Sex na jednu noc – 7 důvodů proč ano

Sex na jednu noc je zapotřebí považovat za něco, čím se člověk může bavit a zdokonalovat v komunikaci s opačným pohlavím. Jednorázovou zábavou se z holek nestanou děvky a ani z chlapů hajzli. Pokud máš pochybnosti a předsudky, přečti si pár řádků z mého pohledu na věc.

Sex na jednu noc – 7 důvodů proč ano

Já taková normálně vážně nejsem, víš, takže dám kafe a pojedu,“ povídala společensky unavená holčina, když jsem chrastil klíčema v zámku. Věděl jsem, jak to dopadne. Vždycky to tak dopadne. Ty slušnější jdou z baru ke mně domů jako na kafe, ty ostřílenější si žblepty od kofeinu odpustí a svlékají se už rovnou ve dveřích.

Pokud sám sebe řadíš spíše mezi slušňáky a už jen myšlenka na jednorázovou píchačku tě pohoršuje, tak se nepřetvařuj. Otevřel jsi článek s názvem "sex na jednu noc" a to slušňáci nedělaj. Neboj, tvojí staré to neprásknu :)

Sex na jednu noc je jako sport

Je konečně zapotřebí vysvětlit, že sex na jednu noc není výsadou nadržených puberťáků a nezodpovědných roztahovaček. Dokonce to není ani morální katastrofa a dekadentní zábava. Uvolněnější přístup k příležitostnému sexu mají v současnosti chlapi i ženský, bez ohledu na věk a závazky. Vykašli se na klasické stereotypy a ber sex na jednu noc jako sport. Vzrušující sport! Vydat se v pátek večer ven s cílem nevrátit se sám ti rozpumpuje adrenalin. A ve výsledku o nic nejde, svět se asi nezboří.


Holky taky hledají povyražení a umí být pěkně chlípné a odvážné
Holky taky hledají povyražení a umí být pěkně chlípné a odvážné

Zkažená společnost?

Podle různých anket a průzkumů má se sexem na jednu noc v průměru zkušenost více než polovina dospělých lidí. Jeden průzkum z roku 2010 dokonce odhalil, že přibližně pětina Čechů nepovažuje jednorázový úlet za nevěru.

Sex na jednu noc pohledem ženy

Aby se pořád neříkalo, jak sex na jednu noc vyhledávají jen muži, zeptal jsem se na názor dobré kamarádky Moniky:

„Děsně záleží na náladě. To víš, že jsem si někdy nadávala, jak už nikdy nebudu pít. Cítila jsem se lacině. Když si ale vše sedne, chlap je milej, já nikoho nemám a potřebuju sex, tak neváhám. Často tomu jdu fakt naproti. Jde o uspokojení potřeby. Netřeba to víc řešit. Možná kdybych žila někde na vesnici, bála bych se drbů, ale jinak ne."

Je čas si užívat

Sex na jednu noc není nic, na čem bych doporučoval založit kariéru. Přece jen rizik není málo, a proto mít pár kamarádek s výhodami, je často o dost méně namáhavé. Čímž si tak trošku pod sebou řežu větev, protože osobně mě sex na jednu noc pořád dost baví. Pokud to cítíš stejně, přeji šťastnou ruku při výběru a hodně nezapomenutelných zážitků.

Při rozhodování ti může pomoci například těchto pár pohledů:

  • Život je krátký, je potřeba si užívat.
  • Je to sport a nedostatek sportu škodí.
  • Svou ženu pořád miluju a jednorázovkou nemyslím proti ní nic špatného.
  • Je to zábava, ne láska.
  • S kondomem se mi nic nestane.
  • Vždycky jsem chtěla si zkusit být tak trochu děvka.
  • Promarnit ten vzrušující okamžik jen kvůli nějaké morálce by byl hřích.

Upozornění: toto není myšleno jako navádění k nepravostem. Každý má svou občanku :)

V dalším díle ti poradím svoje finty, podle čeho si otipovat holku na takovou vzrušující akcičku.