Péče o tělo a osobní hygiena (netestováno na zvířatech)

Myslete na správnou péči o tělo. Vybavte se tělovými pudry, přípravky pro intimní hygienu a holení i těhotenským a ovulačním testem.

Aktivní filtry

Upřesnit filtry

Upřesnit filtry
Sada krémů na ruce Heathcote & Ivory Morris & Co. Strawberry Thief, 3 ks – Tělové spreje a krémy

Sada krémů na ruce Heathcote & Ivory Morris & Co. Strawberry Thief, 3 ks

Hydratují a zjemňují ruce a zanechávají je příjemně voňavé
305
Skladem
Sada krémů na ruce Heathcote & Ivory Morris & Co. – jasmín a zelený čaj, 3 ks – Tělové spreje a krémy

Sada krémů na ruce Heathcote & Ivory Morris & Co. – jasmín a zelený čaj, 3 ks

Hydratují a zjemňují ruce a zanechávají je příjemně voňavé
305
Do 3 dní

Péče o tělo a osobní hygiena

Pečujte o své tělo i intimní partie a buďte čisťouncí jako čerstvě napadaný sníh. Vaše voňavá kůže bude partnera či partnerku lákat k dotekům i polibkům (a u nich to jistě neskončí). Přípravky pro intimní hygienu vám zajistí potřebnou čistotu, nejrůznější holítka pro muže i ženy se zase postarají o krásně heboučkou kůži.

Tělové pudry se svojí omamnou vůní zajistí svěží pocit během celého dne a zpříjemní líbání partnerovi či partnerčiny kůže. Menstruační houbičky jsou super během ženských dnů a doma se vám neztratí ani těhotenský a ovulační test. Nikdy totiž nevíte, kdy je budete potřebovat.

Tělové oleje a tělové spreje a krémy zajistí, že vaše pokožka bude neodolatelně hebká a voňavá. Kromě nich pro vás máme i bělící krémy na intimní partie.

Co je PCOS?

Syndrom polycystických ovarií (vaječníků) je nemoc způsobená hormonální nerovnováhou, která postihuje cca 5 – 10 % žen v reprodukčním věku. Je to soubor příznaků způsobených zvýšením androgenů (mužských pohlavních hormonů) v těle. Ženám může přivodit řadu obtíží, např. poruchy menstruace, nadměrné ochlupení těla, problémy s plodností aj.

PCOS