USB vibrátory CRAVE: Nikdo nemusí vědět, že vaše fleška umí vibrovat

USB disky CRAVE jsou elegantní, vodotěsné, luxusní a, co je hlavní, vibrují. Spojení přepychového cestovního vibrátoru a velkokapacitního USB disku je ve světě erotických pomůcek revolučním počinem.

USB vibrátory CRAVE: Nikdo nemusí vědět, že vaše fleška umí vibrovat

S USB disky CRAVE je radost "pracovat"
S USB disky CRAVE je radost "pracovat"

Nápad se zrodil v hlavě Michaela Topolovace, reálný tvar jeho ideji dala designérka Ti Chang. V cestě návrhu na prodejní pulty však stál nedostatek finančních prostředků. Nakonec se projekt vibrujících flash disků CRAVE dočkal realizace, a to hlavně díky nadšencům, kteří byli ochotni přispět z vlastní kapsy. Veřejnou sbírku zprostředkoval web Ckie.com, na kterém prezentují nadějní designéři své inovativní návrhy a sympatizanti z řad veřejnosti jim je pomáhají uskutečnit.

Modelová řada vibrátorů CRAVE
Modelová řada vibrátorů CRAVE

Oba designéři na svou řadu USB vibrátorů nakonec získali 46 000 USD. Díky této podpoře uvedli na trh tři luxusní modely vibračních velkokapacitních paměťových zařízení. Osamělá manažerka si tak může zvolit, jestli jí volné večery v hotelu bude zpříjemňovat konzervativnější Solo, vášnivější Duet, nebo jeho přepychovější verze Duet Lux.

Čtvrtým do party je maličkatý Wink. Je tak nenápadný, že pokud jej po použití odložíte na polici s kosmetikou, nikoho ani nenapadne, že tahle věcička vám před chvílí dělala společnost. Jediný Wink potřebuje ke svému provozu tužkovou baterii a současně nenabízí úložiště dat.

Ostatní modely jsou však 'plnotučnými' USB flash disky. K tomu, abyste využili i jejich vibrační funkci, nepotřebujete baterie a vlastně ani zásuvku, dobíjí se přes USB port. Plně dobitý je pak za dvě hodiny.

Voděodolná přepychová fleška CRAVE s užitečnou funkkcí navíc
Voděodolná přepychová fleška CRAVE s užitečnou funkcí navíc

Při použití pod sprchou nebo ve vaně, se nemusíte bát o uložená data, protože vibrátory CRAVE jsou vodotěsné. Pokud se nacházíte v místech, kde stěny mají uši, ani to nemusí být obtíž. Můžete se spolehnout na to, že vás vibrátor neprozradí, jeho chod je totiž extrémně tichý.

Punc opravdového přepychu dodává těmto multifunkčním USB diskům možnost personalizace. Na přání vám na modely Solo nebo Duet vyryjí vaše iniciály.

Pouzrdo je pro 24karátový Duet Lux samozřejmostí
Pouzrdo je pro 24karátový Duet Lux samozřejmostí

Aby byl tenhle vibrující miláček ušetřen nevzhledných škrábanců, dostanete na něj i kožený pelíšek. Ten oceníte zvláště u modelu Duet Lux, který je pokrytý 24karátovým zlatem. Ceny vibrátorů CRAVE začínají na 139 USD (cca 2 780 Kč), za zlatý Duet Lux si trochu připlatíte, jeho cena se pohybuje kolem 349 USD (cca 6 980 Kč).

Posuďte sami, jestli by nebylo nakonec výhodnější si pořídit externí disk. Nebo se třeba nechat pozvat v hotelovém baru na drink.

Na závěr bych se zeptala našich čtenářů: Jak na svých cestách uspokojujete sexuální touhy? Přibalujete si také do kufru minivibrátor, většího intimního společníka nebo snad společnici? Nestyďte se a podělte se s námi v komentářích pod článkem o své zkušenosti.


Související hračky