Buru sera

Buru sera

Buru sera je termín, který vznikl v Japonsku přejmutím původního anglického pojmu „bloomer sailor“. Přesněji pojem vznikl spojením japonských slov burumā (cvičební oděv) a sērā-fuku (námořní uniforma). Bloomer sailor v podstatě znamená spodní prádlo dospívajících školaček, které v japonských školách musí nosit uniformy podobné těm námořnickým. Právě Japonsko je velmi často považováno za kolébku tzv. panty fetiše, tedy vzrušující obliby dívčích kalhotek.

Japonský ideál krásy

Japonský ideál krásy
Japonský ideál krásy

Zdejší ideál krásy je totiž obvykle spojován s mladými, dospívajícími školačkami, jejichž krása je vyzdvihována a obdivována  mnohem víc, než například v kultuře Západu. Proto je cílem japonských dívek snažit se vypadat mladší, než ve skutečnosti jsou, což je opět v rozporu s kulturou Západu, kde je naopak zřejmá snaha vypadat starší a vyspělejší, než ve skutečnosti. Náklonost k dospívajícím dívkám se odborně nazývá hebefilie.

Nicméně obliba tohoto fenoménu je v Japonsku taková, že i starší zralé ženy se často snaží chovat jako školačky, a to včetně oblečení jen proto, aby měly větší šanci přitáhnout mužskou pozornost. Někdy je ideál krásy mladých dívenek v krátkých šatičkách s vykukujícími kalhotkami v jiných částech světa považován za poměrně kontroverzní a přinejmenším hraničící s pedofilii.

Rozvíjející se obchod s použitým spodním prádlem

A zde přichází na řadu pojem Buru sera, který znamená prodej a výměnu kalhotek těchto mladých školaček. Vývoj trhu Buru sera už přerostl v regulérní obchod a celá řada mladých školaček chodí pravidelně do sexshopů i specializovaných Buru sera obchodů prodávat své spodní prádlo, které je poté dále nabízeno zájemcům z řad panty fetiše Buru sera.

Největšímu zájmu se těší zejména použité kalhotky. Ty mohou dívky samozřejmě prodat za mnohem vyšší cenu a to dokonce i v závislosti na tom, jak moc jsou použité, případně poskvrněné močí, výkaly či menstruačními výměšky. Ceny se v závislosti na stupni použití liší a ty nejlevnější se dají pořídit asi za 100 amerických dolarů, tedy zhruba za 2000 korun českých.

Automaty na použité dámské kalhotky
Automaty na použité dámské kalhotky

Praxe je taková, že se ráno dívka při cestě do školy zastaví v Buru sera obchodě a zde obdrží kalhotky na celý školní den. Po cestě zpět domů se pak znova zastaví v obchodě, kde své použité prádlo prodá. Cenu za kalhotky lze ještě zvýšit, pokud je dívka ochotna souhlasit s vystavením své fotografie, nebo aspoň krátkého životopisu společně se svými kalhotkami. Taková personifikacepoté pro potenciální nakupující dělá kalhotky mnohem přitažlivější.

Mimořádný zájem o tyto produkty vyústil v Japonsku až v obchodní nápad některých prodejců umístit na veřejné záchody rovnou automaty na použité prádlo školaček. Tyto však byly podle japonské legislativy shledány ilegálními a musely být odstraněny. I přes to se dnes podobné automaty v japonských městech stále dají nalézt.

Zajímá vás, co se muže láká na použitém spodním prádle? Přečtěte si článek Použité kalhotky – proč po nich muži touží?


Související hračky


Související témata

Fetišismus

Fetišismus

Fetišismus je erotické zaměření na určité druhy předmětů (např. spodní prádlo, boty, doplňky atp.), materiálů (např. Celý článek...

Hebefilie

Hebefilie

Hebefilie je sexuální náklonnost vůči dospívajícím dívkám. Celý článek...

Pedofilie

Pedofilie

Pedofilie je sexuální úchylka, která se projevuje erotickým zaměřením na chlapce a dívky bez znaků dospívání, nejčastěji... Celý článek...

Sexuální deviace

Sexuální deviace

Sexuální deviace označuje takové chování, které vybočuje z hranic stanovené normality, případně sexuálně motivované chování,... Celý článek...