Co je autodermantofagie, pojídání vlastní kůže?

Autodermantofagie, pojídání vlastní kůže

Autodermantofagie je sexuální úchylka, kdy je člověk sexuálně drážděn a velmi silně vzrušován při pojídání vlastní kůže.

Vlastní kůží je myšleao například suchá kůže z různých částí těla dotyčného, loupající se kůže po opálení nebo další možnosti, kdy je možno takměř bezbolestně kůži z těla odstranit.

Autodermantofagie není úchylkou, která by potřebovala k sexuálnímu vzrušení protějšek a cizí kůže v ní nehraje žádný efekt. Lidí, trpících autodermantofagií není mnoho, ale přesto se v populaci objevují. Ovšem málokdo o této zvláštnosti mluví a ještě méně lidí by tuto činnost předvedlo na veřejnosti.


Související témata

Antropofagie

Antropofagie

Antropofagie znamená lidojedství ze sexuálních motivů. Sexuální vzrušení pochází z pojídání mrtvoly, zavražděné oběti nebo i vlastního těla. Pojídají se genitálie, vnitřní orgány a další části těla. Slovo antropofagie pochází z řečtiny (anthropos = člověk, phagein = jíst).... ...

Vorarefílie

Vorarefílie

Vorarefílie, zkráceně Vore je sexuální parafílie, kdy je jedinec vzrušován představami o pojídání a nebo samotným pojídáním,... Vorarefílie, zkráceně Vore je sexuální parafílie, kdy je jedinec vzrušován představami o pojídání a nebo samotným pojídáním, ať už se jedná o to, je-li on někým pojídán nebo sám někoho pojídá. Jelikož se toto těžko realizuje, často se vyjadřuje formou...... ...

Vybíráme z e-shopu