Nápady na využití erotických pomůcek v domácnosti 2/2

V minulém díle našeho seriálu jsme vám představili 5 zajímavých tipů, jak v domácnosti upotřebit zapomenuté erotické pomůcky. Pokud jste se rozhodli s námi soutěžit o poukaz na nákup v sexshopu v hodnotě 1000 Kč, možná uvítáte dalších 5 tipů pro inspiraci.

Nápady na využití erotických pomůcek v domácnosti 2/2

1. Zátka na víno z análního kolíku

Romantický večer, svíčky, lahev vína, povolná slečna… Najednou ale potřebujete zašpuntovat víno a korková zátka zmizela někam do neznáma. Snadná pomoc, sáhněte do krabice s erotickými pomůckami a zašpuntujte víno análním kolíkem. Jenom možná to víno už potom nenabízejte návštěvě.

Víno zašpuntované análním kolíkem
Víno zašpuntované análním kolíkem

2. Rehabilitační erotické pomůcky pro PC maniaky

Trávíte spoustu času u počítače a z neustálého psaní na klávesnici už máte bolavé ruce? Nabízíme vám uvolňující pomůcku – oboustranné dvojité dildo. Pohodlně si na něj položte zápěstí a užívejte si příjemnou masáž. Vhodné i pro všechny se syndromem karpálního tunelu.

Další erotickou pomůckou, kterou lze využít jako velmi pohodlnou gelovou podložku je umělá vagína. Jenom musíte být dostatečně odolní, aby vás vaše nová podložka při práci s myší příliš nerozptylovala.

Oboustranné dildo jako podložka při psaní na klávesnici
Oboustranné dildo jako podložka při psaní na klávesnici

Umělá vagina jako rehabilitační podložka při práci s myší
Umělá vagina jako rehabilitační podložka při práci s myší

3. Měrka motorového oleje z análních korálů

Pokud vlastníte zahradní sekačku a chcete si trochu zpestřit poněkud vágní úkon, jakým je kontrola stavu motorového oleje, můžete použít třeba anální korále. Stačí si zjistit, kolik maziva vaše sekačka potřebuje a při příští kontrole hned budete vědět, že u druhé korálky je potřeba doplnit olej.

Měrka motorového oleje z análních korálů
Měrka motorového oleje z análních korálů

 4. Ruční mixér z vibrátoru

Toužíte po čerstvém ovocném džusu nebo máte chuť na svěží drink, ale nemáte po ruce ruční mixér? Možná vám bude stačit vibrátor s rotačním programem. Navíc vám nebude zavazet žádný napájecí kabel a svůj nápoj si můžete pohodlně namíchat přímo ve sklenici.

Vibrátor jako ruční mixér
Vibrátor jako ruční mixér

5. Pivní ochlazovač z umělé vaginy

Jestliže jste hrdými majiteli pružné umělé vaginy a současně pravidelnými konzumenty piva, máme pro vás velmi praktický tip. Navlékněte vaginu na lahváče a vychutnávejte si studený nápoj doušek po doušku. Materiál funguje jako izolant, takže pivo vydrží studené i v parných dnech. Jako bonus vás při každém napití umělá vagina něžně pohladí po tváři.

Stále chladné pivo díky umělé vagině
Stále chladné pivo díky umělé vagině

Vyhrajte poukaz do sexshopu na 1000 Kč

Také doma využíváte erotické pomůcky nějakým vtipným způsobem? Odhoďte stud a podělte se s námi o vaše nápady. Vyfoťte, jak jste využili erotické pomůcky u vás v domácnosti a obrázek nám pošlete do 31.10.2013 na info@vibratory.net. Nejvtipnější fotografie od nás získá poukaz na nákup v sexshopu v hodnotě 1000 Kč. Nemusíte se bát, budeme naprosto diskrétní. V případě uveřejnění vaší fotografie nebudeme zmiňovat vaše jméno ani e-mail, pouze vámi zvolenou přezdívku.

Zdroj: http://www.homemade-sex-toys.com/household/Související hračky