Zralé ženy a prasárničky? To není jen bezzubý orálek!

Inspirace pro chlapy, kteří jsou na starší ženský. Ne o pět let, ale klidně o třicet. No a co? Myslíš, že ji bude mít vytahanou? Ale houby, já to zkusil a dobrý. Čti dál...

Zralé ženy a prasárničky? To není jen bezzubý orálek!

Je mojí povinností informovat všechny muže o tom, co vše stojí za hřích. Po černoškách, těhulkách a lolitkách přichází na řadu moje velká slabostzralé ženy. Jsou mnohem ohebnější, než si myslíš! Článek pro všechny sběratele exkluzivních sexuálních zkušeností, neboť s mladou holkou nikdy nezažiješ to, co s MILFkou.


Možná má vnoučata, ale péro do pusy vzít umí, to si piš
Možná má vnoučata, ale péro
do pusy vzít umí, to si piš.

Starší ročníky jedou

Co spojuje Sharon Stone, Sandru Bullock, Madonnu, Vilmu Cibulkovou, Helenu Vondráčkovou a třeba takovou Simonu Stašovou? Všechny tyto mature mršky už dávno oslavily padesátku a jsou důkazem toho, že mít v posteli klidně i dvakrát starší ženskou nemusí být nechutná představa.

I s důchodkyní si můžeš skvěle užít, a to rozhodně nejen díky tomu, že na zahradě pěstuje konopí, ze kterého si vyrábí mast na klouby.

Rozhodl jsem se podělit o moje know-how a ukázat samcům, co je v posteli se starší ženskou čeká za tóčo!

Jak si nabalit MILF?

MILF neboli MCBP (mother i like to fuck / máma, co bych píchal) není jednou z nejoblíbenějších kategorií péčka náhodou. Moje zkušenost je taková, že cesta do kalhotek nadržené maminy vždy vede přes jejího caparta. Je úplně fuk, jestli se jedná o pětiletého uslintance, nebo drzého středoškoláka. Při balení je vždy zapotřebí projevit určité otcovské rysy a milfce dokázat, že jsti dostatečně vyzrálý a rozumný muž. Co si budeme říkat, to je někdy dost těžké, když tě na baru hypnotizuje výstřihem hlubším než Mariánský příkop.

TOP 3 MILF z pohádek pro dospělé

Pornohvězdy nehrajou fotbal, aby po třicítce ukončovaly kariéru. Zájem o starší ročníky roste! (a nejen u gerontofilů).Tak jaké maminy bys taky chtěl opíchat?

Lisa Ann (ročník 1972)
Lisa Ann (ročník 1972)
Kelly Madison (ročník 1967)
Kelly Madison (1967)
Ava Addams (1981)
Ava Addams (1981)

Jedna z mých posledních, hezká bruneta po čtyřicítce s pubertálním synem, v sobě neměla chlapa přes 6 let. Starej se jí odstěhoval za prací do Rakouska a už se nevrátil. Ona zůstala neobhospodařovaná a všechnu tu nahromaděnou sexuální energii a frustraci z výchovy synka se rozhodla ze sebe dostat.

Kdyby mi dařbujána přejeli náklaďákem, možná by mě bolel míň, ale stálo to za to. Naše schůzky byly hlavně o tom dobře se najíst a pak se kompletně zničit. Ona ocenila mladšího zajíce s pevnou erekcí a já si vychutnával ženskou, která se za nic nestydí a opět zjišťuje, co její tělo miluje.

Pět důvodů, proč si to rozdat se starou bábou

  • Zná své tělo a umí ho používat.
  • Sex si umí vychutnat.
  • Neřeší kraviny a jde rovnou na věc.
  • Neotěhotní.
  • Zřejmě dlouho nešukala, takže nebude ohrnovat nos a ty budeš king.

Nejstarší měla 63 let a umělý zuby!

Asi se ptáš, kde tak může mladej samec narazit na postarší a stále použitelnou dámu. Zapomeň na čekárny u obvoďáků a bridžové kluby, o takové vyzobané slunečnice totiž nestojíš. Ta moje se zjevila na Ladronce, kam šla běhat. Ano, čteš správně! Ženská přes 60 let si doopravdy byla zaběhat, což je samo o sobě dobré znamení. Seznámili jsme se docela náhodou, odklusali pár koleček, pokecali a vyměnili si čísla. Pak proběhlo pár zpráv, pár telefonátů a pozvání na její buchtu. Buchtou je myšlena taková ta kynutá věc plná cukru, jen aby bylo jasno. U kafe jsme dál povídali ale bylo jasné, kam to celé směřuje.


Ve zralé ženě oceníš zejména životní zkušenost a grif, s jakým se postará o tvoje péro
Ve zralé ženě oceníš zejména životní zkušenost a grif, s jakým se postará o tvoje péro

Zavítal jsem do ložnice, kde to kupodivu nesmrdělo naftalínem, ale čerstvě vypraným povlečením. Zalehl jsem a čekal, co se bude dít. Důchodkyně a zdatná pekařka v jedné osobě mi rozepla poklopec, vytáhla ho a začala sát jak dvacítka. Při pohledu na hrneček stojící na nočním stolku jsem byl rád, že si před kuřbou nevyndala zubní protézu, to bych asi nerozdýchal.

Důchodkyně v akci!

Stárnutí mají některé kočky pod palcem. Kolik bys hádal, že je téhle?
Stárnutí mají některé kočky pod palcem.
Kolik bys hádal, že je téhle?

Značně rozburácenej jsem se rozhodl babču svléknout. Měl jsem strach, že si budu připadat jak archeolog odmotávající obvazy z mumie. Opak byl pravdou. Překvapilo mě moderní spodní prádlo a relativně pevné tělo. Kozičky nestály za řeč, ale zbytek byl hodně dobrý průměr, a to včetně klína. Pečlivě vyholená s velkými pysky přímo lákala k zásunu. Dlouho jsem neotálel.

Při akci jsem byl režisérem já. Po dynamickém nástupu se přihlásily o slovo zkušenosti. Bohužel na rychlejší tempo jsem si musel nechat zajít chuť. Chvilkami se snažila, takže jsem rozhodně nemusel oddřít vše já. Prostřídali jsme pár poloh a po jejím vlhkém orgasmu (tím dost šokovala) jsem si řekl, že je čas na mě.

Skvěle reagovala na každý příraz a nehty mi drápala po zádech. Když mi pevně stiskla zadek, připadal jsem si jak ve spárech šelmy. Zafungovalo to skvěle! Za hodně milý bonus beru to, že jsem dámu po přechodu mohl bez strachu vykropit. Kdyby otěhotněla, bylo by to minimálně na samostatnou vitrínku v Muzeu rekordů a kuriozit. Na repete nevyzbyla energie, ale i tak to byl mnohem lepší výkon, než jaký předvádí některé mladé holky.

  • Sex v důchodu

    Podle různých statistik má pravidelně sex (tedy alespoň jedenkrát do měsíce) přibližně 50 % lidí ve věku 64 až 75 let a 25 % lidí ve věku 75 až 85 let. To rozhodně nejsou zas tak špatná čísla, které by naznačovala, že člověk v důchodu pouze krmí holuby v parku.

Co se v mládí naučíš, ve stáří jako když najdeš ;-)
Co se v mládí naučíš, ve stáří jako když najdeš ;-)

S věkem roste chuť

Spousta žen vyššího věku miluje sex! Pochybováním o tomhle faktu se můžeš připravit o dost postelových zážitků. Na druhou stranu Česká republika rozhodně nepatří mezi krajiny pověstné zachovalostí důchodkyň, a proto doporučuji porozhlédnout se ve vodách neuspokojených mamin a bohatých paniček. Tam se totiž rozhodně nespálíš. Lovu zdar a dej vědět, až se ti povede nějaké milfce vyprášit kožich!


Související hračky