Vajíčko MYSTIM Egg-Cellent Egon S (elektrosex)

VýprodejDoprava zdarma
Vajíčko Egg-Cellent Egon S (elektrosex)
Vajíčko Egg-Cellent Egon S (elektrosex)
Vajíčko Egg-Cellent Egon S (elektrosex)

Trénink pánevních svalů spolu se slastnou elektrostimulací

Patříte k příznivcům stimulace elektrickým proudem a chcete zkusit něco nového? Vyzkoušejte toto unikátní vajíčko (činku) Egg-Cellent Egon S od Mystim. Dokonce i bez stimulačních elektrických impulzů pro vás bude potěšením, protože bude stimulovat poševní stěny při každém pohybu, který uděláte.  Více
 • intenzivní brnění ve vašich útrobách
 • pravidelným používáním trénujete pánevní svaly
 • lékařský hliník zvyšuje vodivost
 • díky hladkému povrchu lehce vklouzne dovnitř
 • lze použít i bez elektrických impulzů
skladem

Kdy zboží dostanu?
1 895

1 345

ks
Popis a parametry
Vajíčko MYSTIM Egg-Cellent Egon S (elektrosex)

Patříte k příznivcům stimulace elektrickým proudem a chcete zkusit něco nového? Vyzkoušejte toto unikátní vajíčko (činku) Egg-Cellent Egon S od Mystim. Dokonce i bez stimulačních elektrických impulzů pro vás bude potěšením, protože bude stimulovat poševní stěny při každém pohybu, který uděláte.

Elektrostimulace

Pro využití veškerého potenciálu této designově vytříbené pomůcky stačí, když ji konektorem připojíte ke generátoru elektrického proudu. Dvě kovové části se rázem promění v elektrody a celé břicho zaplní intenzivní a příjemný pocit brnění. Experimentujte s různými programy a zjistěte, který vám navodí největší rozkoš. Vajíčko můžete použít i jako pomůcku pro mučení vaší spoutané polovičky.

Materiál

Vajíčko je vyrobeno z ručně leštěného lékařského hliníku a stejně jako všechny ostatní produkty Mystim je certifikované v souladu s evropskými normami pro bezpečnost a nezávadnost. Pro extra zážitek můžete vajíčko nahřát nebo zchladit - je vyrobeno tak, aby si získanou teplotu udrželo po delší dobu. Kabel pro připojení ke generátoru proudu je s vajíčkem pevně spojen a můžete ho použít místo poutka při jeho vytahování z vaginy.

Trénink pánevních svalů

Pravidelným používáním vajíčka natrénujete pánevní svaly a zvýšíte průtok krve poševními stěnami. To má za následek užší vaginu, takže si spolu s partnerem užijete mnohem lepší sex. Lékaři doporučují vaginální činku používat i po porodu a při problémech s inkontinencí. Vajíčko je velké a těžké, takže je určeno spíše pro pokročilejší dámy, které už mají pánevní svalstvo alespoň trochu vytrénované.

Pro nejlepší požitek doporučujeme použít lubrikační gel na vodní bázi.

TIP: Abyste si všechny kvality vajíčka Egg-cellent Egon užili naplno, potřebujete ještě generátor elektrického proudu.

UPOZORNĚNÍ: Osoby s elektronickými nebo kovovými implantáty (např. kardiostimulátory) nesmějí používat stimulační elektrický proud bez předchozí konzultace s lékařem. Toto se týká i osob s různými srdečními problémy včetně srdeční arytmie. Stimulace nesmí být nikdy prováděna tak, aby elektrický proud procházel skrze mozek nebo srdce. Nikdy nestimulujte hrtan a oblast krku; stahy svalů (svalové křeče) v této oblasti by mohly vést k udušení. Stimulační elektrický proud nesmí být používán během těhotenství. Stimulační elektrický proud může být používán pouze na zdravé pokožce. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte pouze originální příslušenství.


Vajíčko Egg-Cellent Egon S (elektrosex) od značky Mystim

Široká nabídka análních sond pro elektrosex na Vibratory.net. Kvalitní zboží od společnosti Mystim od nás zakoupilo 5 zákazníků. Podívejte se na jejich názor a v případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat!

Mystim na Vibratory.net

Na sexshopu Vibratory.net prodáváme celkem 32 produktů od tohoto výrobce. Další produkty od firmy Mystim naleznete zde.Parametry

 • Rozměry: délka vajíčka 5,5 cm, průměr 3,5 cm, délka kabelu 150 cm
 • Velikost: S
 • Barva: stříbrná
 • Materiál: ručně leštěný lékařský hliník
 • Póly: 2 (bipolární)
 • Obsah balení: vajíčko Egg-Cellent Egon S včetně kabelu
 • Výrobce: Mystim (Německo)

Galerie (2)

Galerie


Vajíčko Egg-Cellent Egon S (elektrosex)
Vajíčko Egg-Cellent Egon S (elektrosex)