Recenze: Mini Laškování - vášeň v hezkém balení

Mini Laškování je kapesní verze party hry Laškování. Princip zůstává stejný, vytáhnout si z krabičky ve tvaru srdce úkol a ten splnit. Tentokrát se však tvůrci zaměřili výhradně na partnerské dvojice a už z názvu je patrné, že úlohy budou pěkně rozverné.

Recenze: Mini Laškování - vášeň v hezkém balení

Mini verze hry Laškování obsahuje 21 pikantních úkolů pro vášnivé páry. Cílem této hry je zpestřit si každodenní partnerský život a potěšit nejen svou drahou polovičku, ale ve většině případů oba z milenecké dvojice. Hra nemá žádná pravidla, jak s danými úkoly naložíte tak zůstává čistě na vás.

Co se skrývá v srdíčku?

21 papírových ruliček s vášnivými úkoly už se třese na to, až je někdo začne plnit.
21 papírových ruliček s vášnivými úkoly už se třese na to, až je někdo začne plnit.

V papírové krabičce ve tvaru srdíčka naleznete 21 srolovaných papírků. Průhled na víčku krabičky nechává pozorovatele nahlédnout dovnitř a vzbuzuje touhu sáhnout dovnitř a zjistit, jaké úkoly v sobě tohle růžové srdíčko skrývá. Hra působí velmi vkusně a to jak zvenku, tak „zevnitř“. Nemusíte se bát žádných skrytých vulgarit nebo sprosťáren, úlohy jsou zadávány neformálně a slušně, přesto nechybí erotický nádech.

Jeden úkol jsme pro vás rozrolovali (pro zvětšení klikněte na obrázek)
Jeden úkol jsme pro vás rozrolovali (pro zvětšení klikněte na obrázek)

Nečekejte žádné hardcore úkoly, Mini Laškování padne do noty spíše romantickým duším. Celkové vzezření a povaha této hry z ní dělají ideální dárek. Tohle srdíčko můžete darovat svému partnerovi či partnerce třeba ke svátku všech zamilovaných. Vzhledem k ceně, která se pohybuje kolem 100 korun, se jedná o produkt s vynikajícím poměrem cena/výkon. Skutečnou hodnotu dárku totiž stanovujete vy sami podle toho, jak se s ním rozhodnete naložit.

  • TIP na valentýnský dárek: Darujte partnerce nebo partnerovi Mini Laškování a nechte jej po 21 večerů losovat jednotlivé úkoly. Od vytažení úkolu máte vždy 24hodinový časový limit na jeho splnění. Nebojte se, nezůstanete v tom sami. Mnohé úlohy vyžadují aktivní zapojení obou partnerů. Zvládnete to, nebo budete muset podstoupit trest za nesplnění úkolu?

Co na Mini Laškování říká rozněžnělá redakce?

A kdyby se vám náhodou ruličky ze srdíčka tahaly stejně těžko jako nám, můžete si je vysypat třeba na postel.
A kdyby se vám náhodou ruličky ze srdíčka tahaly stejně těžko jako nám, můžete si je vysypat třeba na postel.

Srdíčko Mini laškování je tak roztomilé, že se mu snad ani nedá nic vytknout. Skvěle se vejde do kabelky nebo do nočního stolku, může se stát skutečně levným a při tom originálním dárkem.

Jediné, s čím jsme měli trochu problém, bylo vytahování papírových ruliček z krabičky. Starší a větší sestra této minihry je vybavena i speciální pinzetou, která tento úkon značně usnadňuje. Pokud tedy patříte mezi jedince s trochu otylejšími prstíky, doporučujeme k vyjmutí kýženého úkolu použít pinzetu z vlastních zdrojů.

Závěrečné zhodnocení

Mini Laškování je vlastně taková partnerská vášeň skrytá v hezkém balení. Jako dárek rozhodně neurazí a těch pár korun nebudete litovat, a to ani v případě, že se Mini Laškování nesetká u vašeho protějšku s úspěchem.

Co bychom pochválili
  • Originální úkoly
  • Přepychová krabička
  • Cena
  • Skvělý dárek
Co se nám nelíbilo
  • Vytahování úkolů z krabičky je bez pinzety úkol pro tenké a mrštné prstíky
Obvyklá cena:  80 – 180 Kč  Koupit erotickou hru Mini Laškování

Vybíráme z e-shopu