Erotické překvapení – romantika v záři plamínků

Mobil mu zavrněl v kapse, přišla SMS: "Krásné narozeniny, miláčku. Doma Tě čeká erotické překvapení ;-)" Myslíte, že ten den v práci něco udělal? V hlavě měl jen myšlenky na všelijaké sexuální praktiky. Když pak spatřil svou ženu polonahou mezi stovkou malých plamínků, bylo to to nejkrásnější, co kdy v životě viděl.

Erotické překvapení – romantika v záři plamínků

Dnešní nápad je určen romanticky založeným párům, klidně ostýchavým a na začátku vztahu, kterým nevadí sex jinde než v posteli.

Tento erotický tip se vám může hodit i jako narozeninové překvapení.

Nutné propriety pro romantickou scenérii se svíčkami

Tahle hra bude chtít dost prostoru na podlaze, alespoň 2x2 metry. Posuňte nábytek, trochu si to tam přeuspořádejte.

Jestli máte koberec s vyšším chlupem, je to ideální. Dobrá je taky kožešina. Nemáte-li nic z toho, dejte na zem deku nebo dvě. Vyzkoušejte měkkost, musí to být příjemné a pohodlné.

Nakupte velkou spoustu svíček. Tenhle nápad je kouzelný právě velkým množství plamínků. Dostačující by mohly být čajové svíčky. Každá je v kovovém kalíšku, takže ani nemusíte řešit podložky. Větší svíčky jsou ale samozřejmě krásnější a efektivnější. Svíčky vyskládejte na podlahu kolem vaší provizorní postele z kožešin či dek.

Pěkného efektu docílíte, když nebudou všechny svíčky ve stejné úrovni. Některé položte na skříňku, květináč nebo jakoukoliv jinou podložku. Prostě tak, aby některé byly výše a jiné níže.

Čajovky zapalte až na poslední chvíli, dlouho nevydrží.

Chce-li partnerka vyrazit muži dech

Nemyslím ztrátu dechu herdou do zad, ale vzrušením. Oblékněte si sexy prádlo, zhasněte a uložte se mezi svíčky. Počkejte tak, až váš miláček přijde z práce nebo si to nachystejte zatímco večeří.

Ženské tělo v záři ohně vypadá překrásně. (A navíc tlumené světlo skryje i drobné nedokonalosti.)
Ženské tělo v záři ohně vypadá překrásně. (A navíc tlumené světlo skryje i drobné nedokonalosti.)

V den mužových narozenin mu napište ráno SMS s přáním a malým nalákáním, že jej doma čeká překvapení. Celý den bude přemýšlet a vsadím se, že na toto zaručeně nepřijde :-)

Když muž chystá překvapení ženě

Vše pečlivě připravte, můžete taky vychladit lahvinku. Zhasněte všechna světla a jakmile žena vkročí do bytu, odchytněte ji, zavažte ji oči a zaveďte přímo do této malé svatyně.

Nebo, pokud to uspořádání vašeho bytu dovoluje, nechte ženu vykoupat a z koupelny ji přímo vyneste v náruči a doneste doprostřed pelíšku se svíčkami.

Bude praktické, když do připraveného místečka zkusíte na chvíli na zkoušku zalehnout a poválet se. Jen tak, abyste zjistili, kolik je tam prostoru a zda svíčky nejsou moc blízko.

Hodně zábavy a zkuste ve víru zábavy nesvrhnout žádnou ze svíček :)


Související hračky

Související témata