Nevíte kam s polovičkou na víkend? Do swingers hotelu!

Dočasná výměna sexuálních partnerů se v poslední době stává stále oblíbenější sexuální praktikou. Svědčí tomu i fakt, že swingers kluby rostou po celém světě jako houby po dešti. V jinak poměrně konzervativní Británii přišli manželé Sue a Kieth s nevídanou novinkou. Rozhodli se založit hotel pro dvojice, které mají oblibu ve střídání partnerů. Světe, div se, hotel Paradise v Blackpoolu praská týden co týden ve švech.

Nevíte kam s polovičkou na víkend? Do swingers hotelu!

Manželé Sue a Kieth jsou zakladateli swingers hotelu Paradise
Manželé Sue a Kieth jsou zakladateli swingers hotelu Paradise

Přes den to možná ve swingers hotelu Paradise vypadá jako v každém jiném běžném hotelu. Zábava začíná až s příchodem tmy, pod jejíž rouškou se milenci vykrádají ze svých pokojů a navštěvují další ubytované v jejich ložnicích. Kapacita hotelu je 16 párů, a jelikož dle slov majitelky Sue mají ve swingers hotelu Paradise doslova narváno, troufáme si říct, že je snad i z čeho vybírat.

Jeden víkend v hotelu pro milovníky swingers vyjde dvojici na 120 liber, tedy nějaké 4000 korun. V tomto hotelu není o nové erotické zážitky nouze. Majitelé svoje ubytovací zařízení a i hosty svědomitě opečovávají. Krom intimních hrátek ve dvou se tak mohou zájemci zúčastnit i pravidelných skupinových swingers party.

Co si myslíte o nevšedním hotelu vy? Mělo by podobné ubytovací zařízení úspěch i u nás? Podělte se s námi o své názory v diskuzi pod článkem.

TIP: Chcete se dozvědět něco o swingers klubech v česku? Nepřehlédněte náš článek České swingers kluby a jejich pravidla.


Související hračky