Swingers 3/3 – časté otázky o swinger párty

V minulém článku jste zjistitli, jaká jsou pravidla pro vstup do swingers klubů. Pokud o návštěvě uvažujete, možná byste se rádi dozvěděli víc – jak to v klubu vypadá a jak obvykle erotická párty probíhá. Je lepší zvolit běžnou akci, nebo speciální swingers pro nezkušené páry? A nebudou tam čumilové? Náš článek vás zbaví nervozity, takže si budete moci vše klidu užít.

Swingers 3/3 – časté otázky o swinger párty

Je swingers akce skutečně dobrý nápad?

Před první návštěvou swingers klubu se tahle zásadní otázka bude honit hlavou naprosté většině z vás. Takové zpestření sexu totiž nemusí být vhodné pro každého.

Logo swingers na tričku "full swap - výměna manželek"
Logo swingers na tričku
(Full swap – výměna partnerů)

Když jste single, nebo bez dlouhodobého vztahu

Pokud jste bez vážného vztahu, návštěvou swinger akce nemáte co ztratit. Muži si nejprve musí sehnat sexuchtivou kamarádku do páru. Ženy mohou do klubu vyrazit i samy, často však i ony volí doprovod nějakého kamaráda nebo milence.

Máte stálého partnera/partnerku

Chcete-li swingers klub navštívit se svým dlouhodobým partnerem, měli byste se oba zamyslet nad dvěmi otázkami a shodnout se v nich:

 • 1. Chcete to skutečně oba dva?

  Návštěva erotické akce by vždy měla být společným přáním i rozhodnutím. Pokud vás do swingers nutí partner a vy si nejste jistí, raději nechoďte. Mohla by vás potkat situace, jak z manželské poradny: "Chtěla jsem mu udělat radost a tak jsem tu swingers jednou přetrpěla... Ale teď chce chodit pořád..."

  Stejně tak zapomeňte na nějaké tajnosti a nevlákejte svého partnera do swingers klubu bez jeho vědomí. Překvapení v podobě skupinového sexu s bandou cizích lidí totiž každého nadchnout nemusí.

 • Domluvte si pravidla, kam až můžete zajít.
  Domluvte si s partnerem znamení pro případ, že jeden zajde moc daleko. Na swingers akci se nevyplatí ignorovat partnerovy pocity.

  2. Kam až chcete zajít?

  Výměna partnerů není nic pro žárlivce. Ale i nekonfliktní páry by si měly stanovit jasná pravidla. Kam až můžete zajít s někým cizím? Erotická masáž, líbání, orální sex, nebo i milování? A co anální sex? I když s žárlivostí nepočítáte a dáte si v sexu volnost, je možné, že vše budete nakonec vnímat jinak.

  Například uvidíte partnera užívat si vaší oblíbenou polohu – ale bez vás. Na takovou možnost se připravte a domluvte se, že když jeden z vás nebude chtít pokračovat, druhý mu nebude nic vyčítat a akce se odvolá.

 • Swingers párty mohou být skvělé oživení sexuálního života. Ale pokud do toho nejdete oba s upřímnou chutí a jasně danými pravidly, může celá akce skončit nabouráním vašeho vztahu. Především při první návštěvě tedy věnujte partnerovi dostatečnou pozornost.

Jak vypadá návštěva swingers klubu?

Před vstupem do neznámé jámy lvové bývá nervózní každý. K obavám ale není důvod, celá návštěva probíhá velmi nenásilně. Když přijdete do klubu, obsluha vás uvítá, provede klubem a zodpoví vaše otázky. Také dostanete klíč od šatní skříňky. Po převlečení do něčeho pohodlnějšího se již můžete usadit, většinou ve společenské místnosti, nebo na baru. Dostanete welcome drink a v klidu popíjíte a pozorujete okolní páry.

Jakmile se dostatečně osmělíte, můžete se s nimi dát do řeči. K dispozicí bývá také sauna či bazén (po koupání se už většinou zůstává pouze v ručnících). Další průběh swingers akce se může odehrávat někde bokem v soukromí, nebo se můžete přidat ke skupinové zábavě prakticky kdekoli. Můžete se pomilovat sami a dívat se na ostatní, nebo si zkusit výměnu partnerů.

Chete-li v klubu přespat, je třeba se domluvit předem a objednat si pokoj. Většina návštěvníků se však po skončení party běžně vrací domů.

Interiéry českých a slovenských swingers klubů

Šatny v klubu jsou jednou z prvních místností, kterou navštvíte.
Šatny v klubu jsou jednou z prvních navštívených místností
SWZamecek.cz
V klubu Kávečko se budete cítít téměř jako doma
V swingers klubu Kávečko se budete cítit jako doma
Kavecko.sk
Intimní zákoutí v pražském klubu Angel
Intimní zákoutí v pražském
klubu Angel
Swingersangel.cz
Bazén s barem, ideální pro relaxaci
Bazén s barem, ideální pro relaxaci
Swingersextasy.cz
Soukromý pokoj pro milování
Soukromý pokoj pro milování,
jako na zámku
SWZamecek.cz
Velký pokoj pro hromadnou zábavu
Velký pokoj pro hromadnou zábavu
SWZamecek.cz

Co si vzít na sebe?

V každém klubu najdete šatnu, kde si odložíte oblečení zvenku a převléknete se do něčeho pohodlnějšího. Hlavní je, abyste se cítili dobře. Ženy chodí třeba v upnutějších šatech nebo v halence s hlubším výstřihem, k tomu např. sukni nebo kalhoty. Muži zůstanou většinou v tom v čem přišli, např. tričku nebo rozhalené košili. Odvážnější páry mohou začít swingers akci rovnou v sexy prádle, nebo zcela nazí v županu (župan dostanete).

Ve swingers klubu se na Vás nevrhnou hned, až budete chtít sami...
Nebojte se, nikdo se na vás hned za dveřmi nevrhne.
Leda byste si to přáli.

Co když mě přejde chuť nebo odvaha?

Pokud byste usoudili, že se vám do toho vlastně vůbec nechce, nic se neděje. Pravidla swingers jsou jasná – bavit se a do ničeho se nenutit. Klidně se můžete jen seznámit s novými lidmi a prožít zajímavý večer v netradiční atmosféře.

Chodí tam jenom ti, co se znají?

Někteří lidé se bojí, že jakožto nováčci zůstanou na swingers akci zapomenutí v koutku. To jsou úplně liché obavy. Pokud budete chtít, ostatní swingers návštěvníci se o vás moc dobře postarají. A když klub navštívíte po několikáté, najdete mezi návštěvníky známé a časem možná i přátelé.

Speciální akce pro začínající swingers?

Pokud jste stále nervózní, můžete zvážit i speciální akce, které jsou pořádány výhradně pro nové swingers návštěvníky. Ale nikdo vám nezaručí, že se na akci plné zelenáčů budete cítit příjemněji. Zkušenější páry mohou být naopak skvělými mentory.

Nebudu moc starý / mladý / tlustý / hubený?

Swingers podniky navštěvují úplně obyčejní lidé. Jsou atraktivní, méně atraktivní, staří i mladí, tlustí i hubení, vyvinutí i méně obdaření. Jakékoliv obavy v této otázce jsou naprosto zbytečné. Na swingers akci zapadne každý – stačí se uvolnit a užívat si!

Některé páry neláká výměna partnerů, ale zrušující atmosféra swingers klubu.
Některé páry ani o výměnu partnerů nemají zájem. Láká je jen vzrušující atmosféra okolo.

Nebude tam spousta čumilů?

Nemusíte se bát, že byste na swingers akci narazili na hlouček zakuklenců s úchylným pohledem a s popcornem v rukou. Téměř všude je zavedeno pravidlo, že mužům je vstup povolen pouze v doprovodu partnerky. Personál navíc na vše neustále dohlíží. Na druhou stranu musíte počítat s tím, že na swingers akce chodí páry, které se rády pokochají pohledem na cizí vášnivá vystoupení. Pokud ale opravdu nechcete být rušeni, v každém klubu jsou i soukromé pokoje, kde vás nebude nikdo rušit.

Mohu vzít své oblíbené erotické hračky?

V každém klubu jsou k dispozici nějaké erotické pomůcky, většinou pouta, masky na oči, bičíky nebo plácačky. Erární dilda, vibrátory nebo strap-on penisy v klubech z hygienických důvodů nejsou. Pokud si chcete na párty vzít svůj oblíbený vibrátor, vibrační vajíčko, nebo jinou hračku, klidně si ji přibalte, nikdo vám bránit nebude. Ale dejte si pozor, aby vaše oblíbené vibrátory nakonec neskončily v cizích... rukou.

A osamělí pánové, je nám líto, ale nafukovací panny jako společnice pro vstup zkrátka nestačí!

Soukromá swingers párty podle scénárisů seriálu CSI: Las Vegas

Závěrem

S našimi předchozími články nyní o swingers víte naprosto vše. Pokud by vás přece jen zajímalo něco dalšího, neváhejte se obrátit na zaměstnance swingers klubu. A pamatujte – swingers není o stresu a obavách, ale o zábavě a tajných fantaziích! Takže přejeme příjemnou zábavu!


Vybíráme z e-shopu