Stimulátor prostaty Nexus Glide, 10,5 cm

Stimulátor prostaty Nexus Glide
Stimulátor prostaty Nexus Glide
Stimulátor prostaty Nexus Glide

Anatomicky tvarovaný pro dokonalou masáž prostaty

„Skvělá věc. Postupujte podle rad a nebudete mít problém s zaváděním. Není tak velkej jak si myslíš a po použití dobrýho lubrikantu zajede dovnitř úplně hladce.”  adam053  Další zkušenosti
  • pohyblivá kulička dráždí hráz
  • z lékařského polypropylenu - pevný, netoxický a neporézní materiál
  • čištění je hračka
  • není ohebný a na omak je tvrdý

Zboží bylo již doprodáno

Toto zboží již bohužel není k dispozici.

Přejít na podobné produkty

Popis a parametry

Stimulátor prostaty Nexus Glide, 10,5 cm

Nexus Glide je luxusní pánský anální kolík určený k dokonalé masáži prostaty. Speciální anatomický tvar a výstupek s pohyblivou kuličkou se postarají o její bezchybnou stimulaci zevnitř i zvenčí.

Pohyblivá kulička z nerezové oceli na jednom z ramen slouží ke stimulaci hráze a nechybí ani rameno pro snadnou manipulaci během používání.

Stimulátor prostaty je 100% voděodolný a vyrobený z lékařského polypropylenu, který je pevný, hladký, netoxický a neporézní - po nalubrikování skvěle vklouzne do análního otvoru a snadno se čistí.

K lubrikaci můžete použít jakýkoliv vodní nebo silikonový lubrikační gel. Čistěte pomocí speciálního dezinfekčního prostředku na erotické pomůcky.


Parametry

Rozměry: délka 10,5 cm; průměr 2 - 3 cm
Barva: černá
Materiál (neobsahuje ftaláty): lékařský polypropylen, nerezová ocel
Výrobce: Nexus


Zařazeno


Kód produktu

E21131

Galerie (2)

Galerie


Stimulátor prostaty Nexus Glide
Stimulátor prostaty Nexus Glide
Recenze (14)

Recenze

81%
Hodnotilo 14 zákazníků
Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili.
před 5 roky

Musím přiznat je to fantastický. Myslel jsem, že chlapskej Gbod je něco stojí za vyzkoušení a nejenom ignorování. Nemoh jsem se vůbec kontrolovat! Moje přítelkyně se cítila skvěle, že našla bod kterým mě zbaví smyslů a se kterým ejakuluju (bez šáhnutí na moje nádobíčko). Jí se to líbí takže i mě. Je to fakt největší orgasmus jaký asi můžou mít i ženský. Je dobře, že i chlapi můžou mít velký O!

před 5 roky

Prostě jsem na to nemoh přijít. Zkoušel jsem to asi 7x, a těšil se na nějaký výsledky, aspoň maličký. No a necítil jsem ani kapičku vzrušení. Jsem zklamanej.

před 5 roky

Zkusil jsem to dneska poprvý. Když se uvolníte a zmáčknete svoje hýždě k sobě vyvoláte jemnej vzrušující pocit. Jak jsem pokračoval nohy a spodek se mi začaly třást s každým stisknutím. Cítíl jsem se jinak než u masturbace, ale bylo to neuvěřitelně vzrušující. Doporučuju ho každému!

  • Snadný použití
  • pohodlný po vložení do konečníku
před 5 roky

Nechápu to. Je z moc tvrdýho plastu abych si to moh užívat. Taky jsem asi stavěnej jinak než jak s tim počítali. Mám levnější kus s měkčím povrchem, kterje je prostě úžasnej....tenhle je jako kámen. Utratil jsem spoustu pěněz za nic.

před 5 roky

Tohle je něco co si musíte pořídit jestli rádi experimentujete. Postavil se mi hned po zasunutí. Začal jsem stiskavat svaly na zadku 20s po 50 opakování a fakt jsem se udělal bez šáhnutí na penis. Vyplatí se to chlapi!!

před 5 roky

Skvělá věc. Postupujte podle rad a nebudete mít problém s zaváděním. Není tak velkej jak si myslíš a po použití dobrýho lubrikantu zajede dovnitř úplně hladce.

před 5 roky

Širší a delší část masíruje prostatu a ta menší železná kulička se roluje po hrázi a další "špička" je madlo, abyste s tím mohli pohybovat. Jde používat i bez rukou :D
Materiál je hodně tvrdej, ale na druhou stranu hodně hodně lehkej. Perfektní hračka na cestování. Napoprvý, říkal můj partner, že je nepohodlnej, ale rychle se to změnilo a teď už je pohodlnej. Naposledy se mi tu úplně svíjel díky kombinaci mejch služeb a Glidu. Říkal, že orgasmy nebyly delší, ale daleko silnější a taky s Glidem měl několikanásobný orgasmy.

  • zajímavý design
  • perfektní pro začátečníky velikostí i tvarem
  • snadno se čistí
  • snáz se ovládá řitníma svalama než rukou
před 6 roky

Nikdy bych si nemyslel, že zažiju tak intezivní orgasmus. Moje nohy i zadek se třásly jak to bylo dobrý. Fantastickej produkt. Musíte to vyzkoušet abyste tomu uvěřili.

před 6 roky

Pěknej model, ale jestli jste nováčci jako já, tak jsem se nemohl dočkat až to vyndám ven.

před 6 roky

Těšil jsem se a splnilo to všechno co jsem si představoval. Pěkně padne do ruky a když budete postupovat podle instrukcí udělá s váma divy. Tak intenzivní orgasmus a bez rukou :D jsem nezažil.

Zobrazit další recenze

Prohlížíte

Stimulátor prostaty Nexus Glide

Stimulátor prostaty Nexus Glide – Stimulátory a pomůcky pro masáž prostaty
Anatomicky tvarovaný pro dokonalou masáž prostaty
565
Vyprodáno