Děsivé historky z českých erotických privátů

Projíždíš inzeráty sexuchtivých kočiček, které za litr udělají vše, co ti na očích uvidí? Než vyrazíš na privát za instantní láskou, mám pro tebe několik varování. Vybral jsem ty nejhorší příběhy z českých erotických privátů.

Děsivé historky z českých erotických privátů

Pěkně dlouhou dobu píšu o tom, jak sbalit pořádnou ženskou a pořádně si s ní užít. Proto mi hlava nebere, proč by někdo měl chuť platit si za takový risk, jakým návštěva erotického privátu bezesporu je. A protože se jeden můj kolega na privát nedávno chystal, bylo mou povinností ho přesvědčit, že je hňup.

Mrkni se na děsivé zážitky s holkami z českých privátů, které jsem našel na diskusních fórech. Ty odradí od návštěvy i velkého nadržence. Tak jaké horory a dramata tě čekají u low-costových prostitutek?

Dělají to z lásky k sexu? Ale kdepak!
Dělají to z lásky k sexu? Ale kdepak!

Je privát lepší než manželka?

„To bych byl debil, abych to nevyužil, ne? Kdy jindy mi manželka s dětma vodjede a já budu mít příležitost? Koukni na ty kundičky. Třeba tady Samantha, 20 let, je v oboru úplně nová, Praha 9,“ předčítá mi z mobilu naivní kolega. Příští týden mu odjíždí drahá polovička pryč a on přemýšlí, zda-li neuhasí sexuální touhy někde na privátu.

„To bys byl právě debil, kdybys toho využil,“ reaguji a dávám školení týkající se informací v inzerátu. S většinou inzerátů se to má takhle:

Jedna fotka s výstřihem a zamazaným ksichtem. Pokud chybí tělo, bude pravděpodobně vypasená. Fotky co působí moc profi, budou nafejkované, tedy stažené z netu. Pravděpodobnost, že narazíš na někoho uplně jiného, je vysoká.

Samantha? Vygoogli si holku na diskusích – jednou se bude jmenovat Samantha, podruhé Jessica a na třetím webu zase Sofie.

Věk 20 let? Teenky jsou v kurzu, ale skutečnost bude jiná. Dle zkušeností norníků přidej tak 5, někdy i 10 let.

Žádná holka není v oboru nová a pokud někdy byla, hodně rychle se to změnilo. Před tebou jich měla stovky.

Některé ťapiny mají na klienty různé finty, jak se nenadřít (nejlépe vůbec) a inkasovat.

Inzeráty na erotických seznamkách lžou, jak když tiskne. Je to docela pochopitelný, ale ani zdaleka to nevystihuje míru toho, jak zkušeně s tebou mohou vyjebat na privátu. A o tom, jaké je riziko něco chytnout u aktivně pracujících samiček, ani nemluvím.

Těch 50 kg a 20 let má do doby, než otevřeš dveře...
Těch 50 kg a 20 let má do doby, než otevřeš dveře...

Česká diskusní fóra o prostitukách

Určitá skupina jedinců, která musí za sex platit, sdílí na webu zážitky z návštěv různých hampejzů, privátů, salónů, erotických saun, i bordelů nejhrubšího zrna. V rámci záchranné přesvědčovací akce pro mého kolegu, jsem si diskuse prošel a opravdu dobře se pobavil na cizí účet.

Recenze šlápot najdeš zde:

  • Norník.net – největší české fórum o noření. Holky z privátů, prostitutky, night cluby...
  • Masher.cz – druhé největší české prostitutkové fórum
  • Ťapky.info – fotky ťapin z privátů i s odkazy na recenze na výše uvedených fórech

Děsivé příběhy z českých privátů

Stokilová Hydra

Nadrženej jak bejk jsem si vybral ťapku v inzerátech, domluva po telefonu v pohodě, dorazím na místo, volám, čekám před barákem a pak mě pouští dovnitř na bzučák. Bydlí v přízemí. Otevře a ve dveřích stojí asi stokilová Hydra ve vytahanym triku. Dávam otočku a ona na mě začne řvát, kam jako jdu a jak si to představuju.

Začínám jí vysvětlovat, že nevypadá jako ta padesátikilová kočka z inzerátu. Ona na to, že jsem si to musel nějak poplést. Utíkám z místa činu a před barákem na mě začne řvát z okna, že si mě vyfotila a pokud nezaplatím aspoň půl hodiny, tak ty fotky umístí všude na net. Normální sprostá špína a vyděračka, která si tímhle vydělává.

To kdyby nestačilo, že je hnusná...
To kdyby nestačilo, že je hnusná...

Ponaučení: Nevěř inzerátům a už vůbec ne těm, které psala stokilová Hydra. Vydírání je hodně silný kalibr. Nikdy nevíš, jestli někde není schovaný foťák či kamera. Na to doplatil nejeden proutník a politik.

Z nočního stolku nevytáhla vibrátor, ale...

Důsledně varuji před Amandou z Českých Budějovic, často inzeruje na Amatérech. Na pohled průměr, fotky lžou tak o 5 let a 10 kilo, ale bude to ona. Byt špinavej, jde se nejdřív po schodech dolů, smrdí tam plíseň. To by nebylo to nejhorší.

Ona už byla ready a když jsem přišel ze sprchy já, tak prakticky bez aktivity, ať si lehnu a postavím si ho. Když jsem se blbě tvářil, začala přihoňovat. Kdybych nebyl tak nadrženej, tak nevím, jestli radši neodejdu.

Pak jsem zasunul a po asi pěti minutách bušení bere do ruky ovladač z nočního stolu a zapíná v bedně Ordinaci v růžové zahradě. V ten moment ve mně bouchly saze. Tak to vypnula, já to rychle dobušil a vypadnul. Zážitek na hovno.

Když dávají seriál, sex jde na vedlejší kolej...
Když dávají seriál, sex jde na vedlejší kolej...

Ponaučení: Kdepak, tuhle práci nedělají nadržené nymfomanky, které jsou akční a iniciativní. Mnohem častěji narazíš na ležící prkna, přehrávačky nebo otrávané buchty, které koukají neustále na hodiny. To už je lepší si ho doma dobře vyhonit.

Finanční invalida

Přišel jsem před barák, zazvonil a privátnice mi přišla otevřít. Protože mám všechny lidi v úctě, pokusil jsem se navázat jemně rozverný rozhovor. Odpovědělo mi studeno, žádná reakce. Jel jsem s ní výtahem nahoru a pousmál jsem se a něco taktně milého jsem opět pronesl. Odpovědí mi byl tupý rybí výraz téhle docela hezké ženy.

Já už věděl, že tohle nepůjde, jen jsem přemýšlel, jak prchnout s nejmenšími ztrátami v peněžence i na duši. Vedle je nejspíš připravená nějaká gorila a holka kvůli mě upravila svůj program... Zeptal jsem se: kolik by stála hodina? Konečně se ozvala, promptně mi řekla sumu. Já povzbuzen pokračoval: A kolik půlhodina? Ona si jistě myslela, že jsem nějaký finanční invalida (ve skutečnosti jsem měl ve šrajtofli 15 tisíc a byl jsem připraven peněženku vykostit), tak mi trpělivě odpověděla.

Jsem zdatný obchodník, ale byl jsem potěšen, že jsem se dostal až sem a zeptal se, kolik by stála čtvrthodinka. Pětistovku. Vytáhl jsem ji a rozloučil se. Jen němý úžas mě doprovázel, což mi trochu zmírnilo mou frustraci.

Ponaučení: Lepší ztratit pětistovku, než sebeúctu při sexu s tupou rybou.

Finta s přítelem

Musím se podělit o děsný zážitek s Nikolou z privátu Nikola. Domluva trošku chaotická. Na místě mi otevřela mega vyzáblá holka, ksicht průměr, očividně myšlenkama v jiným vesmíru. Asi na něčem jela. Zaplatil jsem zálohu za klasiku. Řekla, že na mě počká, tak jsem šel dát sprchu a při návratu se vrátil do pokoje. Ležela a vypadala, že spí.

Když jsem se snažil probudit, nereagovala. Jen v ručníku jsem začal pobíhat po pokoji a zmatkovat, že je mrtvá. Naštěstí začala tak divně chrčet. V kuchyni jsem objevil na nějakého týpka, kterej na mě začal řvát, co tam dělam a že dostanu přes hubu.

Upřímně nevim, jestli to mělo být nějaké divadlo, ale vyběhl jsem pryč tak rychle, jak to jen šlo. Peníze v prdeli a stav na infarkt.

Ponaučení: I takové princezny se mezi prostitutkama najdou. Každopádně divadlo s falešným přítelem, který se zcela náhodou vrátí, případně má hostovi chuť rozbít hubu, je klasická finta, jak z dotyčného vymlátit prachy, ale nic mu za to nedarovat.

Neudělal jsem se ze soucitu ke kolegovi

Nebyla to má první návštěva privátu a jindy to bylo v pořádku, ale tentokrát to bylo dost zlý. Pominu některé menší problémy jako třeba docela chladný pokoj – mně to zas tak nevadilo, ale když jsme pak po prvním čísle vedle sebe leželi, tak slečna chladla (no skoro jak mrtvola ).

Už před začátkem akce jsem musel nahej ve sprše docela čekat. Omlouvala se za to a pozdějc jsem pochopil. Když jsme byli v nejlepšim tak zahlásila, že na celou má dalšího zákazníka. Zkusil jsem se ještě rychle udělat, ale v časovým presu už to nešlo, tak jsem to radši ze soucitu ke kolegovi utnul.

Pak začaly lehce srandovní přesuny. Čekání na uvolnění sprchy, pak přesun tam i se všema věcma, pak zas přesun na jinej pokoj, abych se vyhnul nějakýmu kolegovi. Mimochodem, v domovních dveřích jsem se stejně srazil (doslova) s dalším norníkem. Frkot.

Pořád se ti chce za sex platit?

Chodit na privát je prostě celkem o hubu. Recenze vyznívají většinou negativně a zkušenosti známých z mého okolí nejsou jiné.  Větší zoufalost je snad už jen platit si holku na live chatu.

Proto dej na má slova. Než se skutečně rozhodneš vyrazit za nějakou vyjetou chudinkou, kterou ten den mělo patnáct jinejch chlapů, zkus vyrazit na seriózní lov někam do baru. Ušetříš a budeš mít jistotu, že ti nějaký ukrajinský pasák nebude chtít podříznout krk.

Radši jdi lovit na party holky, které sex ještě baví
Radši jdi lovit na party holky, které sex ještě baví...

TIP: Pokud si chceš najít šlápotu bez nepříjemných překvápek, je potřeba vědět, na jaké stránky se podívat. Přečti si článek Erotické portály - 6 stránek, které stojí za to navštívit.

Vybíráme z e-shopu