Použité kalhotky – proč po nich muži touží?

Slyšeli jste už o panty fetishi a prodeji použitých kalhotek? Jestli ano, možná jste kroutili hlavou a nechápali, co na tom může někoho vzrušovat. Prozradíme vám, proč jsou špinavé kalhotky pro některé muže objektem touhy a jak se na nich dá vydělat.

Použité kalhotky – proč po nich muži touží?

Fetiš zaměřený na spodní prádlo je pro mnoho mužů cestou k uspokojení vnitřních tužeb a potřeb. Je to neškodný a přitom sexy způsob, jak se vzrušit. Pro ženy je to pak velmi nenáročná cesta k přivýdělku. Vítejte ve světě voňavého intimního fetiše.

Když by se vás někdo zeptal, co vás dokáže zaručeně nažhavit, co byste odpověděli? Někdo by řekl velká prsa, jiný třeba sexy prádélko nebo vůně latexu. Pro dalšího by to pak byla třeba kila navíc nebo nohy v botách na podpatcích. Každému se prostě líbí trochu něco jiného.

Ve většině případů by se dalo mluvit o lehčí formě fetiše, kdy daný objekt touhy pomáhá zpestřit sex nebo prohloubit zážitek. V takovém případě je fetiš naprosto neškodný. Jsou však mezi námi i tací, kteří se bez svého fetiše vůbec nevzruší nebo jej dokonce staví nad svého partnera. Pokud pro to partner nemá pochopení, může nastat problém.

VÝUKA: Sexuální fetiš je cílené zaměření na určitý předmět, materiál nebo část těla, které pomůže k většímu vzrušení či silnějšímu prožitku během sexu.

Někoho vzrušuje latex, jiného třeba krásně tvarovaný zadeček
Někoho vzrušuje latex, jiného třeba krásně tvarovaný zadeček

Panty fetish a milování spodního prádla

Hodně častým případem fetiše je zaměření na spodní prádlo. Z toho nejvíce vedou kalhotky, ale najdou se i tací, které vzrušují punčochy a ponožky, podprsenky a další sexy hadříky. I mezi milovníky panty fetishe se pak najdou gurmáni. Někteří vyhledávají pouze kalhotky, které odkrývají zadeček (třeba tanga), jiní zase upřednostňují kalhotky zakrývající hýždě.

Muži v dámském

Fetiš na spodní prádlo může být spojený s crossdressingem a transvestitismem. Muži se mohou v dámském prádle cítit prostě dobře, ale může je vzrušovat i představa, že při jeho nošení dělají něco "zakázaného" či neobvyklého.

Někteří kalhotkoví fetišisté se vzruší pohledem na někoho, kdo si spodní prádlo obléká, nosí ho a nebo se svléká. Jiní se mohou vzrušit už při pohledu na obrázek pánského nebo dámského těla ve spodním prádle. Většina milovníků panty fetishe však dává přednost fyzickému kontaktu s kalhotkami. Klidně si je na sebe i oblečou a mají z toho smyslné potěšení. 

Panty fetish může být zaměřený na konkrétní typ kalhotek
Panty fetish může být zaměřený na konkrétní typ kalhotek

Špinavé kalhotky = způsob jak se vzrušit

Od zbožňování dámských kalhotek je to už jen krůček k fetiši použitého spodního prádla. Ten už není jen o kalhotkách jako takových, ale spíš o tom, kdo je nosil. Co může být víc sexy, než vlastnit tak intimní kousek prádla, navíc použitý, který má nezaměnitelnou vůni?

VĚDĚLI JSTE? Kalhotkoví fetišisté utíkají z nudné reality nebo objevují zcela nový způsob, jak se vzrušit. Špinavé kalhotky pro ně mohou být "trofejí" do sbírky, ale mohou je využít i jako vzrušující prvek během masturbace.

Někteří ke kalhotkám čichají, jiní je lížou a třou si o ně penis nebo se do nich rovnou vystříkají. Někteří se do nich dokonce obléknou a nosí je. Tím si mohou nahrazovat fyzický kontakt se ženou.

Čichání kalhotek

Dalo by se říct, že fetišisty nejvíc rajcuje vůně dámského klína zachycená na použitých kalhotkách. Díky vůni si je totiž mohou fešitisté spojit s dívkou, která je nosila. I proto je žádoucí, aby nosila kalhotky několik dní v kuse. Jen tak budou dokonale nasáklé její vůní.

„Miluju jejich vůni a fantazie, které si kolem použitých kalhotek vytvářím. Rád si představuji, co všechno holka v kalhotkách dělala a jak asi voní naživo. Líbí se mi ale i vzhled samotných kalhotek, je to trochu sexy a trochu sprostý. Postaví se mi, i když vidím jenom fotku nějakých zajímavých kalhotek, které bych si mohl koupit.“ (citace z rozhovoru s kalhotkovým fetišistou na vice.com)

Je libo počůrané kalhotky?

Čím více jsou kalhotky špinavé, tím více podněcují fantazii a tím více "sbližují" muže s jejich původní majitelkou. Snad nejrajcovnější je pro ně pohled na zaschlou šťávičku po masturbaci, ale vzrušující mohou být i skvrny od menstruační krve a moči. Ty ocení hlavně milovníci pissingu.

Muži si mohou díky skvrnám na kalhotkách představovat, co všechno holka ve špinavých kalhotkách dělala, než jim je předala. Dokonce je může vzrušit i samotná představa, jak moc budou kalhotky mokré a zamazané potom, co se v nich holka každý den alespoň jednou udělá, než jim je vůbec předá.

Voňavé kalhotky přinášejí vzrušující zážitek

Kromě neodolatelně voňavého prádélka si fetišisté pořizují také vzrušující zážitek. Mnoho z nich dává přednost tomu, když dívku předem alespoň trochu poznají. Vymění si celou řadu zpráv, zjišťují, jak se měla v den, kdy nosila „jejich“ kalhotky a většinou zkouší získat i nějakou fotku nebo video.

Zajímají je fotky celého těla (klidně bez viditelného obličeje) nebo přímo kalhotek na těle dané slečny, ale i videa, jak do kalhotek močí nebo jak v nich masturbují. Ženy i jejich prádlo jsou tak pro ně víc „skutečné“ a vzrušující.

Čím více tekutin na kalhotkách je, tím lépe
Čím více tekutin na kalhotkách je, tím lépe

O použité silonky, vložky a tampony je také zájem

V kategorii použitého spodního prádla bychom našli i další kousky oblečení. Druhou nejčastější položkou bývají ponožky, případně silonky a punčochy. Tady se fetiš použitého prádla spojuje s footfetišem. Podobně jako u kalhotek fakt, že někdo skutečně toto prádlo nosil, ještě umocňuje vzrušení.

Nabídka dalších svršků a spodků je docela různorodá. Pro své fetišistické fantazie si můžete koupit nošené podprsenky i další erotické prádlo jako jsou podvazky, korzety nebo košilky. Najít můžete i nabídky propoceného sportovního oblečení a použitých erotických hraček nebo vatové tyčinky napuštěné milostnou šťávičkou, opotřebovaná holítka a použité menstruační vložky a tampony.

Hurá na nákupy – Kalhotkomat a ti druzí

Někdo se spokojí se špinavými kalhotkami od své přítelkyně, pravověrným sběračům to však nestačí. Každá žena totiž voní jinak, takže mají touhu získávat nové a nové kousky. Díky internetu je to naštěstí snadné. Dříve jste museli o špinavé kalhotky prosit nebo je krást z prádelních košů nebo skříněk v šatnách, dnes už stačí zapnout prohlíčeč a po pár kliknutích máte kalhotky objednané a můžete se těšit, až vám přijdou domů.

VÝUKA: Kalhotkový fetiš není nebezpečný ani protizákonný. Problémy se zákonem mohou nastat až ve chvíli, kdy se kalhotky snažíte získat nezákonným způsobem, třeba krádeží.

Ze začátku měl prodej použitého spodního prádla spíše podobu specifických inzerátů na nejrůznějších erotických seznamkách. Tam ostatně podobně laděné nabídky najdete dodnes. Později však začaly vznikat i specializované prodejní stránky. A že jich je. Ve světě funguje třeba stránka Panty.com nebo Pantytrust.com zaměřená právě na prodej použitého spodního prádla a dalších drobností pro fetišisty.

V České republice rozjel svůj byznys v roce 2015 největší český eshop s použitým spodním prádlem - Kalhotkomat. Ten sjednotil nabídku i poptávku pod jednu doménu a usnadnil obchodování s tímto typem zboží. A obchody některým slečnám jenom kvetou. Zástupce tohoto webu v jednom rozhovoru uvedl, že některé prodejkyně si dokáží za měsíc vydělat i desítky tisíc korun.

HISTORICKÉ OKÉNKO: Průkopníky v byznysu s použitým spodním prádlem byli Japonci. Kultura prodeje použitého spodního prádla je zde úzce svázaná s místním ideálem krásy, kterým je mladá a nevinně vypadající školačka v typické školní uniformě. Prodej a výměna použitých kalhotek těchto školaček začal být známý pod pojmem Buru sera.

Japonský automat na prodej kalhotek
Japonský automat na prodej kalhotek

Kolik stojí nošené kalhotky?

Erotickým fantaziím se meze nekladou a kde je poptávka, je i nabídka. Ceny se většinou pohybují od dvou stovek výš, jedny kalhotky se v průměru kupují za 400 Kč. Najdou se ale i speciality, jako třeba tanga, ve kterých daná slečna přišla o panenství a které si cení na několik tisíc. Pokud si chce žena vydělat výše zmíněné desítky tisíc měsíčně, musí se opravdu hodně otáčet. Nebo být pro nakupující nějakým způsobem zajímavá.

TIP: Kromě přiložených fotek a videí z nošení daného kousku prádla zvyšuje atraktivitu a cenu také možnost osobního předání.

Muži jsou ochotní si připlatit za možnost alespoň na pár minut vidět dívku, která právě získané kalhotky nosila nebo se do nich dokonce včera večer udělala. Živé setkání může být pro muže dokonce nejvíc vzrušujícím zážitkem z celé transakce. Tento bonus ale nabízejí jen některé zkušenější nebo odvážnější slečny.

Použité zdroje

Související témata

Související hračky

Vybíráme z e-shopu