Co kus, to sexy originál. Seznamte se s českými výrobci erotických pomůcek

Nařezejte své polovičce důtkami z české dílny a pak jí to udělejte kubistickým dildem! Dnes vám představíme lokální výrobce erotických pomůcek, kteří zhmotní vaše nejdivočejší představy. 

Co kus, to sexy originál. Seznamte se s českými výrobci erotických pomůcek

Výroba erotických pomůcek neprobíhá pouze za hranicemi naší země. I zlaté české ručičky mají hodně co nabídnout. Dneska si představíme některé z nich. Jste zvědaví?

Doba nahrává rozkoši. Nabídka českých sexshopů je bohatá, takže bezpochyby potěší nezkušené zvědavce i ostřílené experimentátory. Nejmodernější vibrátory, dilda všech velikostí či drsnější pomůcky pro majitele neobvyklých choutek a fetišů. Stačí si vybrat.

Jenže co když zatoužíme po unikátu s lokálním nádechem? Sníte-li o luxusních důtkách nebo dokonalém mučidle, následující řádky vám prozradí, kde takové poklady můžete najít.

Kov a BDSM: pekelně žhavá kombinace

Vybavit sadomasochistické doupě nebo hrací prostor ve sklepě není jen tak. S plyšovými pouty a peříčkovým šimrátkem si užijete spoustu dráždivé legrace, ale pro zjednání respektu budete potřebovat trochu ostřejší náčiní.

Zručný kovář Masterhell, zabývající se zakázkovou výrobou na míru, uspokojí potřeby i těch nejdrsnějších fajnšmekrů. V doslova pekelné dílně vám uková těžké okovy, klece, železné postele a nejrůznější doplňky do mučírny ve středověkém i modernějším stylu.

Masterhell

,,Vyrábím železné věci inspirované středověkem pro BDSM pozitivní lidičky. Většinou dělám meče, masky, mučící nástroje, především pak okovy a spoutávací zařízení typu čáp, omnibond a další.

Hodně záleží na fantazii zákazníka. Vše dělám na míru konkrétního člověka. Momentálně pracuji i pro německé zákazníky a můj výrobek se zatím nejdále dostal do Jižní Ameriky.“

Masterhell

Masterhell
Útulná klícka na hlavu, že?

Kožené důtky umí pohladit i vytrestat

Bolest, ať už jemná či ostrá, dokáže být tak vzrušující! Mrskání prostě k sexu a BDSM neodmyslitelně patří. Také trpíte touto vzrušující posedlostí? A kolik už máte důtek? Milovníci spankingu totiž obvykle nevlastní pouze jedny. Své o tom ví i Michal z firmy Kozenedutky.cz, v jehož dílně vznikají luxusní kožené důtky pro ostrý spanking i něžné BDSM.

TIP: Jak správně mrskat vám prozradí článek Tipy pro dominy a dominanty, jak být lepším mrskačem.

kozene-dutky

,,Nejoblíbenější důtky mezi zákazníky jsou ty k univerzálnímu použití. Lze je použít k jemnějším hrátkám a tantře, ale lze jimi i pěkně švihnout. Například černé kožené důtky s dildo rukojetí, které jsou velice oblíbené díky svému tvaru, který povzbuzuje představivost.

Portfolio zákazníků je široké. Jelikož se hodně specializuji na jemnější tantrické důtky, jde často o tantrické maséry či tantrické salony. Podobné jemnější typy důtek často zajímají i zákazníky, kteří nemají s BDSM příliš zkušeností a s podobnými hrátkami teprve začínají. Naopak silnější důtky z klasické hladké hověziny odebírají již zkušenější uživatelé včetně domin a dominantů.“

Kozenedutky.cz

Kožené důtky
Tak krásnými důtkami je radost mrskat!

Kubistický orgasmus

Milujete umění? A napadlo vás někdy, že se s uměním můžete i pomilovat? Česká značka Hedonist obohatila erotický trh o unikátní umělecké dílo – dildo inspirované kubistickými tvary. Oboustrané unisex dildo Cubistick ze směsi kamene a pryskyřice je vhodné pro vaginální i anální stimulaci.

Cubistick nevypadá jako běžná erotická pomůcka, kterou byste museli schovávat v nočním stolku. Naopak, tímto erotickým artefaktem se budete chtít chlubit.

Cubistick od Hedonist
Dildo Cubistick potěší nejen milovníky umění

Fetiš kostým na míru už nebudete chtít sundat

Ujíždíte si na roleplay nebo zvířecích hrátkách? Kousky z dílny vystudované sochařky Simony Krausové, vystupující pod uměleckým pseudonymem SIKRA, vás mohou proměnit v kohokoliv si zamanete. SIKRA se zabývá výrobou neobvyklých kožených masek, škrabošek a fetish doplňků na míru.

Na svůj dokonalý kostým si však budete muset nějakou dobu počkat. Vzhledem k náročnosti výroby se objednací lhůta pohybuje od tří do šesti měsíců. Říká se však, že na dobré věci se vyplatí čekat, no ne?

SIKRA

,,Ve své řemeslné práci s kůží se věnuji hlavně tvorbě masek - od klasických jednoduchých škrabošek po výpravné velké kusy nebo zvířecí masky. Dále se zabývám i tvorbou fetish doplňků. Kožené výrobky, především různé postroje (harnessy) na tělo, dělám na zakázku, takže každému zákazníkovi tvořím návrh na míru.

Oslovují mě proto zákazníci, kteří chtějí originalitu a osobní přístup a jsou ochotni si ho zaplatit. Nezřídka jsou to lidé, co chtějí mít komplexní kostým - třeba burleskní tanečnice a nebo prostě fetišisté, co mají zároveň oblibu v designu a módě.“

Simona Krausová, SIKRA

SIKRA
Stačí nasadit masku a můžete si hrát :)

I BDSM hračky mohou mít svou duši

V dobách po revoluci (a dříve), to neměli zvrácenější milovníci vůbec jednoduché. O drsnějších praktikách se nikde nepsalo a v obchodech se to roubíky zrovna nehemžilo.

Nudnou situaci sice změnil příchod prvních BDSM srazů, ale hraček bylo stále nedostatek. Proto se tvůrce vystupující pod přezdívkou Samurai rozhodl, že tyhle poklady začne vyrábět. BDSM pomůcky tvořil nejprve pro sebe a své známé, později se však jeho "večerní vedlejšák" stal profesním uměním, které můžete najít na webu samshop.cz.

Samshop

,,BDSM věci na zakázku dělám už mnoho let a dávám ze sebe maximum, abych splnil představy zákazníků. Nemá to pro mě pouze finanční rovinu, ale hlavně tu citovou… Radost lidí je mou neviditelnou složkou odměny a jsem rád, když se ke mně i po deseti letech lidé vrací s tím, je jim hračky stále skvěle slouží.

Mám portfolio věcí, co vyrábím, ale když chce někdo něco atypického, co zvládnu vyrobit, rád se pustím i do něčeho nového. Co je ale společné pro všechny výrobky, je maximální kvalita. Jako detailista jsem rád, když je všechno bez jediné chybičky na vzhledu i funkčnosti.“

Samurai, samshop.cz

Samshop
Stylová pony ohlávka se hodí na rajcovní procházky
Zaujala vás tvorba lokálních tvůrců? Nebo už dokonce vlastníte nějakou českou erotickou hračku či kostým? Pochlubte se v komentářích na našem Facebooku :) 

Vybíráme z e-shopu