Roztahovací anální kolík COLT Expander large (velký)

Doprava zdarma

Zažijete dokonalou anální rozkoš a pocit skutečného naplnění

Roztahovací anální kolík COLT Expander large (velký) vám připraví skutečnou anální rozkoš.  Více
  • z pružného a ohebného materiálu
  • zadeček roztáhne až na hezkých 11,3 cm
  • prakticky rozšířená základna
  • můžete si s ním hrát i ve vodě
skladem

Kdy zboží dostanu?
999

ks
Popis a parametry

Roztahovací anální kolík COLT Expander large (velký)

Roztahovací anální kolík COLT Expander large (velký) vám připraví skutečnou anální rozkoš. Stačí jej stisknout, vsunout do zadečku a pak už si jen užívat ten naplňující pocit, jak se ve vás pomalu roztahuje do svého původního tvaru.

Kolík je dostatečně pružný a ohebný a po jeho stisknutí má příjemný kónický tvar, díky kterému se vám bude snadno zasouvat dovnitř. "Čelisti" jsou z vnitřní strany vytvarovány tak, aby k sobě dokonale přilehly. Kolík je 100% voděodolný a má i praktickou širokou základnu, která brání jeho vniknutí příliš hluboko a současně vám usnadní manipulaci.

Kolík má při sevřených "čelistech" průměr 6 cm a v zadečku se roztáhne až na 11,3 cm, takže rozhodně není hračkou pro anální začátečníky. Ti by raději měli začít se sadou menších análních kolíků a zadeček pro tohoto macka pořádně připravit. :)

K lubrikaci používejte výhradně lubrikační gely na vodní bázi. Po hraní kolík očistěte speciálním dezinfekčním prostředkem na erotické pomůcky.

Parametry

Rozměry: celková délka 13 cm, zasunutelná délka 11,5 cm, šířka v rozevřeném stavu 11,3 cm, šířka v nerozevřeném stavu 6 cm
Barva: černá
Materiál (neobsahuje ftaláty): TPR
Výrobce: California Exotic Novelties (USA)


Galerie (6)

Galerie


Roztahovací anální kolík COLT Expander large (velký)