3 pozice, které musíte vyzkoušet

Osobně jsme pro vás prověřili nové polohy, kterými jednoznačně oživíte své intimní dovádění. Tři tipy, které rozhodně musíte zkusit, každý z nich vám přinese jiné potěšení.

3 pozice, které musíte vyzkoušet

Sex se může velmi rychle stát rutinou. Vy ale můžete své intimní večery trochu okořenit drobnými fintami. Tento článek je pro všechny, kteří by rádi zkusili nové polohy, ale nenapadá je jaké a Kámasútru studovat nechtějí. Mám něco pro tulivé romantiky, divoké draky i experimentátory v kondici.

Nejhlubší průnik, jaký jste kdy zažili


Misionář na špičkách
Misionář na špičkách

S touto variantou klasického misionáře žena pocítí penis opravdu hluboko, což je ideální pro vaginální orgasmus. Možná, že jej právě v této poloze zažijete poprvé ;-)

Žena se položí na záda na měkkou podložku a zvedne nohy přímo nahoru, jako beruška přetočená na krovky. Muž si je tak může opřít o ramena. Na začátku je jen nakolenou, pak se postupně nakloní dopředu tak, že se dlaněmi opírá o podlahu vedle ramen partnerky a nohami se zvedne na špičky. Žena tak má své nohy mnohem blíže tělu a svou intim oblast tak muži doslova otevírá. Muž v podstatě stojí v předklonu opřený dlaněmi o podlahu a celým svým tělem naráží do partnerčiny pánve. V tom je mnohem více intenzity, než když klečí.


Muž je v pozici prkna a zvedá se hlavně pomocí břišních svalů
Muž je v pozici prkna a zvedá se hlavně pomocí břišních svalů

Je fajn, když si partnerka dá pod zadeček polštář, bude tak mít prdelku ještě více a pohodlněji nadzvednutou a nastavenou.

Pánve jsou k sobě přitisknuty a při každém pohybu o sebe pevně narazí. S každým přírazem tak žena obdrží přitlačení do poštěváčku.

Varianta: muž se pánví položí na ženu a jen se pohupuje zepředu dozadu. Tím sice klasicky nepřiráží, ale penis uvnitř příjemně rejdí a muž může nabrat síly na další kulometnou palbu. Jen na ní nesmí moc ležet, na její záda by to byl velký nápor.

V této poloze je žena přikovaná k zemi, zavalena a uvězněna v kleci z partnerových končetin. Co ale rozhodně může, je podsazení pánve nebo kroužky pánví, čímž mění úhel průniku.

Poloha ženy vypadá snadně, ale odnesou to hlavně záda
Poloha ženy vypadá snadně, ale
je náročnější na záda

Co je na této poloze nejlepší

Hluboký průnik a super úhel.

Pro koho je poloha vhodná

Co si budem namlouvat, je potřeba pán s fyzičkou, vymakanými zejména břišními svaly.  Pro ženy platí snad jediné omezení, zkuste si v leže dát nohy až k ramenům a pokud to bude pohodlné, můžete tuto polohu vyzkoušet.

Na co si dát pozor

Muž musí mít pevné opěrně body a nesmí klouzat ani se bořit do měkké matrace. Žena nesmí ležet na tvrdé zemi, její záda dostanou zabrat. Alespoň deku si pod sebe dejte, obzvlášť pod oblast hrudní páteře.

Kde polohu můžete provádět

Na posteli, která moc nepruží. Jinak se žena může rozhoupat docela nepříjemně. Také v nakloněném terénu, třeba v přírodě ve svahu. Kopeček pomůže vyvážit zátěž gravitace.

Dřepy k pěknému a chcete-li i plnému zadečku


Nastavená prdelka... to je oč tu kráčí
Nastavená prdelka... to je oč tu kráčí

Dřep s vyšpuleným zadečkem. Vy se ale můžete něčeho přidržet :)
Dřep s vyšpuleným zadečkem. Vy se ale můžete něčeho přidržet :)

Dámy, které touží po pěkném pozadí, by měly dřepovat! Proto je tato poloha ideální jako součást tréninkového plánu a zažijete při ní nejen nevšední penetraci, ale také zapracujete na své zaoblené prdelce. Tato poloha je vhodná k průniku do obou dírek, můžete si vybrat :)

Potřebujete židli nebo i pohovku. Pevnou a stabilní, ideálně bez božních područek. Postavte ji ke zdi nebo k pevné skříni. Budete se potřebovat opřít.

Žena si stoupne na židli a dřepne si tak, aby byla výška vchodu do její jeskyňky ve výšce mužovy pánve a vyšpulí zadeček. Podobně jako když si sedá na záchod. Aby udržela pozici, může se držet opěradla židle, zapřít se dlaněmi vedle nohou nebo jí pomůže partner tím, že zespod podepře její pozadí. Po chvilce zjistíte, že můžete píchat opravdu divoce. Penis se dostane hezky hluboko a je to velmi příjemné.

Co je na této poloze nejlepší

Může to být pěkně divoké a vzrušující.

Pro koho je poloha vhodná

Výhodu mají ženy s vymakanými stehny. Také pro milovníky análku.

Na co si dát pozor

Nejvíce asi budete řešit rovnováhu, vyvážnost a pohodlí. Najděte si takovou oporu, aby stehna byla zatížena co nejméně, jinak v poloze dlouho nevydržíte.

Kde polohu můžete provádět

Na židli, na pohovce nebo posteli. Určitě ne na schodech, protože to kouzlo spočívá v tom, že zadeček visí a je volný směrem dolů.

Klubíčko pro něžný sex a příjemné dráždění

Ideální pozice do postele po probuzení, když je žena rozmrzelá nebo je jí zima. Když muž ženu takto objeme zezadu a chytne nohy pod koleny, pěkně si ji k sobě přitiskne a může do ouška šeptat sladké nesmysly.


Pro ženu je tato poloha velmi pohodlná a dodává jí příjemné prožitky. Ani muž se extra nenadře.
Pro ženu je tato poloha velmi pohodlná a dodává jí příjemné prožitky. Ani muž se extra nenadře.

Žena se schoulí do klubíčka na bok, nohy přitáhne co nejvíce k břichu a obejme je kolem kolen. Muž se položí za ni a svou polohu přizpůsobí pohodlnému průniku. Díky tomu, že je žena takto hezky sbalená, partner pohodlně dosáhne na její poštěváček.

Varanta: Můžete zkusit obměnu a to takovou, že žena nohy natáhne nebo je muž přizvedne nahoru výš, než si je žena sama udrží.

Tuto polohu můžete zařadit ihned po probuzení.
Tuto polohu můžete zařadit ihned po probuzení, když se ještě pěkně tulíte :)

Co je na této poloze nejlepší

Příjemný průnik, dráždění klitorisu a objetí, to je oč tu kráčí a co dělá z této pozice nenápadnou, avšak kouzelnou kombinaci.

Pro koho je poloha vhodná

Pro partnery pohodlné, právě probuzené, také pro ty, kdo mají chuť na něžnosti. Nebo třeba když je vaše žena rozmrzelá, smutná. Také ji můžete použít při změně dírky a zasunout tak do análku.

Na co si dát pozor

Moc netiskněte partnerce nohy k hrudníku, ať se jí moc nezmáčkne břicho a ať se jí dobře dýchá.

Kde polohu můžete provádět

Pohodlně v posteli to bude asi nejlepší, případně i na zemi.

Vybrali jste si? Doporučujeme vše poctivě vyzkoušet!


Související hračky