Prádlo Fundawear od Durexu lze napojit na internet

Durexperiment je projekt zaměřený na potěšení z tělesné blízkosti spřízněné duše. Má znásobit vaše sexuální uspokojení a přinášet nové podněty do partnerského sexu.  Co když ale vaše druhá polovička není zrovna na dosah? I pro tyto případy Durex nabízí řešení. Je jím spodní prádlo Fundawear se zabudovaným vibračním zařízením, které se dá ovládat smartphonem na dálku.

Prádlo Fundawear od Durexu lze napojit na internet

Durexperiment

Firma Durex přichází s novými nápady. Ve spolupráci s předními odborníky na sex vyvinula aplikaci, která má vnést do vašeho sexuálního života nové podněty. Pokud se chcete experimentu zúčastnit na vlastní kůži, není nic jednoduššího, než si stáhnout aplikaci Durexperiment a začít dělat pokusy sami na sobě.

Věděckým expertem Durexperimentu je Brendan Walker. Ten vytvořil metodu měření vzrušení a rozkoše. Jedná se o měření tepové frekvence bezprostředně po sexu v kombinaci se zaznamenáním subjektivní míry prožitku. Psycholožka Susan Quilliamová má na starosti citové sexuální prožitky zúčastněných. Sestavila pro účastníky Durexperimentu čtyřtýdenní pokus, v jehož závěru budete umět si užívat sexu.

Prádlo Fundawear – ještě o krok dál

Sexuální experimenty, nejsou jediným testováním, které firma Durex momentálně provádí. Pokud tipujete, že se věnuje vývoji nové řady kondomů, jste vedle jak ta jedle. V Durexu se totiž rozhodli pustit do výroby erotického spodního prádla.

Pomocí aplikace v chytrém telefonu můžete vzrušovat partnera ve fundawear spodním prádle kdekoliv a kdykoliv.
Pomocí aplikace v chytrém telefonu můžete partnera ve spodním prádle Fundawear vzrušovat kdekoliv a kdykoliv.

Řada nese název Fundawear a díky nejmodernějším technologiím dokáže milence propojit třeba přes půl zeměkoule. Stačí navléct krajkovou podprsenku a kalhotky na jedné straně, boxerky na druhé straně, a zahájit spojení pomocí aplikace pro smartphony. Ano tak jednoduché to je.

Ve spodním prádle jsou zabudována vibrační zařízení, která se dají na dálku ovládat pomocí speciální aplikace pro chytré telefony. Simulace dotyku by měla fungovat opravdu věrně. Nejenom, že díky rychlosti přenosu probíhá v reálném čase, ale v aplikaci si můžete navolit i v jaké intimní partii se partnera chcete dotknout a jak intenzivně.

Jak jsme již nastínili výše, spodní prádlo Fundawear je prozatím ve fázi testování a než se dostane na pulty sexshopů, ještě to pár měsíců potrvá. Pokud vás tento produkt zaujal, můžete se zúčastnit jeho testování. Stačí se přihlásit na facebookové stránce Durexu. A být z Austrálie.


Oficiální video Durex Fundawear

Autor: Michaela Kurtaničová

Pomohl vám tento článek? Sdílejte jej dále.
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Poslat odkaz e-mailem

Související hračky