Ověřeno - surface piercingy zlepšují sex

100% nositelů intimního surface piercingu potvrdilo, že jejich ozdoba výrazně zvyšuje vzrušení při erotických hrách.  Jak může tak malý kousek kovu zlepšit sex? Když dobře zvolíte typ a velikost šperku i jeho umístění, může ve vaší ložnici nastat opravdové tornádo.

Ověřeno - surface piercingy zlepšují sex

V dnešním díle přicházím z přehlídkou mužských intimních surface piercingů, tedy těch typů, které vedou jen skrz kůži. Jinými slovy, propíchnutí penisu skrz na skrz zde nenajdete. Přesto je paleta možností široká a některé ze surface jsou právě těmi nejoblíbenějšími.

Typy pánských surface piercingů


Piercing pupíku sluší i pánům :)
Piercing pupíku sluší i pánům :)

Začneme pěkně od shora, od kořene penisu u chloupků. Tedy dovoluji si přeskočit piercing pupíku, jehož zapojení mezi intimní piercingy je sporné. Čili od nejhornějšího tzv. pubic piercingu to vezmeme poctivě přes jahůdku, respektive uzdičku (frenum), sestoupíme dolů po žebříku (frenum ladder) až k rozmezí mezi penisem a šourkem (lorum). Odtud navazuje další žebřík (scrotal ladder) s bočními madly (hafada) a dalšími scrotal typy, až dolů po hráz (guiche).

Názorný pěkný přehled je také na wiki.bme.

Pubic

Propíchnutí v místě, kde horní část penisu přechází v pubické ochlupení. Používají se činky nebo kroužky. Je nutné, aby zde muž měl dostatek kožní tkáně, jinak bude šperk vytlačován a hojení o to delší.

Pubic - činka nad penisem
Pubic - činka nad penisem

Efekt na vzrušení

Tento typ piercingu dodává penisu decentní šmrnc, což je rozhodně vzrušující na pohled.

Při volbě vhodného šperku docházet při sexu k intenzivnímu dráždění klitorisu partnerky.

Praktičnost při sexu

Nedoporučujeme kombinaci s partnerkou ozdobenou podkovami okolo klitorisu, mohli byste se zaháknout.

"Míval jsem kroužek nad penisem, ale ten už je pryč. Myl jsem se ve sprše a zavadil jsem o něj a jak jsem zabral tak jsem to utrhnul... krve jak z vola :D ve špitále, když jsem to říkal sestřičce, tak se docela začervenala :D ale v pohodě... nemá to na rozsévání sémě a zásuny žádný vliv :)"

Martin, 32 let

Frenum

"Ten piercing už mám několik let a rozhodl jsem se pro něj díky mé tehdejší přítelkyni. Viděli jsme to na fotce v nějakém časopisu a jí se to líbilo, tak jsem ji překvapil :-)

Je to samozřejmě okrasa, jako každý piercing, ale tu holku to navíc hodně vzrušovalo. Ten kroužek je pro holky asi hodně cítit, párkrát jsem ho musel sundat... lepší je asi činka."

Michal, 40 let  


Frenum
Frenum

Piercing prochází kůží na horní straně penisu, nejčastěji v oblasti uzdičky ihned za žaludem. Kůží se provlékají činky nebo kroužek. Velmi rychle se hojí a patří k těm méně bolestivým, neboť vpich nejde do těla penisu.

Propíchnutí kůže za žaludem je jeden z nejběžnějších ozdob mužství. Pánové si jej velmi často píchají sami, neboť na tom není nic složitého.

Postupná cesta domácího kutila...


Pěkná domácí práce
Pěkná domácí práce

"Asi jsem k tomu došel tak, že jsem to někde viděl. Obrázky a komentáře zaujaly, pak už nebylo daleko k prvním pokusům.

Prvně jsem zkoušel nějaké vlastnoručně vyráběné ozdoby do uzdičky, ale to jsem nikdy nedotáhl do do konce, respektive zahojení... spíš to vypadalo jako zakrácený špendlík s dvěma hlavičkama.

Pak první banánek, kroužek, pokusy s napichováním a prostrkováním pomocí obyčejné injekční jehly (moc dobře to nešlo). Teď mám asi tři fungující dirky kde můžu dle chuti měnit či střídat naušničky :)"

Jirka, 34 let


Pěkná ukázka dvou variant frenum typu
Pěkná ukázka dvou variant frenum typu

Efekt na vzrušení

Je-li piercing v oblasti uzdičky, je pro muže efekt velmi vzrušující. Vzrušení ženy závisí zejména na typu a velikosti šperku. To je nutné se slečnou vyladit (aby jí to spíše neubližovalo).

Praktičnost při sexu

Raději s činkami, použití kroužku nejprve opatrně vyzkoušejte, bude nutné vytestovat velikost kroužku vzhledem k partnečině vnitřní volnosti. Někteří muži raději kroužek na sex sundávají, aby si uzdičku nestrhli nebo prostě proto, že je to pro ženu nepříjemné.


Mike
Piercing jsem si udělal zejména pro větší potěšení protějšku – přítelkyně si kvůli mně nechala píchnout uši, protože jsem si přál, aby nosila naušnice – jako revanž jsem bez jejího vědomí podstoupil piercing uzdičky a to zejména kvůli účelnosti a také prototo, že to není žádná drastická procedura.

Na okrasu je to samozřejmě také, i když jsem se setkal i s jednou, která se ho lekla, ale to byla opravdu výjimka. Jinak jsou z něj partnerky překvapeny. Ale skoro všechny, které takové věci dřívě zavrhovaly, nakonec chtěly vyzkoušet, protože je spalovala zvědavost "jaké to bude". Je to tedy zejména pro prožitky protějšku.

Než jsem si zvykl, ze začátku jsem měl kratší výdrž, protože to i mně navozovalo trošku jiné pocity při sexu. Ale užívají si ho mnohem intenzivněji ženy – ideální poloha na dráždění – zezadu, potom na koníčka... ale vesměs když žena není zvyklá a muž není naprosté sexuální kopyto, má silnější prožitky v téměř jakékoli poloze.

Prožitky při sexu jsou takové, že při těsnější partnerce mi piercing dráždí místa, ve kterých se nachází - my muži máme velice citivou celou špičku penisu s mnoha nervovými zakončeními. Tím pádem při tlaku a také menším pohybu piercingu příjemně masíruje.

 

Ale co se týká prožitků – jsou mnohem silnější u ženy, než u muže. Ale já jsem za to rád, protože jsem v tu chvíli pánem situace a můžu trochu ovládat, jak silně a kde jí budu dráždit a přitom nebudu v totální sexuální agonii :)"

Mike, 28 let


Lorum
Lorum

Lorum (frenum u kořene)

Propíchnutí kůže až u kořene penisu ze spodní strany (až u koulí) se nazývá lorum. Muži tento typ aplikují buď samostatně nebo jako zakončení žebříku, který začíná nahoře u uzdičky. Piercingy od tohoto místa níže s již pojmenovávají scrotum.

Mám ho, abych vyčníval, vždy jsem se rád lišil :) Na vzrušení to u mě nemá vliv, ale líbí se to partnerce. Krásně ji to dráždí při sexu zezadu.

Martin, 32 let

Frenum ladder (žebříček na penisu)

První kroužek v uzdičce je slibý začátek pro vytvoření žebříčku na hřbetu penisu. Nejdůležitější je trefit stejnou vzdálenost mezi vpichy, aby byl žebřík souměrný a vizuálně krásný. Sex s takovým tuningem je pak nevýslovně zajímavější než s nějakými vroubkovanými kondomy.


Chce to vybrat správný šperk
Chce to vybrat správný šperk

Bacha na kroužky v žebříku

"Při sexu to pociťuji, to jooo, i protějšek o tom ví :)

Někdy až moc... když mám třeba dvě ozdoby vedle sebe tak dovedou i nepříjemně skřípnout uzdičku či nějakou kůžičku která se dostane mezi ně."

Jirka, 34 let


Žebříček
Žebříček

Pořádný žebřík
Pořádný žebřík

Říká se, že kdo jednou začne s piercingem, u jednoho nezůstane.

Začne to uzdičkou, pak přidáte ještě jeden... a další... a ani s nenadějete a máte krásný žebřík od jahůdky až k hrázi :)

Foreskin

Foreskin
Foreskin

Foreskin
Foreskin

Propíchnutá předkožka ozdobená nejčastěji kroužkem, použít však lze poměrně libovolný šperk. Je to snad ten nejroztomilejší piercing pro nevzrušené penisy.

Piercing předkožky rozhodně není pro každého. Záleží na tom, kolik kůže v těch místech muž má. Obzvláště má-li muž některý z piercingů žaludu ampallang, aparavya, dydoe (viz další díl piercingové série), musí zvážit vhodnost tohoto typu.

"Už dávno mě to lákalo, je to asi jistý druh úchylky nebo co. Ale pamatuji si, že už jako malý jsem si propichoval na zahradě předkožku trnama z růže..."

Vojta, 29 let

Scrotal (piercing šourku)

Scrotal je piercing kůže šourku. Provádí se v mnoha variantách, horizontálně i vertikálně a používají se různé typy šperků – činky, kroužky, ohnuté činky, banánky. Jinými slovy... kůže pytlíku doslova svádí k všemožnému okroužkování.


Ideální typ piercingu pro dráždění klitorisu při sexu zezadu
Ideální typ piercingu pro dráždění klitorisu při sexu zezadu

Efekt na vzrušení

Vizuální efekt je dost zajímavý. A také při poloze zezadu krásně dráždí partnerku na pyscích nebo na klitorisu, záleží na výšce umístění šperku.

Praktičnost při sexu

Žebřík na houpajícím se pytlíku může pěkně zvonit, ale na funkci sexuální to nemá vliv.

Scrotal ladder


Začínající žebříček
Začínající žebříček

Pěkné stupínky až k análku
Pěkné stupínky až k análku

Žebříček činek nebo kroužků od kořene penisu (piercing zvaný lorum) až po hráz (guiche).

Hafada

Takové domácí vyšívání s hafadou
Takové domácí vyšívání s hafadou

Hafada je propíchnutí šourku po stranách. Aplikuje se párově, tedy zprava i zleva.

Vizuální rozdíl mezi žebříčkem a hafadou je zejména při klidovém stavu penisu. Visící kláda z části zakrývá žebřík, ale hafady po stranách jsou vidět. Jakmile péro začne stoupat, odhalí žebřík. Pokud je zároveň ozdoben frenum ladder, může partnerčin jazýček stoupat po příčkách žebříkového šílenství od hráze až po špičku penisu.

Transcrotal (skrz kůži mezi vejci)

Ačkoliv je propíchnutá jen kůže, vypadá tento typ celkem brutálně. Vpich je totiž veden zepředu dozadu, skrz pytlík v jeho střední části. Je potřeba se trefit mezi kouličky! S tímto piercingem se dá pěkně pohrát, je ideální na roztahování a působivě vypadají širší tunely.


Pěkná průchodka. Bylo by zajímavé si kolem ní posouvat kulky.
Pěkná průchodka. Bylo by zajímavé si kolem ní posouvat kulky.

Musí být docela husté mít s tímhle tvrdý sex zezadu :-D
Musí být docela husté mít s tímhle tvrdý sex zezadu :-D

A kolik příček by se vešlo do tvé hráze?
A kolik příček by se vešlo do tvé hráze?

Guiche

Piercing hráze, čili oblasti mezi koulema a análem. K vidění jsou samotné kroužky, tyčinky nebo více šperků uspořádaných do žebříku. Poslední příčka může být zaražená jedním koncem až do análu, pak se to již jmenuje anální piercing.

Když navážu na předchozí kapitolky, tak tento typ žebříčku hezky navazuje na žebříčk na koulích (scrotal ladder) a případně i na příčky na penisu (frenum ladder). Tak co říkáte... dát si žebřík od žaludu až po anál, to je ovšem výzva :)

Závěrečné zhodnocení surface piercingů

Tímto jsem prošla celou pánskou intimní obast od pupíku až po jedinou mužskou dírku. Jak jste mohli vidět, tak možností propichování kůže je zde velmi mnoho.

Po konzultaci s desítkami uživatelů můžu zhodnotit, že nejoblíbenější typ surface piercingu je frenum, konkrétně kroužek nebo tyčinka do uzdičky. Je to jednak pěkná okrasa, ale také dokáže pěkně vzrušit jeho nositele i partnerku. Při orálním sexu s tím zažijete i srandu, protože bude zvonit o zuby. U šukání ale nejdříve zkoušejte opatrně zasouvat. A patříte-li mezi šukače draky, možná si jej budete muset na píchání vyndávat.


Související hračky