The Earth Angel: nejekologičtější vibrátor na světě

Vibrátor Earth Angel je prezentován jako revoluční erotická pomůcka, která je extrémně šetrná k životnímu prostředí. Ne nadarmo se tomuto intimnímu společníkovi říká Anděl země. K jeho uvedení do chodu stačí chvilku otáčet kličkou.

The Earth Angel: nejekologičtější vibrátor na světě

Vibrátor Earth Angel je vyroben z kvalitního plastu a samozřejmě je celý do posledního šroubku zrecyklovatelný. Ke svému chodu nepotřebuje baterie, ani napájení z elektrické sítě. Natahuje se totiž ručně.

Anděl země je jediný vibrátor, který se dá natahovat kličkou
Anděl země je jediný vibrátor, který se dá natahovat kličkou

Po čtyři minuty dlouhém otáčení kličkou se můžete odměnit až 30 minutami rozkoše. Pokud by vám náhodou po čtyřech minutách neupadla ruka, můžete klidně točit ještě déle. Po osmi minutách natáčení vibrátor zvládne zůstat v nepřetržitém chodu celých 60 minut. V případě, že by vám ruka měla opravdu skoro upadnout, Earth Angel má ve své spodní části integrovaný i USB vstup. Kabel byste sice v balení hledali marně, ale i tak je to lepší než pěstí do oka.

S myšlenkou vytvoření 100% ekologického vibrátoru a s jeho následnou realizací, přišla firma Caden Enterprisses. Náruživým eko-aktivistkám patrně zaplesalo srdce. Hned druhou největší radost mají z Anděla Země zálesačky. Ty mají konečně erotickou pomůcku, kterou mohou brát s sebou na dlouhé pobyty v divočině.

Dle uživatelských recenzí však kvalita zpracování údajně nejzelenějšího vibrátoru světa poněkud pokulhává. Vibrace jsou sice poměrně silné, ale pro většinu žen ne dostatečně. Chod vibrátoru je poměrně hlučný, jeho tvar příliš jednoduchý a úzký, povrch až příliš dokonale hladký.

Anděl země v černém provední s nabíjecím kabelem a gumovým návlekem
Anděl země v černém provední s nabíjecím kabelem a gumovým návlekem

Jediné štěstí, že v Caden Enterprises vymysleli ještě upgrade, a to gumový návlek na jejich extrémně ekologicky šetrný vibrátor. Ten najdete v balení spolu s Andělem země v černé variantě. Zajímavostí je, že modely se od sebe cenově vůbec neliší a seženete je za 90 dolarů, tedy nějakých 1800 korun. Docela dost na to, že svým vzezřením a omezenými funkcemi se jedná vlastně o záložní vibrátor.


Související hračky