Lipophilia, touha po tuku, touha po přibírání na váze

Lipophilia, touha po tuku, touha po přibírání na váze

Lipophilia je sexuální fetiš, který se týká subkultury nazvané furry fandom. Furry fandom je komunita lidí, která se převléká za zvířecí postavy s lidskými vlastnostmi i lidskými rysy.


Znakem je i měkké tučné bříško.
Znakem je i měkké tučné bříško.

Lipophilia představuje fantazie člověka o přibírání na váze nebo o přibírání, které způsobuje někomu jinému. Kromě představ se do této kategorie řadí i reálné přibírání a nejvíce vzrušujícím prvkem je představa nebo skutečnost měkkého tučného břicha.

Mnoho lipophilů má raději termín fat furs, což v překladu znamená něco jako tlustý chlupáč. Někteří z těchto lipophilů jsou ve skutečnosti štíhlí a přejí převést svou představu o tučné a chlupaté postavě do skutečnosti, a tak se snaží v reálném životě chovat tak, aby toho dosáhli.

Tento sexuální fetiš zahrnuje i vaření, krmení, přejídání se, obžerství, vykrmování ostatních a odmítání fyzické aktivity a cvičení. 


Související hračky


Související témata

Adipofílie

Adipofílie

Adipofílie nebo také Fat fetišismus je silná sexuální přitažlivost k lidem trpící nadváhou nebo obezitou. Celý článek...

BBW

BBW

BBW je anglický akronym pro Big Beautiful Woman, ve volném překladu krásné boubelky. Celý článek...

Fetišismus

Fetišismus

Fetišismus je erotické zaměření na určité druhy předmětů (např. spodní prádlo, boty, doplňky atp.), materiálů (např. Celý článek...

Hogging

Hogging

Hogging je druh hry. Skupina mužů soutěží o to, kdo dokáže sbalit nejtlustší ženu, většinou kvůli sexu. Celý článek...