Další bizarní erotické pomůcky 1/2

Již dříve jsme se tématu podivných hraček pro dospělé věnovali, jenže postupem času jsme zjistili, že zvláštních erotických pomůcek přibývá. Byla by velká škoda je nenabídnout našim čtenářům a tak jsme pro vás připravili pokračování článku o bizarních erotických pomůckách. Pojďte se s námi na chvíli ponořit do světa kožených praček se sedlem, kondomů, které při styku umí zahrát písničku, lampiček pro orální sex a dalších neobyčejných erotických pomůcek.

Další bizarní erotické pomůcky 1/2

Orgasmatron 3000

Automatická pračka je vynálezem, který usnadňuje lidem domácí práce už více než 60 let. Těžko říct, kdy poprvé někoho napadlo využít ji i jako erotickou pomůcku. Orgasmatron 3000 je upgrade obyčejné automatické pračky s předním plněním na erotickou pomůcku pro osamělé hospodyňky. Orgasmatron  3000 je kompletně potažený kůží a v horní části má připevněné jezdecké sedlo. Autorem tohoto konceptu je britský umělec a designér Dominic Wilcox a dle jeho slov dokáže Orgasmatron 3000 povýšit domácí práce na zábavu.

Orgasmatron 3000 - konečně pračka se kterou jsou domácí práce radost.
Orgasmatron 3000 - konečně pračka se kterou jsou domácí práce radost.
Na téhle kožené pračce nastavujete místo otáček intenzitu prožitku.
Na téhle kožené pračce nastavujete místo otáček intenzitu prožitku.

Anální hra s kroužky

Anal ring toss je vtipná erotická pomůcka pro hravé milovníky análních zážitků. Hra nemá žádná pravidla, princip je však patrný na první pohled. Kolíček si jeden z partnerů zavede do řitního otvoru a pak už jen stačí vystrčit pozadí na partnera a rozkošně s ním zavrtět. Ten se snaží na tenkou tyčku, která trčí jeho milovanému či milované ze zadku, trefit plastové kroužky. Tuhle vtipnou záležitost seženete ve vybraných sexshopech za cenu okolo 400 korun.

Dokážete trefit kroužek na správné místo, nebo vás obnažené pozadí vyvádí z míry?
Dokážete trefit kroužek na správné místo, nebo vás obnažené pozadí vyvádí z míry?
Baléní této anální erotické hry obohacuje obrázkový návod.
Balení této anální erotické hry obohacuje obrázkový návod.
V Japonsku mají na ulici i automaty na ženy:)
Praktická ukázka hry házení kruhů :)

Lampa pro orální sex

Oral sex light je pomůcka nezbytná pro všechny hluboké sexuální průzkumy. Nasazuje se na hlavu a má sloužit k osvětlení rozkroku při orálním sexu. Abychom řekli pravdu, o funkčnosti a užitečnosti této pomůcky trochu pochybujeme. Ale i kdybychom Oral sex light shledali naprosto nepotřebným, alespoň si za 14 dolarů (280 korun) můžeme připadat při lízání pochvy jako James Bond.

Velmi praktická lampička pro použití při orálních sexuálních hrátkách.
Velmi praktická lampička pro použití při orálních sexuálních hrátkách.

Hopsadlo s dildem

Pamatujete si na gumová nafukovací hopsadla? A vzpomínáte na ten den, kdy jste je museli odložit, protože vám rodiče řekli, že jste na ně už moc velcí? My ano, a byla to pro nás rána. Moc nás proto potěšilo, když jsme objevili variantu tohoto gumového skákacího míče pro dospělé.

Vyrábí se v několika různých provedeních a barevných variacích, hopsání na něm si patrně více užijí ženy, ale ani mužům není tato erotická kratochvíle zapovězena. Nechybí totiž ani model vybavený análním kolíkem. V českých sexshopech jsme na skákací míč s dildem zatím nenarazili, kdybyste jej objevili, dejte nám prosím vědět do komentářů. Tohle prostě musíme mít, zatím nám musí stačit nafukovací vibrační sedátka :-).

Skákací míče pro dospělé mají o několik "rukojetí" navíc.
Skákací míče pro dospělé mají o několik "rukojetí" navíc.

Hudební kondom

Omrzely vás klasické kondomy, kondomy s příchutěmi, vroubkované kondomy a dokonce i jedlé kondomy? Patrně přišel čas vyzkoušet hudební kondom. Při styku vám do rytmu přehraje písničku jako ze staré Nokie 3310. Vhodné nejen pro milovníky hudby, ale i pro ty, kteří prozatím nepřišli na způsob, jak spolubydlícím nebo sousedům oznámit, že máte zrovna intimní chvilku ve dvou.


Video: Hudební kondomy v akci (zdroj: Youtube.com)

Masturbační cihla

Správní chlapi jsou drsňáci a všechno, co dělají, by mělo být drsné, včetně masturbace. Těm nejdrsnějším osamělým vazounům je určena tahle masturbační cihla. Původem je tato erotická pomůcka z Japonska, kde nese název Chokouha . Její uvedení na trh reaguje na kult kolem anime drsňáků, kteří si říkají Kouha. Ti, krom toho, že jsou drsní, milují chlast, pouliční bitky a sex. Hodně drsný sex.

K čemu umělé vaginy, drsňáci používají masturbační cihlu.
K čemu umělé vaginy, drsňáci používají masturbační cihlu.

Auto suck

Tento elektrický přístroj simulující felaci se zapojuje do zdířky autozapalovače. Perfektní pomůcka na daleké cesty, skvělá erotická hračka, která vám zkrátí i sebedelší čekání. Za 40 dolarů, tedy nějakých 800 korun, získáte parťáka na road trip, který vás nikdy neodmítne a který neví, co je to únava. Jenom musíte dávat pozor, abyste při jeho používání nehcali motor auta běžet, aby vám krom vaší chlouby nevycucl i baterku.

Pánský masturbátor do auta je ideálním společníkem na dlouhé cesty.
Pánský masturbátor do auta je ideálním společníkem na dlouhé cesty.
Přístroj stačí zapojit do zdířko autozapalovače a zábava může začít.
Přístroj stačí zapojit do zdířky autozapalovače a zábava může začít.

Originální fajfka Petera Pipera

Peter Piper je známý hlavně z anglické dětské zpívánky z přelomu 18. a 19. století. Prozpěvování téhle vtipné písničky mělo děti hravou formou učit správné výslovnosti. Proč po chlápkovi z dětské zpívánky někdo pojmenoval erotickou pomůcku, zůstává tajemstvím.

Jedná se vlastně o jakéhosi křížence mezi kuřáckou pomůckou a erotickou hračkou. Tahle kuřácká protéza zprostředkuje dvojí zážitek z kouření. Před použitím je potřeba do zásobníku nacpat vhodné kuřivo. Jeden konec si pak partnerka zasune do vagíny, druhý konec vezme partner do úst a vesele pokuřuje. Tuhle podivnou skleněnku pořídíte za 20 dolarů (400 korun).

S dildem Peter Piper získává kouření nový rozměr.
S dildem Peter Piper získává kouření nový rozměr.
Skleněné dildo uspokojí kuřákovy plíce i nemravné choutky jeho partnerky současně.
Skleněné dildo uspokojí kuřákovy plíce i nemravné choutky jeho partnerky současně.

Co vás čeká příště?

Chcete vědět pomocí čeho trénovat jazyk pro lepší výdrž při orálním sexu, nebo po jakém nápoji voní první lubrikant s příchutí alkoholu? Sledujte Vibrátory.net, už v příštím díle seriálu o bizarních erotických pomůckách si představíme další zvrácenosti, podivnosti a rarity ze světa hraček pro dospělé.


Vybíráme z e-shopu