Soloflesh – nejrealističtější umělá vagina

Soloflesh je více než obyčejná umělá vagina. Výrobce tuto erotickou pomůcku směle nazývá zařízení osobního uspokojení. Jedná se o skutečně o revoluční a nepřekonatelnou pomůcku pro muže, nebo je marketing Soloflesh jedna velká marketingová bublina?

Soloflesh – nejrealističtější umělá vagina

Soloflesh Personal Satisfaction Device (PSD), česky něco jako zařízení osobního uspokojení, má být absolutní špičkou ve světě erotických pomůcek pro muže. Možná, že jste na našem webu už přelouskali sérii článků o realistických silikonových pannách, v tom případě máte s čím srovnávat.

Boční průřez realistického masturbátoru Soloflesh
Pohled do útrob realistického masturbátoru Soloflesh

Soloflesh je sexuální hračka imitující reálnou soulož. Přestože se jedná vlastně jen o torzo ženy, pocitově se zážitek se Soloflesh vaginou tomu skutečnému velmi blíží. Na tom má velkou zásluhu hlavně originalita konstrukce této pomůcky.

Soloflesh je vlastně dutina, uvnitř které je umístěn masturbační rukáv. Reálnost prožitku podtrhují více než 4 litry teplé vody, které se do útrob Soloflesh vagíny napustí. Voda uvnitř nejenom že zajišťuje potřebný tlak, ale současně její teplota simuluje velmi věrně reálné prostředí ženského klína. Po vypuštění vody se dá Soloflesh složit a stává se tak velmi skladnou erotickou pomůckou.

Realisticky zpracované vnější partie ženského přirození
Realisticky zpracované vnější partie ženského přirození

Jenže při používání sedmikilového silikonového klínu a manipulace s ním není úplná sranda. Pokud si netoužíte během své intimní chvilky i trochu zaposilovat, nastává problém. Možností použití najednou markantně ubyde a vy zjistíte, že nejste Arnold Schwarzenegger, a na „koníčka“ tak můžete zapomenout.

Co třeba misionářská klasika, řeknete si... Jenže ouha, na silikonový balón plný vody není úplně vhodné si lehat. Nakonec se smíříte s tím, že tahle silikonová „buchta“ to má ráda zezadu. A ten pocit si zamilujete.

Jenže nevýhod má Soloflesh, zdá se, ještě mnohem víc. Například její zevní partie jsou realisticky vytvarované, jenže co na tom, když ta kráska má „zašpuntovanou“ zadnici. Nebo výrobcem avizovaná realistická textura uvnitř umělé vaginy, která je při použití naprosto nepostřehnutelná. Podobně bychom mohli pokračovat dál, stojí tyhle peripetie se Soloflesh PSD vůbec za to?

Soloflesh se dá složit do velmi skladné podoby (pro zobrazení popisu obrázek roklikněte)
Soloflesh se dá složit do velmi skladné podoby (pro zobrazení popisku v obrázku roklikněte)

Pořizovací cena téhle nádhery je necelých 80 dolarů, tedy v přepočtu nějakých 1600 korun. To není zas tolik na to, že výrobce garantuje životnost 48 hodin sexuálního styku, tedy přesně 96 půlhodinových souloží.

Zdá se, že ve snaze nenechat se předběhnout konkurencí, Soloflesh je trochu rychlokvaška. I tak se ale jedná o inovativní realistickou hračku, která dokáže poskytnout sice jen jeden druh uspokojení, které ale zase stojí za to.


Videopředstavení zařízení osobního uspokojení Soloflesh

TIP NA KONEC:  Vaginu Soloflesh neprodáváme, ale můžete vyzkoušet jiné umělé vagíny nebo dámská torza. Tyto hračky jsou vyrobené z měkkoučkého materiálu, který se na dotek podobá lidské pokožce, a manipulace s nimi je mnohem jednodušší než s vaginou Soloflesh.

Vybíráme z e-shopu