Womanizer versus Satisfyer: Souboj orgasmických titánů

Dámy, pořád dumáte nad tím, která erotická pomůcka vám přinese tu největší slast? V tomto článku si představíme mistry v bezdotykovém dráždění klitorisu – Womanizer a Satisfyer. Který z nich je lepší? Pojďte s námi zvolit krále orgasmů.

Womanizer versus Satisfyer: Souboj orgasmických titánů

Nejprve si objasníme, jak bezdotykový stimulátor klitorisu vlastně funguje a proč patří mezi nejoblíbenější erotické pomůcky pro ženy. Womanizer i Satisfyer fungují na principu pulzování. Stimulátor jemně nasaje klitoris a rozmazlí ho pomocí intenzivních tlakových vln. Oba produkty slibují pronikavý klitoridální orgasmus během pár minut. To můžeme s radostí potvrdit. Navíc mnohé ženy tvrdí, že to jsou ty nejsilnější orgasmy, jaké kdy zažily. A to už stojí za vyzkoušení, ne?

Womanizer a Satisfyer. Kdo z koho?

Nemá cenu zjišťovat, který z nich vám způsobí bouřlivější orgasmus. Oba budou dokonalé. Womanizer i Satisfyer fungují na naprosto stejném principu. V tomto článku se zaměříme spíše na funkčnost, uživatelské pohodlí a další vlastnosti, které vám mohou být nápomocny při výběru intimního společníka.

Příjemné zpracování Womanizeru

Bezdotykové hračky obou značek jsou z velké části vyrobeny z odolného ABS plastu. Womanizéry jsou o něco lépe zpracované a na dotek příjemnější. Satisfyery zase vynikají ergonomičtějšími tvary, které lépe padnou do dlaně a lépe se s nimi trefuje na klitoris. V manžetách, které se přikládají ke klitorisu, vyjma tvaru, není žádný rozdíl – obě značky je vyrábí z měkkého a hypoalergenního silikonu.

Vzhled stimulátorů se liší model od modelu. V tomto případě záleží na preferencích jednotlivých uživatelek. Womanizéry se vyrábějí v divokých barvách a vzorech, Satisfyery si udržují eleganci a v barvách se drží trochu zkrátka.

Vyšší modely Womanizeru mají další zajímavou schopnost – aktivují se přiložením ke klitorisu. Pokud si chcete na chvíli odpočinout, není potřeba stimulátor vypínat. Drobná nevýhoda však spočívá v tom, že dokud stimulátor nepřiložíte k tělu, tak nevíte, jaký program právě běží .

Womanizer versus Satisfyer
Už na první pohled je znát, který je který.

Satisfyer je intenzivnější

Počet pulzačních programů je u každého modelu jiný, většinou jich však Satisfyery mají víc. V recenzích napříč internetem se ale často dočtete, že Satisfyer nasává a pulzuje mnohem intenzivněji než Womanizer.

Nízká hlučnost u obou konkurentů

Co se hlučnosti provozu týče, obě značky jsou na tom podobně. Množství vyprodukovaných decibelů opět závisí na konkrétním modelu, nedá se však říct, že by svou hlučností některý vybočoval z řady. A navíc, ve chvíli, kdy manžetu “umlčíte“ klitorisem, není slyšet téměř nic (pouze tlumené bublání). Oba stimulátory váš partner uslyší, ale sousedka za stěnou už ne.

Cena Womanizeru mnohé odradí

Obě značky mají své výhody i nevýhody, jedno však stimulátorům Satisfyer upřít nemůžemejsou o dost levnější. Pokud tedy již dlouho pokukujete po luxusních Womanizérech, ale peněženka vás drží zkrátka, Satisfyer je pro vás dobrá volba.

Womanizer vs. Satisfyer
Tyto krasavce podrobíme naší zkoušce.

První do ringu – Womanizer PRO 40 

Womanizer PRO 40 svým vzhledem mírně připomíná profesionální lékařský přístroj. Kdo jej nezná, nejspíš by ani neřekl, že v ruce drží hračku, která dokáže ženě přivodit orgasmus. Mnohé ženy ocení, že na rozdíl od srovnávaného konkurenta se Womanizer PRO 40 vyrábí v několika barevných variantáchstříbrno-růžové, stříbrno-bílé a stříbrno-černé. Oproti svým předchůdcům je plně voděodolný.

Součástí balení Womanizeru jsou dva druhy silikonových manžet a vy si tak můžete vybrat, který vám ke klitorisu sedne lépe. Nevýhodou modelu PRO 40 je jeho tvarten není tak příjemný do dlaně, hůř se drží a ne moc dobře se ovládá.

Oddalujte orgasmus a hrajte si o něco déle

Už jsme si řekli, že bezdotyková stimulace dokáže vyvolat orgasmus poměrně rychle. Co když si ale chcete hrát o něco déle? Stimulátor nabízí 8 stupňů intenzity pulzací a ve chvíli, kdy se chcete dostat na program s nejnižší intenzitou, není třeba zběsilého mačkání. V takovém případě stačí stisknout tlačítko “power“. Vaše vzrušení se mírně sníží, orgasmus oddálí a následně bude mnohem intenzivnější.

Womanizer 40 Pro v recenzích

"Dělá to co slibuje, můžu ho jedině doporučit. Jeho jedinou nevýhodou je dost vysoká cena. Jinak je super!"

"Opravdu funguje :) Slibovaný účinek pokaždé a velmi rychle. I manžel je spokojen, máme nové zážitky :) Byla jsem k nákupu skeptická, ale jsem nadšená."

"Bohužel nemohu souhlasit, womenizer není pohodlný do ruky, mnohem hůře se ovládá, navíc intenzit to má asi o polovinu méně a první cca 4 jsou prakticky totožné, ta následující je zase až moc silná."

Womanizer 40 Pro
Womanizer 40 Pro

Silný konkurent Satisfyer Pro 2

Pokud milujete rozmanitost, Satisfyer Pro 2 nabízí více stupňů intenzity než Womanizerkonkrétně 11. Od jemného brnění se tak můžete dostat až k pořádnému uragánu. Tak schválně, k jakému stupni se dostanete, než dosáhnete vrcholu?

Satisfyer Pro 2 je 100% voděodolný (IPX7 = odolné proti ponoření do vody na 30 minut v hloubce 1 metr). Vyzkoušejte ho během koupele – pulzace je pod vodou dokonce mnohem výraznější.

Naprosto bezkonkurenční výhodou tohoto stimulátoru je jeho cena – téměř poloviční oproti předraženému Womanizeru. Cena však není všechno, co dalšího nám Satisfyer Pro 2 nabízí?

Satisfyer padne přesně do ruky

Co nás na první pohled zaujalo, je luxusní měděný kabátek, který připomíná povrch z růžového zlata. Tvar Satisfyeru je navržený tak, aby přesně padl do ruky. Jeho bytelné madlo umožňuje pevný úchop, který oceníte, až s vámi budou třást orgasmické návaly. Za malý krok vedle však považujeme nešikovné a poměrně nepraktické umístění tlačítek, na které během stimulace není vidět.

Bonus pro milovnice technologií

Satisfyer se nabíjí pomocí magnetického USB kabelu. Ve tmě tak nemusíte zmateně hledat tu správnou dírku, nabíjecí kabel stačí pouze přiložit.

Satisfyer Pro 2
Satisfyer Pro 2

Satisfyer Pro 2 v recenzích

"Nikdy jsem nebyla tak..... uspokojená. Nikdy jsem neměla tak silnej orgasmus. Ani jsem nevěděla, že to jde! Jsem hrozně ráda, že jsem na něj narazila a koupila bych ho zas a znova :)"

"Rozhodně se vyplatí...dneska mi přišel, hned jsme ho vyzkoušela.. Závěr: Šílenství.. doporučuji každé ženě, která si potrpí na klitoriální stimulaci. Byl testován ve vaně...a helemese je opravdu voděodolný.. Mínus: moje kočky nemají rády ten zvuk..když jsem ho vybalila a zapla, zdrhly :)"

"Opravdu zázrak! Už jsem byla zoufalá. Nikdy jsem neměla orgasmus ani s vibrátorem, ani pomocí jiného způsobu.
Tento přístroj to zvládne během několika málo minut!! Ten pocit je zcela odlišný a velmi intenzivní. Doporučuju!"

Závěrečné rozuzlení – kdo je králem mezi stimulátory?

Womanizer se vyrábí ve více barevných variantách a během hrátek vás jedním stisknutím tlačítka dostane zpátky na první stupeň pulzací, což je skvělé při oddalování orgasmu. Je o trochu tišší než Satisfyer a má dvě vyměnitelné hlavice

Ale za více peněz se dočkáte stejné muziky – mezi nevýhody Womanizeru řadíme vysokou cenu a horší ergonomii úchopu, která má na svědomí to, že se stimulátor špatně drží v ruce.

Womanizer PRO 40 – výhody a nevýhody:

  • snadné oddalování orgasmu
  • dvě vyměnitelné hlavice
  • špatně se drží
  • vysoká cena

Levnější Satisfyer nabízí širší škálu pulzačních programů a podle nás i dalších spokojených zákaznic je také silnější než Womanizer. Satisfyer se lépe drží v ruce a jeho luxusní vzhled je úchvatný. Příjemným detailem je magnetický USB kabel.

Je sice o něco hlučnější než Womanizer a jeho tlačítka jsou na trochu nešikovném místě, nicméně pro nás je králem stimulátorů Satisfyer.

Satisfyer PRO 2 – výhody a nevýhody:

  • víc pulzačních programů
  • skvěle padne do ruky
  • trochu hlučnější
  • umístění tlačítek

Náš tip: Poznejte sílu tučňáka Satisfyer PRO PENGUIN – Next Generation

Pokud vás výhody Satisfyeru Pro 2 z nějakého důvodu nepřesvědčily, seznamte se s dalším elegánem – Satisfyer PRO PENGUIN – Next generation. Ten eliminuje drobné nedostatky svého brášky PRO 2.

PRO PENGUIN je malý, celosilikonový, roztomilý a oproti PRO 2 neuvěřitelně tichý společník. Skvěle padne do dlaně a jeho tlačítka jsou na praktickém místě. Intenzitu pulzací tak budete mít doslova pod palcem.

Satisfyer PRO PENGUIN – Next Generation
Elegán, který se s orgasmem nepáře.

Řada Satisfyer MEN myslí i na muže

Erotické pomůcky Womanizer potěší výhradně ženy (pokud tedy opomineme nadšeného muže sledujícího ženu během dráždění klitorisu). Satisfyer vyrábí kromě zmíněných stimulátorů i vibrátory, vaginální činky, anální kuličky a párové vibrátory. Značka rovněž myslí i na muže samotné. Ti si přijdou na své s masturbátory, unikátními vibračními honítky a erekčními kroužky. Tak vzhůru do objevování!

Satisfyer MEN
Stylové potěšení i pro drsnější pohlaví.

Pokud hledáte Womanizer, dejte si pozor na překlepy. Lidé často hledají Vomanizer, Womaniser, nebo Womenizer. Podobně pro Satisfyer, lidé se někdy překlepnou a hledají Satysfier, Satisfier, nebo Satysfyer.

Související témata

Související hračky

Vybíráme z e-shopu