Aplikace, která vám najde partnera do trojky

Ještě donedávna byl sex ve více než dvou lidech tabu. Nemyslete si, že by lidé tuto praktiku neprovozovali, jenom to dělali za zavřenými dveřmi a nikde se tím nechlubili. Dneska je všechno úplně jinak a sexuálního partnera pro skupinový sex tak můžete hledat kdekoliv a kdykoliv, i díky nové mobilní aplikaci 3nder.

Aplikace, která vám najde partnera do trojky

Aplikaci pro páry i jednotlivce, toužící užít si sex ve třech, vyvinul v Londýně muž jménem Dimo Trifonov. Ten byl znechucený tím, jak vulgárně a nechutně je všechno kolem sexu ve třech na internetu interpretováno, a rozhodl se vytvořit platformu pro setkávání swingers lidí.

Pokud jste ještě nedočetli ani sem a už zkoušíte hledat aplikaci v Google Play, rovnou to vzdejte. Aplikace zatím vyšla pouze v App Store, tedy pouze pro Apple iPhony a iPady. Verze pro Android bude dostupn8 ke konci tohoto roku (2014). Kolem tohoto nástroje se má postupně utvořit uzavřená komunita uživatelů. Voyeři a stalkeři mají smůlu, mezi swingery nejsou vítání.  Pokud se chcete stát členem komunity a zkusit najít někoho do švédské trojky, cesta vede přes přihlašovací formulář na webu aplikace 3nder.

TIP: Zaujal vás životní styl swingers? V sérii článků o této komunitě se např. dozvíte, jak vypadají české swingers kluby a jaké mají pravidla. Také se dozvíte, jak swingers párty probíhají a jestli je nutné se na takovou akci připravit.

Co na aplikaci pro vyhledávání sexuálních partneru pro erotické hrátky ve třech říkáte vy? Nakrmíte jí váš chytrý telefon, nebo se domníváte, že sexuální choutky jsou soukromou záležitostí a na veřejnost nepatří? Váš názor nás zajímá.


Související hračky