Erotické portály - 6 stránek, které stojí za to navštívit

Na internetu je dneska všechno a sexu je tam snad ještě víc. Není to ale jen o hanbatých fotkách celebrit a amatérů, tunách porna a desítkách stránek sexy povídek. Jaké erotické portály byste měli navštívit?

Erotické portály - 6 stránek, které stojí za to navštívit

Internet je rájem stydlínů i exhibicionistů, introvertů i extrovertů. A v oblasti sexu si tady každý přijde na své. Můžete se zde seznámit s lidmi podobného ražení, dozvíte se, jak vyřešit nejrůznější sexuální problémy, načerpáte inspiraci pro oživení postelové nudy, můžete vyhledat odbornou pomoc sexuologa a mnoho dalšího. Které erotické portály stojí za navštívení?

1) Amatéři.com

Pokud máte rádi sex, tak stránku Amatéři.com pravděpodobně znáte a nejspíš na ní máte i vlastní profil. Kdybyste ji přece jen neznali, tak zde najdete tisíce fotek a videí amatérů, erotické povídky, online chat a nejrůznější fóra a články. Největším lákadlem tohoto portálu je seznamka, která je jednou z mála funkčních sex seznamek v ČR. V sekci neplacených inzerátů totiž skutečně najdete lidi, kteří hledají sex pro zábavu a ne pro peníze (jako tomu většinou bývá).

Slintat nad fotkami, chatovat a seznamovat se můžete zdarma, za bonusové služby si ale připlatíte. Mezi ně patří třeba i přehrávání videí, což je trochu škoda. Kdo by se rád nepodíval na nefalšovaná domácí videa, aniž by jeho peněženka zaplakala? S ohledem na ostatní služby jim to však nejspíš odpustíte a na porno se podíváte jinde...

2) Sex.cz

Placený sex a služby všeho druhu, to je to, oč tu běží. Ano, je to tak. Pokud nemáte do čeho píchnout a nezdráháte se rozbít prasátko, pak jste tady správně. Na portále Sex.cz najdete spoustu holek na sex, erotické masáže i priváty. Inzeráty jsou přehledně řazené a snadno tak najdete to, co hledáte.

Tento inzertní server má i specializované stránky pro splnění konkrétních snů. Zmínil bych třeba diskuzní portál o sexu nornik.net a portál Dominy.cz. K těmto stránkám bych mohl dlouze vymýšlet nějaké to představení, ale jejich text na úvodní stránce mluví za vše:

"Dominy tě vítají a přikazují ti, aby ses podřídil! V naší databázi najdeš SM studia, kam budeš muset přijít a vydat se na milost. Přísné a nekompromisní dominy už na tebe čekají. Jestli ale máš na to, abys ženy ovládal a chceš, aby plnily tvoje zvrhlá přání, najdeš tady i subinky, které ochotně a rády splní všechna tvoje přání.

BDSM seznamka na našich stránkách ti pak umožní přidat si vlastní inzerát a poprosit o lekci, najít si vlastní otrokyni anebo se seznámit někým novým a velmi zlým... "

Domina
Najděte si Paní, která se o vás postará.

3) Nakluky.cz

Pokud jste na kluky a hledáte partnera, tak se mrkněte na gay seznamku Nakluky.cz. Kromě inzerátů zde najdete i nejrůznější články (převážně ze světa homosexuálů), přehled klubů a akcí, poradnu a mapu Help center, ve kterých si můžete nechat udělat test HIV. Přehled akcí bohužel není aktualizovaný, takže párty budete muset hledat jinde.

V poradně kluci diskutují na vážná i nevážná témata a občas narazíte i na zajímavé filozofické dotazy, jako třeba to, zda je kluk stále panic, když neměl sex s holkou, ale pouze s klukem. Téma v poradně navíc může založit každý, takže narazíte i na diskuze, které jsou zcela mimo. Jeden příklad za všechny:

"Jak by měla vypadat konstrukce mlýnkoodstopkovače na hrozny?"

4) Erekce.cz

Erekce.cz je poradní portál pro muže, kteří trpí slabou erekcí, erektilní dysfunkcí, předčasnou ejakulací či bolavou prostatou nebo mají podezření na pohlavní nemoc či sexuální deviaci. Najdete zde podrobné recenze a hodnocení doplňků stravy na podporu erekce, inspiraci pro sexuální polohy a hrátky a tipy, jak na ženy.

Portál se začal nedávno věnovat i ženám. Poradí vám, jak pečovat o prsa, jak se stát dokonalou partnerkou a udržet si krásný a harmonický vztah s mužem po dlouhá léta. Odbornou garanci prý dokonce zabezpečuje zkušená sexuoložka, která posuzuje pravdivost a správnost všech zdravotních a lékařských tvrzení, která na stránce najdete.

5) Anetka.cz

Pokud hledáte vzrušující čtivo, ze kterého budete mít pořádný stan či mokrý klín, tak navštivte portál Anetka.cz. Naleznete zde stovky erotických povídek a příběhů. Některé jsou pouhou fantazií autorů, jiné jsou prý sepsané podle skutečných zážitků. Kromě erotických povídek zde najdete i sex seznamku a erotické online chaty, připravte si ale peníze, protože potěšení zdarma tady nenajdete.

TIP: Kde jinde najdete erotické příběhy a jak napsat svoji vlastní povídku zjistíte v článku Erotické povídky: ponořte se do vzrušujících fantazií vašich sousedů.

6) Swingerslife.cz

Rádi se dělíte o svého partnera nebo to chcete zkusit? Díky portálu Swingerslife.cz můžete swingrovat co hrdlo ráčí! Stačí se přihlásit a můžete si najít někoho na seznamce, objevit swingers párty či swingers klub ve vašem okolí nebo uspořádat vlastní grupáč. Kromě toho zde můžete načerpat inspiraci ve fotogaleriích, videích, diskuzích, chatech a povídkách. Opět jejich vlastní popis řekne nejvíce:

"Pokud jste společenští a rádi se bavíte, provokujete, flirtujete, podnikáte pohodové dobrodružné akce spojené se zábavou, pitím a sexem spolu s lidmi, co netlačí na pilu a věcem necháváji volný průběh, dostali jste se na tu správnou stránku.

Ti, kteří nemají žádné jiné zkušenosti, než s vlastním partnerem, najdou na stránkách oporu a spoustu informací, které jim pomohou zbavit se ostychů a zbytečných obav. Naše komunita je obecně otevřená, přátelská a nováčci jsou vítáni."

Související témata

Související hračky

Vybíráme z e-shopu