Těhotenské a ovulační testy

Chcete si ověřit těhotenství nebo ovulaci? Vyberte si z nabídky spolehlivých těhotenských a ovulačních testů s vysokou citlivostí a přesností.

Zadaným parametrům neodpovídá žádný produkt.

Těhotenské a ovulační testy

Těhotenské testy jsou nepostradatelným pomocníkem pro ženy, které si chtějí ověřit, zda jsou či nejsou těhotné, a to jednoduše, rychle a snadno v pohodlí domova. Oceníte je nejen v případě prasknutého kondomu, ale i v opačném případě, tedy když se na miminko těšíte.

Pokud se o miminko snažíte, bude se vám hodit také ovulační test, který vám prozradí, kdy má žena ovulaci, tedy nejvyšší šanci na otěhotnění. Vybrali jsme pro vás ty nejspolehlivější testy s vysokou citlivostí a 99% přesností.

TIP: Pozitivní těhotenský test může být i pěkným dárkem pro partnera, pokud oba stojíte o miminko.

Co je těhotenství?

Těhotenství (gravidita) je proces odehrávající se v těle ženy, při kterém vznikne nový lidský tvor od první buňky až po okamžik, kdy je v ideálním případě schopen samostatně přežít mimo dělohu. Těhotenství začíná oplodněním (splynutím vajíčka se spermií) a končí porodem či potratem. Obvyklá délka těhotenství u člověka je 9 měsíců. V případě vícečetného těhotenství (kdy je v děloze více než jeden plod) bývá délka gravidity kratší.

Těhotenství