Podivné japonské potraviny se sexuálním podtextem

Díky Japoncům je život ostatních lidí na planetě bohatší mimo jiné o karate, bonsaje, suši a automobilové driftování. Možná, že se také rádi bavíte u japonských hororů a popadáte se za břicho při sledování jejich ujetých soutěžních pořadů. Raději nebudeme dedukovat, co asi děláte při sledování další japonské speciality, kresleného porna Hentai.

Podivné japonské potraviny se sexuálním podtextem

Nevěřili byste, na jaké potraviny se dá v Zemi vycházejícího slunce narazit v běžném supermarketu. Pojďte s námi nahlédnout do japonských regálů.

Krémová zmrzlina v „kondomu“

Tento japonský zmrzlinový dezert nese název Gomu Yokki Aisu, což znamená něco jako "zmrzlinou naplněná guma". Název je dostatečně výstižný, protože zmrzlina skutečně vypadá jako „guma“, tedy jako kondom. Někomu bude možná tento dezert připomínat spíše prso, ale to už necháváme jen na vaší představivosti. Mrkněte na video, jak se taková zmrzka jí.


Zdroj: Video blog Sharla in Japan, Youtube

Vaginové pečivo

Název této pochutiny v překladu zní „déšť třešňového květu“, ale útvary po obvodu pečiva více než okvětní lístky třešně připomínají ženská přirození. Co víc, na obalu je vyobrazena japonská virtuální popová hvězda Hatsune Miku, díky které je sexuální podtext ještě umocněn. Tak co, máte na něj chuť?

Vaginové pečivo v celé své kráse
Vaginové pečivo v celé své kráse
Virtuální popová hvězda Hatsune Miku na obalu "vaginového pečiva"
Virtuální popová hvězda Hatsune Miku na obalu "vaginového pečiva"

Nudle v kelímku

Ukázka praktického použití kelímku Cup Nude
Ukázka praktického použití kelímku Cup Nude

O Cup Nude jste se na našem webu již mohli dočíst dříve v článku o bizarních erotických pomůckách. V tomto případě se nejedná o potravinu s erotickým podtextem, ale jde přímo o erotickou pomůcku, která se však za potravinu vydává. Alespoň zvenku. Po otevření krabičky "nudlí" se nám do rukou dostává praktický masturbátor, který můžete bez ostychu nechat odložený třeba na kuchyňské lince.


Související hračky