Hračka nebo vibrátor?

Vibrátorů a jiných erotických pomůcek, které se maskují za jiné předměty, dnes na trhu najdeme nespočet. Většinou se různé masturbátory, vibrátory a dilda kamuflují za předměty denní potřeby a snaží se „tvářit“ co nejméně nápadně. Na našem webu jste se již mohli dočíst o maskovaném masturbátoru v plechovce piva nebo v kelímku s nudlemi. Nyní si představíme erotické pomůcky, u kterých si nebudete jistí, zda se jedná o sexuální hračku nebo prostě jenom o hračku.

Hračka nebo vibrátor?

Gumová kachnička "I rub my Duckie"

Gumová vibrační kachnička "I Rub My Duckie"
Vibrátor, maskující se za obyčejnou gumovou kachničku

Koho by překvapila přítomnost obyčejné gumové kachničky položené na vaně, že? Jenže tahle kachna má skryté schopnosti. Jedná se totiž o vtipně maskovaný třírychlostní voděodolný vibrátor, který s velkou slávou uvedla na trh společnost Big Teaze Toys v roce 2001. Jejich produkt měl být původně velkou recesí, ale lidé po celém světě si jejich kachničky tak oblíbili, že k dnešnímu dni nabízí tento výrobce celou řadu erotických hraček, které vypadají jako obyčejné hračky, nazvanou „Toys that play with you“. V jejich portfoliu nechybí ani další kachničky, které jsou stylizovány do různých charakterů. Vybrat si tak můžete třeba svůdnou Paris, masochistku Bondage, kachnu pirátku nebo kachničku s podivnou kočičí kapucí.

Elegantní a svůdná kachnička Paris
Elegantní a svůdná kachnička Paris
Kachna pirátka
Kachna pirátka
vibrující kachna drsňačka
Vibrující kachna drsňačka
Kachnička s podivnou kočičí kapucí
Kachnička s podivnou kočičí kapucí

Je libo tučňák, housenka, kytička, lidožrout nebo vesmírná loď?

Dalšími kousky ze série „hraček, které si hrají s vámi“ jsou gumový tučňák či veselá housenka. Pro případ, že by vás náhodou zvířátka omrzela, můžete sáhnout po vibrující sedmikrásce nebo si pořídit „intergalaktický voděodolný osobní vibrátor“ ve tvaru rakety. Pro milovníky vesmírných dobrodružství mají v Big Teaze Toys ještě jednu lahůdku, masážního lidožrouta z jiné galaxie. Samozřejmostí je, že všechny z výše jmenovaných kousků se tváří jako oblíbené hračky něčích potomků. Nikdo tak nemusí zjistit, že mnohem více legrace si s nimi užívají dospělí.

Vibrující lidožrout z jiné galaxie
Vibrující lidožrout z jiné galaxie
Veselá housenka
Veselá housenka
Vibrační sedmikráska
Vibrační sedmikráska
Intergalaktická voděodolná vibrační vesmírná loď
Intergalaktická voděodolná vibrační vesmírná loď

Masážní přístroj Hello Kitty, známější jako vibrátor Hello Kitty
Masážní přístroj Hello Kitty, známější jako vibrátor Hello Kitty

Podivuhodný případ vibrátoru Hello Kitty

Tuhle pomůcku s motivem známé kočičky najdete v regálu s masážními strojky. Výrobce se ji totiž snaží vydávat za masažér krku a ramen. Po bližším ohledání je však zřejmé, že tahle Hello Kitty byla stvořena pro stimulaci trochu jiných partiií těla. Řekněme, že velikost a tvar této „masážní pomůcky“ není pro dráždění krku úplně ideální. Navíc vibrace, které umí kočička vyvinout, jsou pro masáž krku a ramen nevhodné.

Nimbus 2000

Nimbus 2000: sice neumí létat, ale za to vibruje
Nimbus 2000: sice neumí létat, ale za to vibruje

V tomto případě se nejedná o maskovanou erotickou pomůcku, ale spíše o víceúčelovou hračku. Plastový Nimbus 2000 je určen všem milovníkům, a především milovnicím, Harryho Pottera. Jedná se o napodobeninu kouzelného létajícího koštěte, na kterém se hlavní představitel ve slavné sáze J. K. Rowlingové proháněl za zlatonkou. Koště po vložení mezi nohy začne vibrovat a tím má dětem zprostředkovat požitek z letu. Zdá se ale, že jim zprostředkovává úplně jiné požitky. Náctileté děvenky tuhle hračku od Matela milují. Alespoň to vyplývá z komentářů jejich matek:

„Moje dvanáctiletá dcera je velkou fanynkou Harryho Pottera, a jelikož zbožňuje tu část s Nimbusem 2000, rozhodla jsem se jí pořídit tuhle hračku… Dokonce kamarádky mojí dcery si hraní s touhle srandovní hračkou užívají. Byla jsem překvapená, jak dlouho dokáží jen tak sedět v jejím pokoji a hrát si s tímhle kouzelným koštětem!“

„Když mě moje dvanáctiletá dcera požádala, abych ji tuhle hračku koupila k narozeninám, trochu jsem se divila, jestli na to už není trochu stará. Jenže to vypadá, že tu hračku zbožňuje. A její kamarádky taky! Hrají si s ní celé hodiny v jejím pokoji. Vypadá to, že se jim opravdu líbí speciální efekty (zvuky a vibrace), které hračka nabízí. Dokonce moje starší dcera (17) má tuhle hračku opravdu ráda! Rozhodně doporučuji pro všechny děti.“


Vibrující Nimbus 2000 byl k dostání na Amazonu za krásných 20$ za kus. Po smršti, která se však kolem této hračky na blozích a v diskuzních fórech posléze strhla, ji Amazon stáhnul z prodeje.

 

Autor:

Pomohl vám tento článek? Sdílejte jej dále.
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Poslat odkaz e-mailem

Související hračky