MACA FRESH Women – pro intimní, psychické i fyzické zdraví žen, 90 kapslí

MACA FRESH Women - pro intimní, psychické i fyzické zdraví žen

Pro psychické i fyzické zdraví žen, na podporu sexuality a při menopauze

Maca fresh, Medicago sativa a Dioscorea villosa - jedinečná kombinace látek pro ženu v jednom produktuUnikátní produkt MACA FRESH Women byl sestaven speciálně pro ženy, které chtějí podpořit svoji sexualitu, fyzické a psychické zdraví a nebo také zmírnit nepříznivé příznaky spojené s menopauzou.  Více
 • dodává energii
 • přírodní složení - výtažky z mocných bylin
 • velký obsah účinných látek
skladem

Kdy zboží dostanu?
600

ks
Popis a parametry
MACA FRESH Women – pro intimní, psychické i fyzické zdraví žen, 90 kapslí

Maca fresh, Medicago sativa a Dioscorea villosa - jedinečná kombinace látek pro ženu v jednom produktu
Unikátní produkt MACA FRESH Women byl sestaven speciálně pro ženy, které chtějí podpořit svoji sexualitu, fyzické a psychické zdraví a nebo také zmírnit nepříznivé příznaky spojené s menopauzou.

Přírodní produkt – základ produktu je tvořen čistě přírodními bylinnými extrakty.

Maca je velmi oblíbená rostlina mezi ženami, které chtějí podpořit svou sexualitu, získat více energie a podpořit své intimní, fyzické a psychické zdraví.

MACA FRESH Women obsahuje prospěšné látky, které mají pozitivní vliv na:

 • sexualitu, sexuální aktivitu, fyzické a psychické zdraví, vitalitu (Maca)
 • při psychickém a fyzickém vyčerpání, na sexualitu, růst vlasů a nehtů; pomáhá udržovat správnou funkci močového systému (Medicago sativa)
 • pomáhá udržovat klidné a pohodlné období menopauzy, pomáhá ženám vyrovnat se s negativními projevy spojené s menopauzou, jako jsou návaly horka, pocení, neklid a podrážděnost (Dioscorea villosa)

Extra silné složení - 3 pečlivě vybrané složky a 1290 mg účinných látek v jedné denní dávce!

Aby vám produkt přinesl výsledky, které očekáváte, musí obsahovat dostatečné množství účinných složek. MACA FRESH Women obsahuje v jedné dávce 1290 mg účinných látek, což je mnohem více než většina konkurenčních produktů!

Bezpečný a prověřený produkt
MACA FRESH Women je vyráběn v České republice a je řádně notifikován na Ministerstvu zemědělství.

UPOZORNĚNÍ: Ukládat mimo dosah dětí. Určeno pro ženy. Není určeno dětem, těhotným a kojícím ženám. Přípravek neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Dodržujte zdravý životní styl. Pokud užíváte nějaké léky nebo jste přecitlivělí na některou z obsažených látek, poraďte se o vhodnosti užívání přípravku s lékařem.


MACA FRESH Women - pro intimní, psychické i fyzické zdraví žen od společnosti VALAVANI

Vyberte si z široké nabídky afrodiziak pro ženy v našem obchodě. Kvalitní zboží od společnosti VALAVANI u nás již zakoupilo 231 zákazníků. Mrkněte na jejich názor a v případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat!

VALAVANI na Vibratory.net

Na sexshopu Vibratory.net si můžete vybrat z celkem 36 produktů od tohoto výrobce. Další zboží od firmy VALAVANI naleznete zde.Parametry

 • Obsah balení: 90 kapslí
 • Doporučené dávkování: 3 kapsle denně, zapít vodou
 • Složení (v 1 denní dávce = 3 kapslích): Maca extrakt (Lepidium meyenii) 900 mg, Tolice vojtěška (Medicago sativa) extrakt 300 mg, Wild yam (Dioscorea villosa) extrakt 90 mg; obal kapsle obsahuje želatinu
 • Skladování: Uchovávejte na suchém a tmavém místě při pokojové teplotě.
 • Výrobce: VALAVANI (Česká republika)