Orgasmus namísto kytek aneb jak uspokojit ženu v 5 krocích

Lámete si hlavu nad tím, jak ocenit svou ženu? Jak jí udělat radost, zvednout náladu a dát najevo, že je skvělá a milujete ji. Někteří nosí kytky. My pro vás máme jiný tip. Hezky a důkladně jí to udělejte. Je to zadarmo a funguje to líp jak kytice růží :)

Orgasmus namísto kytek aneb jak uspokojit ženu v 5 krocích

Pro koho je tento návod určen? Pro muže, kteří mají doma už trochu stereotyp a jejich žena ne vždy ochotně slyší na výzvy k sexu. Je utahaná a nemá náladu na vaše choutky? Cítí se někdy nedoceněná? Nebo jí prostě jen chcete udělat radost a pěkný večer? Pak je dnešní čtení právě pro vás.

Na rovinu, nebude to nic snadného. Uspokojit ženu je jeden z nejtěžších úkolů na světě. Ale pojďme to zkusit.


Do ničeho s nepouštějte, pokud sám nemáte skvělou náladu
Do ničeho s nepouštějte, pokud sám nemáte skvělou náladu

Krok 1 – příprava podmínek

Bude skvělé, když už celé odpoledne a večer po práci pomalu nastartujete drobnými příjemnostmi. Pomozte jí s úklidem, přípravou večeře, péčí o děti. Usmívejte se na ni a buďte milý. Možná začne mít podezření, že se něco děje, nebo že jste něco provedl. Musíte ji ujistit, že se nic neděje, že jen chcete mít krásný večer.

Dejte do pořádku pokud možno co nejvíce věcí v domácnosti tak, abyste navodili co nejpříjemnější atmosféru. Nalijte vám oběma skleničku něčeho dobrého, nahoďte relax. Někdo odpočívá u televize, jiný s knihou v posteli, to je úplně jedno. Můžeme začít.

"Miláčku, nic za tím nehledej. Jen jsem si uvědomil, jak jsi úžasná a chtěl bych ti trochu zpříjemnit dnešní večer."Vaše citlivé ruce ji uklidní
Vaše citlivé ruce ji uklidní

Krok 2 – klid a uvolnění

Začněte jemnou masáží jejích chodidel. S olejíčkem nebo na sucho, hlavní je citlivě je promnout v dlaních a ulevit tak celodenní zátěži. To ji pěkně uvolní. Její nožky také začněte lehce líbat. Hlaďte je výše a výše, buďte něžný, nespěchejte. Jakmile dojdete k tříslům, přestaňte.

Chytněte ji za ruce, hlaďte je prsty a s pohledem do očí se usmějte. Pak ruce polibte, klidně i vícekrát ze všech stran. Bude se hodit nějaká romantická hláška o tom, jak je skvělá.

"Moc si cením toho, co všechno děláš. Dnešní večer si užij, uvolni se, nic neřeš, já se o tebe postarám."

Krok 3 – lehká erotika

Líbejte ji na rty, hlaďte po vlasech, pomalu ji začněte svlékat. Každé místo, které odhalíte, můžete pohladit nebo políbit.


Jemné polibky na krk a šíji fungují jako spolehlivý akcelerátor vzrušení
Jemné polibky na krk a šíji fungují jako spolehlivý akcelerátor vzrušení

Zvlášť se věnujte jejím prsům. Ne jen bradavkám, ale pomazlete je celé. Samozřejmě k závěru se zaměřte na jejich stimulaci a vzrušení. Intimního a zcelujícího efektu docílíte, když ji u toho budete držet za ruce.

Nyní už by měla být vaše partnerka klidná, uvolněná, trchu i vzrušená. Pokračujte s polibky níže přes bříško až ke klínu. Nejprve líbejte třísla vnitřní stranu stehen. Intimních míst ze ze začátku nedotýkejte. Tím, že kolem nich budete jen kroužit, přibližovat se a zase oddalovat, stoupne její vzrušení.

Krok 4 – sex

Až uznáte za vhodné, začněte ji líbat nejprve velké pysky a až pak jděte do středu k citlivějším místům.

Hlavní heslo večera je nespěchat a to dodržujte i v lízání.


Hezky si ji vychutnejte
Hezky si ji vychutnejte

Pomalu a pečlivě ji vyližte. U toho jí udělejte jemnou masáž celé oblasti vagíny vašimi prsty. Lehký tlak je velmi příjemný. Prsty zajíždějte i dovnitř, ale pojměte to opravdu jako masáž, spíše než že byste se snažili rytmicky prstit. Celé by to mělo být především příjemné a pomalu postupně vzrušující.

Dráždění po nějaké době vystupňujte, přidejte na tlaku i rychlosti a už cíleně ji směřujte k orgasmu. Zkuste použít k vnitřní masáži oblíbený vibrátor, vibrační vajíčko nebo váš penis.

Krok 5 – pomazleníčko na závěr

Jakmile ji uděláte, ještě chvíli ji klín líbejte a jemně masírujte. A má-li to vaše žena ráda, nakonec ji obejměte a přitiskněte k sobě. Pocit bezpečí a to, že o ni stojíte a pečujete, to ocení téměř každá žena.

A je už jen na vás, jak večer zakončíte. Jestli příjemným uvolněným povídáním, nebo rozjedete zběsilý sex. Hodně zábavy!

Vybíráme z e-shopu