Masturbátor Tenga 3D – těžítko na 50 použití

Tenga je japonský výrobce honítek pro muže, který stále přichází s něčím novým. Povedla se i jejich novinka Tenga 3D. Kromě neotřelých prožitků, které přináší při používání, se tento masturbátor stává uměním v momentě, kdy jej odložíte na polici. Pojďte s námi prozkoumat, jak v Tenga navrhují erotické pomůcky s jejich předním designérem Koichi Matsumotem.

Masturbátor Tenga 3D – těžítko na 50 použitíDesigner Koichi Matsumoto
Designer Koichi Matsumoto

Revoluce jménem Tenga

Pokaždé, když Tenga přijde na trh s novým produktem, je jasné, že pro erotický průmysl nastal malý svátek. Jejich produkty jsou vyšperkované do nejmenšího detailu a to nejenom po stránce designové, ale i co se funkčnosti týká. Cesta ke 12 milionům prodaných kusů ale nebyla vůbec jednoduchá a designer Koichi Matsumoto se musel tři roky pěkně otáčet, než vnutil nějaké firmě svůj první prototyp.

Pan Matsumoto byl při své první návštěvě sexshopu tak znechucen vulgaritou nabízených produktů, že se rozhodl přijít s něčím diametrálně odlišným. Pryč s produkty, jejichž názvy jsou tak vulgární, že se je stydíte vyslovit. K čemu je realisticky vyhlížející vagina, která však poskytne jen velmi podprůměrný erotický zážitek? A proč se cítit trapně při nakupování sexuální hračky jenom proto, že se z jejího obalu na vás necudně usmívá jakási nahotinka?

„Každý má stejné právo užívat erotické pomůcky a nikdo by neměl mít důvod se za to stydět.“

Koichi Matsumoto

Tenga nabídla světu úplně nový koncept. Snaží se změnit náhled na erotické hračky a do budoucna plánuje rozšířit své portfolio pánských masturbátorů o pomůcky pro dámy, pro páry, a dokonce o sexuální hračky pro seniory.

„Lidé starší generace mají tendence být konzervativnější, ale to neznamená, že by si nechtěli vyzkoušet něco nového, co je bude bavit.“

Koichi Matsumoto

Tak trochu jiné těžítko

Tenga 3D je třetím produktem z řady japonského výrobce. Jeho design ctí myšlenku, že není za co se stydět. Tohle honítko se nemusíte bát nechat ležet třeba na stole nebo v polici, protože svým vzhledem je na pohled nerozeznatelné od luxusní bytové dekorace.

Jedná se o na jedné straně uzavřený silikonový návlek, který je zevnitř hladký a zvenku tvarovaný. Masturbátor lze používat jak z hladké strany, tak je možné jej celý převrátit naruby a nechat všechny ty výstupky a výčnělky dráždit váš penis. Vnější 3D tvarování se liší model od modelu. Vybírat můžete hned z pěti variant masturbátoru Tenga:

Tenga 3D Polygon

Jeho povrch je tvořen nahodile uspořádanými trojúhelníky. Díky jejich rozmístění je tento model schopen opravdu těsného sevření a hrany jednotlivých útvarů se při tom starají o příjemné dráždění.

Tenga 3D Module

Tento model je na povrchu posetý malými krychličkami, z nichž některé vystupují do prostoru více než jiné. Tím vzniká kýžený 3D efekt, který prý přináší nové pocity z masturbace.

Tenga 3D Spiral

Povrch tohoto kousku je tvořen vroubkovanou spirálou. Dokáže zprostředkovat i drsnější masáž a hodí se tak pro jedince, kteří si užívají hrubší zacházení.

Tenga 3D Pile

Model Pile poskytuje jemnou masáž kořene penisu a drsnější dráždění žaludu, za něž jsou odpovědné malé trojúhelníčky, kterými je zaplněn povrch tohoto modelu.

Tenga 3D Zen

Povrch modelu Zen je zvrásněn neuvěřitelně jemnými rýhami. Masturbace s tímto modelem vám poskytne déletrvající zážitek.

Řada masturbátorů Tenga 3D
Řada masturbátorů Tenga 3D

Výhodou těchto honítek je, že při masturbaci můžete korigovat vnější tlak a přizpůsobit si tak pomůcku svým představám a potřebám. Oproti umělým vaginám (např. Fleshlight) je údržba masturbátorů Tenga 3D o mnoho jednodušší. Stačí návlek převrátit naruby, vymýt čistícím přípravkem nebo mýdlem, opláchnout a vrátit do stojánku. Ten slouží současně i jako „odkapávač“ a Tenga 3D vám v něm po vymytí hezky proschne.

Narozdíl od vajíček Tenga, které jsou dle recenzí pocitově nepřekonatelné (ale jednorázové), dá se Tenga 3D používat opakovaně, dle slov výrobce až padesátkrát. Navíc při troše chuti experimentovat lze Tengu 3D použít i jako návlek na penis a použít jej při sexu v páru. Přesto, že vnější průměr tohoto masturbátoru se pohybuje někde mezi 8 a 9 centimetry, materiál je pružný a dokáže se hodně přizpůsobit.

Fleshlight by se dala přirovnat k milování, kdy je žena nahoře a vykonává jen jeden druh monotónního pohybu. Kdežto 3D je jako orální sex od hodně šikovné partnerky.“

Milan XD, www.eroticke-pomucky.cz


Představení produktů Tenga 3D

Vybíráme z e-shopu