Wake-Up vibe - napůl budík, napůl vibrátor

Znáte ten pocit při probuzení do chladného rána, když za okny je ještě černočerná tma a jednoho by z postele nevyhnal ani klackem? Představa ne zrovna lákavá, avšak mnohdy reálnější než bychom si přáli. Zpříjemnit vstávání ženám, které nepatří mezi ranní ptáčata, se rozhodli experti z německé firmy Concepts of Love a Beate Uhse, kteří vyvinuli programovatelný vibrátor „Wake-up“.

Wake-Up vibe - napůl budík, napůl vibrátor

Vibrátor „Wake-up“ toho umí o něco víc než „obyčejný“ vibrátor. Je totiž vybaven i funkcemi, které většinou ovládají spíše budíky než vibrátory, a díky tomu lze snadno naprogramovat tak, aby se spustil v požadovaném čase. Vstávání s vibrátorem „Wake-up“ se tak dle tvůrců této erotické hračky stane pro uživatelky oblíbenou částí dne.

Wake-Up přikládací vibrátor s funkcemi budíku
Wake-Up přikládací vibrátor s funkcemi budíku

Design vibrátoru vybírali návrháři pečlivě tak, aby přesně kopíroval ergonomii ženského těla. Svou práci odvedli na výbornou a díky inovativnímu designu získali hned několik ocenění. Tím nejprestižnějším z nich je cena Goed Industrieel Ontwerp-Award (GIO), udělovaná nejpovedenějším průmyslovým designům. Těsně před svým uvedením na trh se vibrátor „Wake-up“ nezapomněl blýsknout ani na známém erotickém veletrhu Erofam v Hannoveru, kde sklidil velký úspěch a navíc i Cenu za nejinovativnější produkt roku 2012. Do prodeje byl pak tento „vibrobudík“ zařazen koncem roku 2012.

Vibrátor „Wake-up“ se před spaním snadno nastaví na požadovaný čas a žena si jej na noc vloží do kalhotek. Přístroj by jí údajně neměl při spánku nijak omezovat ani zavazet. Ráno pak ženám zpříjemní jeden ze šesti různých vibračních programů. Pro ty, které orgasmus po ránu zaručeně zmůže, nechybí ani funkce odložení budíku.

Docela zajímavý způsob jak se donutit vstát do školy či do zaměstnání, že ano? Jenom se nesmíte nechat příliš unést… aby se vám potom ještě vůbec někam chtělo.

Pokud Vás spojení vibrátoru a budíku v podobě této sexy hračky zaujalo a toužíte zjistit o něm více informací, mrkněte na oficiální stránky produktu www.wakeupvibe.com.


Související hračky