Nápady na využití erotických pomůcek v domácnosti 1/2

S erotickými hračkami si nemusíte užívat legraci jenom v posteli. Ty, které nepoužíváte, by byla škoda nechat ležet jen tak v šuplíku. Ve dvoudílném seriálu vám přinášíme několik tipů, jak najít praktické uplatnění i pro ta nejzaprášenější dilda, anální kolíky a vibrátory. A jako bonus: Soutěž o poukaz do sexshopu na 1000 Kč.

Nápady na využití erotických pomůcek v domácnosti 1/2

1. Dveřní zarážka z análního kolíku

Vhodně upevněný anální kolík ochrání vaše zdi od nechtěných oděrek a rýh. Materiál, ze kterého se anální kolíky vyrábí, je zaručeně šetrný k laku na dveřích i k barvě na stěně.

Druhá možnost je umístit kolík těsně k prahu tak, aby se opíral o hranu zárubní. Dobře přisátý anální kolík zabrání nežádoucímu práskání dveří při průvanu.

Dveřní zarážka z análního kolíku s přísavkou
Dveřní zarážka z análního kolíku s přísavkou

2. Gripy na řídítka z návleků na penis

Měkoučké návleky na penis se perfektně hodí na řídítka vašeho „bajku“. Materiál, ze kterého se návleky vyrábí, jakoby byl předurčen k tlumení nárazů a vibrací. Jenom dejte pozor při parkování před obchodem, aby si vaše nové gripy nechtěl přivlastnit třeba nějaký závistivý kolemjdoucí.

Gripy na řidítka z návleků na penis
Gripy na řidítka z návleků na penis

3. Věšák z dvojitého dilda

Dovedete si představit, jak se bude tvářit vaše tchýně, až jí pověsíte kabát na tenhle „dildověšák“? Ideální věšák vytvoříte z dvojitého dilda s přísavkou. Ten pak můžete téměř libovolně přemisťovat, kam se vám zrovna zamane.

Věšák z dvojitého dilda
Věšák z dvojitého dilda

4. Svícen z masturbátoru

Trochu hororově působí tenhle držák na svíčky vyhotovený z masturbační pomůcky ve tvaru ruky. Musíme uznat, že působí velmi stylově, ale bohužel v této podobě není příliš funkční. Odkapávající vosk z hořící svíčky by mohl povrch masturbační ručky nevratně poničit.

Svícny z masturbačních ruček
Svícny z masturbačních ruček

5. Zátka do dřezu z análního dilda

Taky se u vás doma neustále ztrácí špunty do vany a do dřezu? Máme pro vás snadné řešení. V případě nouze použijte anální kolík. Jeho postupně se rozšiřující tvar z něj dělá univerzální gumovou zátku.

Anální kolík místo špuntu do umývadla
Anální kolík místo špuntu do umyvadla

Vyhrajte poukaz do sexshopu na 1000 Kč

Také doma využíváte erotické pomůcky nějakým vtipným způsobem? Odhoďte stud a podělte se s námi o vaše nápady. Vyfoťte, jak jste využili erotické pomůcky u vás v domácnosti a obrázek nám pošlete do 31.10.2013 na info@vibratory.net. Nejvtipnější fotografie od nás získá poukaz na nákup v sexshopu v hodnotě 1000 Kč. Nemusíte se bát, budeme naprosto diskrétní. V případě uveřejnění vaší fotografie nebudeme zmiňovat vaše jméno ani e-mail, pouze vámi zvolenou přezdívku.

Zdroj: http://www.homemade-sex-toys.com/household/Související hračky