Takate-kote, shibari trupu a paží

Takate-kote, shibari trupu a paží

Takatekote je část Shibari bondáže a znamená uvázání rukou a trupu. Bývá tak základem bondage, při které je oběť zavěšena.

Ruce jsou svázány za zády a lokty ohnuty pod úhlem 90° (jako v box tie).

Základní způsob uvázání je postaven na dvou provazech (s výjimkou provazu pro zavěšení). Zahrnuje dva paralelní úvazy, obvykle ze dvou zdvojených provazů, jeden přes hrudník a druhý níže pod prsy. Horní úvaz vytváří větší napětí než spodní. Některé (nebo všechny) úvazy jsou separovány od ostatních, aby se zabránilo jejich většímu utažení pokud je zataženo za jiná. K provazu určenému k zavěšení jsou přivázány pouze jeden nebo dva provazy. Pokud nějaké části provazů zbývají, mohou být použity pro dekorativní úvazy.


Související hračky


Související témata

Bondage

Bondage

Bondage (česky bondáž nebo také erotické svázání či znehybnění) je jednou z velmi rozšířených technik BDSM.

Box tie

Box tie

Box tie je jedna z technik provazové bondage, která znehybňuje ruce oběti za zády - předloktí jsou k sobě zafixována za zády...

Hogtied

Hogtied

Hogtied neboli svazování do kozelce je starý osvědčený znehybňovací postup, při kterém jsou submisivnímu jedinci svázány k sobě za zády kotníky a zápěstí.

Provazová bondage

Provazová bondage

Provazová bondage je nejtypičtějším a nejpropracovanějším odvětvím erotického svazování. Jak už název napovídá, využívá výhradně lana.

Selfbondage

Selfbondage

Selfbondage je podpůrnou technikou sebeuspokojování pro osoby, které mají v oblibě bondage z pohledu svázáného a nemají k...

Shibari

Shibari

Shibari je starověká forma japonského uměleckého provazového bondage.

Vybíráme z e-shopu