomůcky.

TIPY PRO POUŽITÍ:

Ženy mohou vibrátorem potěšit bod G a klitoris zároveň, případně jen klitoris nebo bradavky, obě ramena vsunout do vaginy a užít si mírný pocit roztahování, nebo jedno z ramen vsunout do análku a vychutnat si pocit dvojitého zaplnění.

Pánové vibrátor využijí jako anální hračku pro stimulaci prostaty a varlat zároveň, případně jako stimulátor, kterým budou dráždit svá varlata či penis během honění.

Vibrátor využijete i k párovým hrátkám. Můžete jej třeba vložit mezi prsa, kam pak partner vsune penis, přiložit k bradě během orálního sexu a zpestřit cumlání vibracemi, stimulovat partnerčin klitoris během sexu nebo si s ním mohou pohrát dvě dámy naráz. Vymyslíte další způsoby?


Luxusní dvojitý vibrátor Gvibe 3 Candy Pink od výrobce Gvibe

Vyberte si z široké nabídky dvojitých vibrátorů na našem eshopu. Kvalitní zboží od firmy Gvibe od nás zakoupilo 7 zákazníků. Podívejte se jak produkt hodnotí a neváhejte nás kontaktovat v případě jakýchkoliv dotazů!

Gvibe na Vibratory.net

Na sexshopu Vibratory.net prodáváme celkem 1 produktů od tohoto výrobce. Další výrobky od firmy Gvibe naleznete zde.Parametry

 • Rozměry: celková délka 23,5 cm, zasunutelná délka 14 cm, délka ramen 8,5 cm, průměr max. 3,8 cm (při sevřených ramenech)
 • Barva: růžová, zlatá
 • Materiál (neobsahuje ftaláty): lékařský silikon
 • Baterie: interní akumulátor (nabíjení pomocí magnetického USB kabelu)
 • Doba nabíjení: 2 hodiny (první nabití)
 • Doba provozu: max. 4 hodiny
 • Obsah balení: vibrátor, nabíjecí magnetický USB kabel, pytlíček
 • Výrobce: FT London LLP (Velká Británie)

Galerie (7)

Galerie


Luxusní dvojitý vibrátor Gvibe 3 Candy Pink
Luxusní dvojitý vibrátor Gvibe 3 Candy Pink
Luxusní dvojitý vibrátor Gvibe 3 Candy Pink
Luxusní dvojitý vibrátor Gvibe 3 Candy Pink
Luxusní dvojitý vibrátor Gvibe 3 Candy Pink
Luxusní dvojitý vibrátor Gvibe 3 Candy Pink
Luxusní dvojitý vibrátor Gvibe 3 Candy Pink