Vibrátory Smile Makers: V jednoduchosti je krása

Pro všechny ženy, které si libují v jednoduchosti a mají alespoň špetku smyslu pro humor, připravili Švédi ze společnosti Smile Makers ucelenou sadu čtyř vibrátorů. Pozornost ale nepřitahují jen jejich ladné křivky, ale úsměvně působí i samotné názvy těchto intimních společníků. Je jen na vás, zda se oddáte rozkoši se smyslným Francouzem, zacvičíte si s Tenisovým trenérem, zažijete horké chvilky po boku Požárníka nebo se necháte hýčkat buclatým Milionářem.

Vibrátory Smile Makers: V jednoduchosti je krása

Smile Makers: Požárník (the Fireman)
Smile Makers: Drsný Požárník (the Fireman)

Společnost Smile Makers nabízí vlastně jenom čtyři produkty. Jejich řada vibrátorů je však dokonale promyšlená. Každý kus je určen k dráždění jiné partie ženského (s trochou představivosti i mužského) těla.

Po Požárníkovi patrně sáhne žena toužící po drsném hrdinovi, který ji uspokojí svými ostrými a tvrdými tvary. Vibrátor the Fireman (Požárník) má tvar plamene a jeho barva je světle růžová. Je ideální pro silné a hluboké vnitřní dráždění.

Kdo by snad raději milence jemného a ohleduplného, je tu pro něj galantní the Frenchman. Tento model má bledě modrou barvu a je zakončen silikonovým „jazýčkem“. Francouzský společník má za úkol stimulovat zevní partie těla.

Specialistou na body je the Tennis coach. Jasně, v tenise se bodům říká fiftýny, ale my jsme měli na mysli jiné body, body G. Tvarem tento žlutý vibrátor připomíná rukojeť tenisové rakety s tenisovým míčkem na vrcholu. Ideální konstrukce pro ty ženy, které rády objevují skrytá zákoutí.

Smile Makers: Smyslný Francouz (the Frenchman)
Smile Makers: Smyslný Francouz (the Frenchman)

Posledním milencem z řady vibrátorů Smile Makers je baculatý Milionář. Jeho fialová barva má evokovat luxus, ze kterého pochází, jeho tvar připomíná naditý doutník, který rád pokuřuje. Tradiční tvar nábojnice tohoto modelu je vhodný jak pro vnější, tak pro vnitřní dráždění.

Vibrátory Smile Makers jsou vyráběny ze speciálně upraveného silikonu, jejich chod je dle uživatelských recenzí velmi tichý. Jsou voděodolné, umí vibrovat ve třech programech a jednom pulsním a jejich pohon je řešen jednou AAA baterií. Na jedno nabití vydrží přístroj v chodu maximálně 4 hodiny. Úsměv vám vibrátory mohou na tváři vykouzlit za necelých 40 €, tedy v přepočtu za něco málo přes 1000 Kč za kus.

Vibrátory Smile Makers se těší velkému úspěchu jak u zákazníků (spíše zákaznic), tak u odborné veřejnosti. Přitom jejich zpracování není nikterak inovativní. To, na čem ve firmě zapracovali je jednotný design, jehož hlavními přednostmi jsou jednoduchost a čistota. Velká část úspěchu tkví v umění nabídnout obyčejný produkt neotřelou formou. Součástí webu Smile Makers je také microsite Fantasy Man Generator – aplikace generující obrázky muže snů. Ani zde nechybí všudypřítomný humor a nadsázka.

Aktualizace: Zdá se, že aplikace Fantasy Man Generator byla z webu výrobce stažena. Byla celkem zábavná, škoda.


Související hračky