Recenze BEZ OBALU – Mini vibrátory

S námi víte, co kupujete. Dnes jsme se zaměřili na mini vibrátory. Pokud hledáte něco nenápadného, silného a vhodného například na cestování, pak prosím vstupte.

Recenze BEZ OBALU – Mini vibrátory

Hodně žen shání něco malého, nenápadného, co se jim vejde do kabelky a budou si moc svoji chvilku udělat kdekoliv ;) Proto jsme podrobili našim důkladným testům právě mini vibrátory. Ty překvapí nejen svou velikostí a vzhledem. Ten bývá ve většině případů dost neobvyklý, ale hlavně svou silou, kterou dokáží tihle malí rarášci vyvinout.

1. Vibe Therapy Quantum

Nenápadný růžový velmi silný vibrátorek, velikostně srovnatelný s rtěnkou, vás překvapí svou velkou silou a hlavně tím, že vibruje na špičce, takže přesně tam, kde má ;) Jeho povrch je z ABS, což mu dodává dokonalou hladkost. Potěší i tím, že má 3 stupně vibrací a 4 vibrační programy. Jediné mínus je v jeho hlasitosti, která je celkem dost výrazná.

Recenze od Elišky
Celkově na mě Quantum velice zapůsobilo! Jednoduše se používá a má dost dobrých nastavení vibrací. Je dost malý, takže se dá schovat do kabelky, ale taky dost výkonný, aby vás nažhavil. Zvlášť se mi líbí, že je voděodolný a působí, že spoje pevně přiléhají, takže ho můžu s sebou vzít do sprchy. Pokud hledáte něco malého pro vnější stimulaci, Quantum je dobrá volba.

Hodnotíme 80%: pěkný, silný, voděodolný, mohl by být tišší.

2. Tenga VI-BO Finger Ball

Tenga je skvělý výrobcem masturbátorů pro muže, ale co se týče vibrátorů, za konkurencí trochu pokulhává. Ani VI-BO Finger Ball není žádné terno. Nápad dobrý – malý "míček", který si navlečete na prst a můžete jím jezdit kdekoliv. Dá se použít jak při masturbaci, tak v páru při předehře. Bohužel nápad a design jsou asi jediné plus, které Finger Ball má. Obal, do kterého je míček zasazen, je z elastomeru, celkem hrubého materiálu, na který se velmi snadno chytí kdejaký chloupek či nečistota. Má jednu jedinou intenzitu vibrací a i když jeho malé tělíčko ukrývá 3 LR baterie, i tak moc dlouho nevydrží.

Šlápnutím vedle je i tlačítko pro zapnutí a vypnutí, musíte ho opravdu dobře a silně zmáčknout, aby vibrátor začal fungovat. Sečteno podtrženo, VI-BO Finger Ball má výhodu ve své tichosti, hravém designu a není drahý a tak věříme, že si najde svoji skupinu příznivců, ale mne tedy příliš neoslovil.

Hodnotíme 30%: zajímavý design, ale silné vibrace od něj nečekejte.

3. Vibrující návlek na prst

Přiznáme se bez mučení, že jsme byli velice skeptičtí, před testem tohoto Dancer Finger vibrátorku. Má velmi neobvyklý tvar a po předchozí zkušenosti s Finger Ball jsme se obávali, že dopadne stejně. Opak byl pravdou. Tenhle růžovoučký návlek má vše co, si můžete přát je krásně tichý, silný a multifunkční.

Je vyrobený z TPR (termoplastického materiálu), díky čemuž je vážně příjemný na dotek, navíc jeho malé výstupky krásně masírují. Sice se trochu hůře navléká na prst, ale při troše cviku to pak jde samo.

Recenze od Zuzky
Líbí se nám, velikost je úžasná, dá se vzít kamkoliv sebou a pak partnera překvapit...není hlučný...fajn je, že se může použít na dráždění pro oba...

Může vás překvapit, že je kompletně všechno na něm napsané čínsky. Vevnitř najdete pouze čínský návod s dvěma kondomy na prst to ovšem na kvalitě vůbec neubírá. Vibrátor od společnosti VIBMAX je jen důkazem, že Čína není distributor jen nekvalitních šuntů. Není jediný důvod, proč si tento vibrující návlek nepořídit.

Hodnotíme 100%: silný, tichý, multifunkční, pěkná vychytávka pro páry.

4. Funky ToyJoy

Funky ToyJoy sází na své výměnné nástavce, které jsou celkem čtyři a uspokojí tak potřeby většiny žen. Je škoda, že jeho neuvěřitelná síla se nedá regulovat. Věříme, že na některou ženu bude vibrovat až moc silně. Bohužel, jak je silný, tak je i hlasitý.

Také nemá vhodně vyřešeno zapínání a hlavně vypínání, při kterém se vám téměř jistě vibrátor vždy otevře, protože stačí s ním otočit jen o trošku víc, než je poloha na vypnutí a je to.

Recenze od Gabči
Funkyho jsem si koupila, prtž jsem chtěla vědět, jak bude reagovat můj kluk. Potěšilo mě, že když jsem mu ho ukázala, hned ho chtěl vyzkoušet… :-) Ale dopadlo to tak, že si ho ten drzoun hned zabavil pro sebe a začal se s ním třít po celým těle. :-D Funky je skvělá hračka pro páry, jezdí mi s tím naším po bradavkach a klitorisu.
Já ho s ním hladím všude po penisu a varlatech, ale taky po celém těle. Je ideální na zahnání stresu a zvýšení potěšení pod peřinou.

Hodnotíme 70%: Silná hračka i do páru, bohužel nemá ovládání vibrací.

5. bCute Pearl

Když jsme vybalili tenhle růžovoučký vibrátorek, první co nás napadlo bylo, proč se daleko víc neprodává? Vždyť je dokonalý. Vysvětlení na sebe nenechalo dlouho čekat. Cena. Vibrátor bCute Pearl není z nejlevnějších. Stojí ale za ty peníze? Pro začátečníky možná ano.

Je vyrobený ze silikonu, což mu zajišťuje velmi příjemný pocit na dotek. Nevibruje na místě, za které vibrátor držíte, což je plus a hlavně má i 2 vibrační programy a 3 stupně vibrací. Vibrace nejsou ale příliš výkonné. Dostanete k němu i pytlíček, do kterého můžete vibrátor uschovat. Nevýhodou je jeho hlasitost, ovšem oproti Funky ToyJoy není tak výrazná.

Pokud vám nevadí investovat do erotické hračky trochu více peněz a jste spíše začátečníci, tak bCute Pearl je jasnou volbou. 

Recenze od Jednorožce
Tento výrobek stojí za to koupit, pokud jste nováček a ostatní hračky vás trochu děsí. Pokud jste zkušená, rozhodně za ty peníze nestojí a investovala bych do vibrátoru s lepším funkčnějším designem a výkonem.

Hodnotíme 50%: super pro bohatější začátečníky.

Závěrem můžeme zodpovědně říct, že i mezi mini vibrátory je několik šikovných pomocníčků, které vás sice uvnitř nenaplní, ale to u nich stejně nehledáte. Jsou vysloveně na hraní a dráždění klitorisu, bradavek, žaludu. Aspoň jeden mini virátor doma určitě uživíte :) Přejeme hezkou zábavu.


Související hračky

Související témata