Co je pet play, animal roleplay, human pets?

Pet play, Animal roleplay, Human pets

Pet play jsou sexuální praktiky založené na principu roleplay, při kterých jeden z partnerů zaujímá roli chovatele a druhý z partnerů roli domácího zvířátka.

Animal role play mohou, ale nutně nemusí zasahovat do ranku BDSM aktivit. Záleží na tom, jestli oba partnery vzrušuje hra jako taková, nebo naopak ponížení jednoho z partnerů do role zvířete a jeho následná výchova a trestání. Roli zvířete obvykle zastává submisiv.

Nejtypičtější z Pet play praktik jsou:

  • Dog play

Hra na pána a psa. Aportování, povely, krmení, mazlení, výcvik a výchova. Přečtěte si více o Dog play.

  • Pony play

Výchova a výcvik koníka, ať už pro jízdu, přehlídky nebo tažení kočáru. V samostatném pojmu se dozvíte o Pony play více.

  • Cat play

Výchova kočičky jako hravého i zlobivého domácího mazlíčka. Čtěte více o Cat play.

Související zdroje


Související hračky


Související témata

BDSM

BDSM

BDSM označuje široké spektrum nejen erotických technik, které se spolu partneři dobrovolně rozhodli praktikovat ve vzájemném submisivně-dominantním vztahu (D/s).

Cat play

Cat play

Cat play je sexuální praktika týkající se hraní rolí, podobně jako Dog play nebo Pony play. Patří do ranku tzv.

Hraní rolí

Hraní rolí

Hraní rolí je sexuální praktika spočívající v předstírání nejrůznějších postav a předvádění scén, které jsou pro účastníkem nějakým způsobem vzrušující.

Humiliation

Humiliation

Humiliation neboli ponížení je psychologická sexuální praktika, která působí hlavně na pocity. Tuto praktiku provádí partneři po domluvě.

Omniviant

Omniviant

Omniviant je člověk, který trpí více deviacemi najednou. Tento pojem se poprvé objevil v roce 2005 v blozích alt.

Pony play

Pony play

Pony play je sexuální BDSM praktika, která se týká hraní rolí, kdy se jeden člověk chová jako poník nebo kůň, zatímco druhý přebírá roli jezdce nebo trenéra.

Puppy play

Puppy play

Puppy play je sexuální praktika, která se týká hraní rolí a patří do ranku animal roleplay podobně jako například praktika Pony play.

Transformation Fetish

Transformation Fetish

Přívrženci této formy fetišismu se označují jako „TF fans“. Vzrušuje je představa transformace lidí do zvířat (např. vlkodlaků) nebo objektů (např. soch).

Vybíráme z e-shopu