Opice, amazonka

Opice, amazonka

Pokud máte chuť přinést si do ložnice trochu exotiky, můžete vyzkoušet sexuální polohu zvanou opice. Buďte přitom ale opatrní.

Muž si lehne na záda a přitáhne si kolena k hrudi. Žena na něj nasedne zády k němu

Dámy, důležité je udělat to tak, abyste muže nezranily, a zároveň se v pozici cítily pohodlně. Nejdřív se jenom připravte nad mužem. Teprve potom opatrně zasuňte penis. Když část své váhy přenesete na mužovy boky, ulevíte tak svým nohám. Muž si zase může položit chodidla na vaše záda. 
Při prvních přírazech buďte opatrné a něžné, abyste muži neublížily. Zavčas se ho zeptejte, jestli je všechno v pořádku. Žena je v řídící roli – využívá chodidla k balancování a kontrole pohybů.

Varianty – obrácená opice, klečící amazonka

Obrácená opice je o něco těžší, ale neméně zajímavá
Obrácená opice je o něco těžší, ale neméně zajímavá

Pozice má několik zajímavých alternativ. Jednak můžete vyzkoušet obrácenou opici – tj. žena se obrátí k muži čelem. Někteří tuto pozici nazývají amazonka a skutečně je poloze amazonka podobná, ale mnohem těžší.

Dámy, abyste si to usnadnily, můžete si k tomu kleknout (tzv. klečící opice, respektive klečící amazonka). Ulevíte tak svým nohám, ale více ohnete mužův penis, takže opatrně, ať ho nezraníte.

Pozice opice je poměrně exotická a skvělá pro hlubokou penetraci. Partner to má snazší, musí prostě držet kolena o břicha, na druhou stranu je to pro něj také riskantnější. Žena má dominantní roli, což může být občas velice příjemné. 

Související témata

Boční jízda

Boční jízda

Sexuální poloha boční jízda je variantou asijské kovbojky. Je velice snadná, pro ženu vzrušující a navíc se hodí i pro anální sex. Muž si lehne na záda a lehce pokrčí nohy. Žena si mu potom bokem sedne do klína a nasedne na jeho penis. Nedívá se mu tedy do tváře, ani na druhou stranu, ale v pravém... Celý článek......

Sexuální polohy

Sexuální polohy

Existuje celá řada sexuálních poloh, které si můžete vyzkoušet pro zpříjemnění svých postelových dobrodružství. Vytvořili jsme pro vás malý seznam. polohy, kde je žena nahoře,  muž nahoře polohy na bod G méně obvyklé erotické polohy intimní a romantické polohy seznam poloh s obrázky Sexuální... Celý článek......

Skluz

Skluz

Jednoduchá sexuální pozice vyžadující minimální snahu. Muž si lehne na záda, nohy natažené, žena si lehne na něj s nohama u sebe a ruce mu obejme kolem krku. Muž do ní vstoupí, zatímco žena opatrně klouže po jeho těle nahoru a dolů. Pro některé páry je penetrace v takové pozici obtížná. Žena může nejprve... Celý článek......

Stojící delfín

Stojící delfín

Stojící delfín je sexuální poloha, kterou zvládnou jenom silní muži. Žena si lehne na okraj postele, muž si stoupne vedle, přizvedne si spodní polovinu jejího těla a vstoupí do ní. Žena tak na posteli zůstane jenom rameny, lopatkami a hlavou, zbytek jejího těla je ve vzduchu. Při této pozice je úhel... Celý článek......