Patří automaty na erotické pomůcky na veřejnost?

Když máte hlad nebo žízeň a otevřený obchod s potravinami je v nedohlednu, prostě do něj vhodíte pár drobných a problém je vyřešen. Řeč je o prodejních automatech. Tyto přístroje ale dokáží řešit i mnohé další nenadálé potřeby. Například když vás přepadne chuť na sex. Co jsou automaty na erotické pomůcky zač, a jak se lidé staví k jejich umisťování na veřejnosti? Pojďte se s námi na to mrknout v následujícím článku.

Patří automaty na erotické pomůcky na veřejnost?

Automaty na erotické pomůcky, které byly umístěny na vlakových nástupištích.
Automaty na erotické pomůcky, které byly umístěny na vlakových nástupištích.

Automaty na kondomy jsou v našich končinách poměrně častou záležitostí. Automat na erotické pomůcky však, aby člověk pohledal. To v italské Casarse se s nimi místní potkávali přímo na vlakovém nástupišti. Vibrátory, venušiny kuličky, dilda, lubrikační gely, kondomy a sexy spodní prádélko se skvěly za sklem prodejního automatu, a lákaly náruživé cestující k nákupu. Tedy až do té doby, než si na automaty s erotickými pomůckami začaly stěžovat italské maminky.

„Je to ostuda“, nechala se slyšet Maria Tutanella, matka tří dětí. „Jak to můj syn spatřil, ihned ho zaujala obrovská erotická hračka a ptal se mě: „Mami, co to je?“

„Bylo to velké černé dildo, ale to jsem mu samozřejmě neřekla, jsou mu teprve čtyři!“

Na popud této znepokojené matky (a mnoha dalších) musela společnost provozující automaty na erotické pomůcky z vlakového nástupiště v Casarse svoje mašiny odstranit.

To v Japonsku se s umístěním automatů na erotické pomůcky moc nepářou. V následujícím videu americký turista zdokumentoval, jak vedle automatů nabízejících jídlo a pití narazil na automat, který krom kondomů má v nabídce i jeden menší vibrátor. Jak na tuto skutečnost autor videa reagoval, se přesvědčte sami.


Video: Automat na erotické pomůcky v Japonsku (zdroj Youtube.com)

O zlatou střední cestu se pokusil distributor erotických pomůcek Tabooboo, který do své nabídky před nedávnem přidal i automaty na erotické pomůcky.

Decentně vyhlížející automat na erotické pomůcky Tabooboo
Decentně vyhlížející automat na erotické pomůcky Tabooboo

Ty jsou nabízeny ve velmi střídmém, přesto však poutavém, designu. Automaty Tabooboo nejsou vybaveny přední prosklenou vitrínou, tudíž obsah té růžové kovové bedýnky je chráněn před zraky kolemjdoucích. Zvolit erotickou pomůcku zákazníkům pomáhají pouze jednoduché piktogramy. O svém výrobku společnost směle tvrdí, že se jedná o první automat s erotickými pomůckami na světě. Doporučuje jej umisťovat do vyhlášených barů, klubů, tělocvičen, hotelů a kadeřnictví.

K jaké z variant se přikláníte vy? Vadilo by vám potkávat na ulici automaty na erotické pomůcky, nebo byste naopak tuto možnost s nadšením uvítali? Podělte se s námi o váš názor v diskuzi pod článkem.

V Japonsku mají na ulici i automaty na ženy:)
V Japonsku mají na ulici i automaty na ženy:)

Související hračky