Princ Albert, Piercing penisu

Princ Albert, Piercing penisu

Princ Albert (někdy označovaný zratkou PA) je druh genitálního piercingu. Ten je veden ústím močové trubice a ven vystupuje na spodní straně penisu na úrovni uzdičky. Kvůli svému umístění působí piercing penisu velmi vzrušivě a umocňuje sexuální prožitek

Jako šperk se používá kroužek, podkova nebo banánek. Častější je však kroužek, u kterého je snadnější čištění. U podkovy navíc může vyvstat problém s kuličkami na jejích koncích - zalézají do močové trubice.

TIP: Chcete vědět, jaké jsou další varianty piercingu penisu, čím mohou ozdobit své intimní partie ženy a jaké výhody vám tyto piercingy přinesou? Podívejte se do našeho magazínu na sekci Intimní piercing.

Výhody piercingu Prince Albert

Piercing do penisu vede jen přes malou část tkáně, a tudíž jeho zavedení není výrazně bolestivé (záleží však na subjektivním vnímání bolesti). Další výhodou piercingu Princ Albert je jeho bezproblémové hojení, které se ve většině případů pohybuje mezi jedním až čtyřmi měsíci.

Protože je propíchnuto jen málo tkáně, mohou tento piercing pohodlně nosit i neobřezaní muži. Prince Albert je navíc vhodný typ pro roztahování. Začínáte úzkým šperkem a časem zvětšujete jeho šířku. Později můžete nosit i dva užší šperky zároveň.

Benefity v sexuálním životě

Piercing umístěný v tak citlivé oblasti, jako je žalud, způsobuje, že při tření během sexu nebo masturbace můžete cítit intenzivně příjemné pocity. Díky rozmanitosti šperků a mnoha možnostem umístění se hodí také k široké škále sexuálních her v páru.

Tření způsobené tímto typem piercingu stimuluje při sexu vaginální nebo anální nervy. Pro stimulaci ženského klitorisu je vhodnější Reverse Prince Albert.

Než se rána po umístění piercingu do penisu dostatečně zahojí, doporučuje se během sexu používat kondom s dostatečně velkým rezervoárem. Kondom ochrání čerstvou ranku před vnikem bakterií a rezervoár zabrání protržení kondomu.
Reverse Prince Albert
Reverse Prince Albert

Nevýhody PA piercingu

Z počátku je třeba se připravit na možné lehké nepohodlí, a to v místech, kde předkožka překrývá piercing. Pozor si musíte dávat i při močení - moč většinou stéká po šperku a proudí ven cestou, kterou je těžké kontrolovat. Může pomoci si u čůrání sednout.

Kvůli piercingu je zvýšené riziko přenosu pohlavně přenosných chorob. Z toho důvodu je potřeba důsledně myslet na ochranu. Nasazování kondomu je také trochu odlišné a navíc hrozí jeho protržení.

Mezi možné zdravotní komplikace genitálních piercingů patří infekce, záněty či ruptura (roztržení) kůže. Mezi další možné komplikace patří u mužů v důsledku nesprávně vpraveného piercingu poškození velkých cév či nervů.

Varianty Prince Alberta

Existuje asi 12 variant piercingu Princ Albert. Nejčastěji se setkáte s Reverse Princ Albert, kdy je piercing vpichnut skrze horní část žaludu, a Dolphinem. To je prodloužený nebo posunutý vpich (ne ústící močovou trubicí, ale dále v žaludu nebo těle penisu)

Další častou variantou je piercing Apadravya, který prochází svisle přes žalud a močovou trubici, a Ampallang, který prochází vodorovně přes žalud a močovou trubici.

Piercing Apadravya
Piercing Apadravya

Specialitou je pak Hůlka Prince Alberta ("Prince Albert´s Wand" ). Jde o sexuální hračku určenou primárně ke stimulaci močové trubice. Je většinou nošena krátce a v principu jde o hůlku určenou k zasunutí do močové trubice s kolmým "odbočením", které prochází právě vpichem pro PA. Hůlka i odbočení jsou zakončeny kuličkou.

Hůlka může mít plný průřez, nebo je dutá pro odvod moči – tam je pak důležité, že zakončení kuličkou je dobře našroubovatelné. Hůlky mají různý průměr a mohou mít i více odbočení (nutnost více dírek). Pokud si tuhle hračku chcete vyzkoušet bez nutnosti propíchnutí penisu, zkuste kolíky do penisu.

Prince Albert´s Wand
Prince Albert´s Wand

VÝUKA: Pokud se chcete o piercingu Prince Albert dozvědět více informací včetně zkušeností mužů, kteří se jím nechali ozdobit, mrkněte se na článek Buď v posteli king s Princem Albertem.

Pokud hledáte informace o piercingu Princ Albert, dejte si pozor na překlepy. Lidé často hledají pircing nebo piersing penisu. Správná psaná forma je však jediná, a to princ Albert, Piercing penisu.


Související hračky


Související témata

Pearling

Pearling

Pearling (v doslovném překladu perlování) je druh tělesné modifikace, kdy se pod kůži genitálií (pod stydké pysky nebo kůži penisu) vloží malé kuličky či korálky. To se činí jednak z estetických důvodů, jednak proto, že to zvyšuje potěchu z pohlavního styku.... ...

Princ Albert, Piercing penisu - související

Články na téma

Vybíráme ze Sexypedie

Vybíráme z e-shopu