Soutěž o poukaz do sexshopu na 1000 Kč

Ve spolupráci se sexshopem Sexshopp.cz jsme pro vás připravili soutěž o poukaz v hodnotě 1000 Kč. Poukaz můžete použít k nákupu erotických pomůcek, sexy prádla, intimní kosmetiky, prostě veškerého sortimentu sexshopu. Soutěž probíhá do 31. října 2013 a zapojit se může každá osoba starší 18 let.

Soutěž o poukaz do sexshopu na 1000 Kč

Jak se zúčastnit

V článku Nápady na využití erotických pomůcek v domácnosti si všímáme, jaké neobvyklé využití pomůcky jim jejich majitelé a majitelky vymysleli. Dildo jako věšák na oblečení? Anální kolík jako zarážka ke dveřím? Máte nápad jak vtipně využít vaši erotickou pomůcku?

Pro účast v soutěži zašlete fotografii, jakým netradičním způsobem jste u vás doma erotickou pomůcku využili. Po ukončení soutěže publikujeme článek s došlými fotografiemi, kde zároveň vyhlásíme vítěze. Nenechte svá dilda, vibrátory či pouta ležet v šuplíku.

Soutěž probíhá do 31.října 2013, publikování a ohodnocení fotografií proběhne 1. listopadu 2013. Fotografie zasílejte na e-mail info@vibratory.net. K fotografii doplňte vaši přezdívku a vysvětlující popisek, jaké netradiční využití jste pomůcce vymysleli.

Do soutěže se mohou zapojit pouze osoby starší 18 let.

Vítěz získá 1000 Kč kupon pro nákup erotických pomůcek.
Vítěz získá 1000 Kč kupon pro nákup erotických pomůcek.

Ochrana soukromí

Nemusíte se bát, při publikaci fotografií budeme naprosto diskrétní. Při uveřejnění vaší fotografie nebudeme zmiňovat vaše jméno ani e-mail, pouze vámi zvolenou přezdívku. Pokud bude na fotografii osoba, tvář rozmažeme, aby byla fotografie anonymní.

Cena pro vítěze

Autor nejvtipnější fotografie bude odměněn poukazem na nákup erotických pomůcek v hodnotě 1000 Kč v sexshopu Sexshopp.cz. Platnost poukazu je 1 rok.

Závěrečná ustanovení

Soutěž pořádá: TWIXO Group s.r.o., Bellova 356/18 Brno, IČ: 29315182. Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku na Krajském soudě v Brně, oddíl C, vložka 73703.

Pořadatel se zavazuje, že informace vyplněné účastníky soutěže podléhají zákonu o ochraně osobních údajů a nebudou sděleny třetím osobám. Účastník soutěže souhlasí se zpracováním jím uvedených údajů za účelem zaslání výhry.

Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo konečného rozhodnutí ve sporných otázkách vzniklých v souvislosti s průběhem a organizací soutěže. Pořadatel nenese odpovědnost za jakékoli případné škody vzniklé v souvislosti s vyzvednutím a užíváním výher.

Účastník může být ze soutěže vyloučen, když pořadatel zjistí nebo bude mít oprávněné podezření na spáchání podvodného jednání ze strany účastníků soutěže či jiné osoby, která dopomohla danému účastníkovy soutěže k získání výhry.

Účastí v soutěži vyjadřuje soutěžící svůj souhlas s pravidly soutěže a zavazuje se je plně dodržovat.