Adipofílie, Fat fetišismus, přitažlivost k obézním lidem

Adipofílie, Fat fetišismus, přitažlivost k obézním lidem

Adipofílie nebo také Fat fetišismus je silná sexuální přitažlivost k lidem trpící nadváhou nebo obezitou. Obecně se dá říct, že fat fetišisté jsou sexuálně zaujatí velikostí, nadměrnou konzumací jídla a nadměrným množstvím tuků v těle, a je jedno, jestli jsou obézní jejich protějšky, oni sami, oba z páru, nebo jestli si třeba na tlusté jenom hrají.

Sexuální praktiky Fat fetišistů

Fat fetišisté se rozdělují do menších skupin podle toho, jakým způsobem svou slabost pro tlusté lidi dávají sexuálně najevo. V komunitě Fat fetišistů se tak můžete setkat s následujícími sexuálními praktikami:

  • Stuffing - tzv. nadívání se, přecpávání se, přejídání se - jedná se o praktiku, kdy jedinec jí tak dlouho, dokud nemá břicho pořádně nafouknuté. Proces přejídání se může působit sexuální vzrušení, zvláště když plný žaludek tlačí zevnitř na pohlavní orgány.
  • Feederism - tzv. vykrmování - je praktika, kdy oba z páru vzrušuje proces tloustnutí, ať už se jedná o fázi jedení jídla, nebo o fází nabírání tělesné hmotnosti a zvětšování množství tuku v těle.
  • Inflation - tzv. nafouknutí - tato praktika zahrnuje nafukování břicha pomocí vzduchu nebo nějaké kapaliny. Jedná se o podobnou praktiku jakou je Stuffing, ale bez použití jídla.
  • Padding - tzv. vycpávání se - jedná se o praktiku, jejíž cílem je dosáhnout toho, aby člověk vypadal obézní. Toho se při paddingu aktéři snaží dosáhnout vrstvením oblečení. Velmi žádoucí je vytvoření iluze velkého nafouklého břicha. Jedná se vlastně o praktiku zahrnující hraní rolí (role-play).

Vlajka Fat fetišistů

Vlajka Fat fetišistů
Vlajka Fat fetišistů

Komunita Fat fetišistů je natolik heterogenní skupina, že se tento fakt rozhodla promítnout i do podoby své vlajky. Ta byla navržena v roce 2011 asociací Fat fetišistů. Krom pěti pruhů ve čtyřech různých barvách, které mají symbolizovat různé druhy fetišismu, na ní najdete jasně červený symbol srdce. Ten symbolizuje to, co všechny Fat fetišisty spojuje - lásku k tlustým lidem.

Ženám, které mají nadváhu, se přezdívá boubelky, nebo také baculky. Kromě toho se ujala i zkratka BBW (Big Beautiful Woman). Slovo Adipofílie má původ pravděpodobně v latině adipé=tuk, filia=láska, náklonnost


Související hračky


Související témata

BBW

BBW

BBW je anglický akronym pro Big Beautiful Woman, ve volném překladu krásné boubelky. Celý článek...

Fetišismus

Fetišismus

Fetišismus je erotické zaměření na určité druhy předmětů (např. spodní prádlo, boty, doplňky atp.), materiálů (např. Celý článek...

Hogging

Hogging

Hogging je druh hry. Skupina mužů soutěží o to, kdo dokáže sbalit nejtlustší ženu, většinou kvůli sexu. Celý článek...

Lipophilia

Lipophilia

Lipophilia je sexuální fetiš, který se týká subkultury nazvané furry fandom. Celý článek...