Další bizarní erotické pomůcky 2/2

V druhém dílu článku o bizarnostech ze světa erotických pomůcek vám představíme například sofistikovaný trenažer pro lepší výdrž při orálním sexu, periskop rozkoše, díky kterému můžete nahlédnout do nitra své vyvolené, nebo masturbační zástěrku, která umí zařídit, abyste po ruční rychlovce už nikdy nemuseli uklízet. Zajímá vás více o těchto a dalších podivných erotických pomůckách? Tak se s námi na ně pojďte podívat z blízka.

Další bizarní erotické pomůcky 2/2

Whiskey lubrikační gel

Konečně lubrikant pro pořádné chlapy! Už nemusíte vonět po jahůdkách nebo banáncích, s Whiskey dick lube bude vaše přirození cítit jako nejjemnější whiskey. Obal designem nápadně připomíná etiketu na láhvi světově známého destilátu. Asi náhoda. Chlapácky vonící lubrikant pořídíte za 12 dolarů (240 korun), což je méně než kolik dáte za půllitr kvalitního pití.

Whiskey Dick - dopřejte trochu alkoholového odéru i svému penisu.
Whiskey Dick – dopřejte trochu alkoholového odéru i svému penisu.

Opravdový odér nohou japonské sekretářky

Bizarní sexuální pomůcka pro footfetišisty pochází z, přiznejme si, trochu zvráceného Japonska. Tohle instantní balení odéru nohou japonské sekretářky má pošimrat smysly osamělých mužů. Silonky v lodičkách po celodenním „drandění“ na kancelářské židli se umí pěkně zapařit, a vy si můžete tuto smyslnou vůni pořídit v kapesní lahvičce za krásných 22 dolarů (420 korun). No nekupte to.

Jste osamělí a máte slabost pro kancelářské typy? Můžete si díky této pomůcce dopřát reálný čichový vjem.
Jste osamělí a máte slabost pro kancelářské typy?
Díky této pomůcce si můžete dopřát reálný čichový vjem.

Vibrátor the Middle finger

Občas, když na vás život vystrčí prostředníček, můžete spěchat domů a s grácií mu to vrátit. Pokud tedy vlastníte tento vibrátor, který je vtipnou napodobeninou známého vulgárního gesta. Vhodně darovaný vibrátor The Middle finger dokáže obdarovanému říct jasně a výstižně to, na co byste sami hledali slova jen těžko. Pořizovací cena se pohybuje kolem 40 dolarů, což je zhruba 800 korun.

Vykašlete se na všechno a zasuňte si do vaginy prostředníček.
Vykašlete se na všechno a zasuňte si do vaginy prostředníček.

Orální trenažer

Fyzická zdatnost je jedna věc, výdrž při sexu věc druhá, naprosto odlišná. Můžete v posilovně bušit, jak chcete, ale je jeden důležitý sval, který na žádném posilovacím stroji nenatrénujete – jazyk. Zvýšit výdrž při orálním sexu pomůže orální trenažer. Pravidelným posilováním s touto pomůckou budete mít jazyk jako z oceli. Za cenu 45 dolarů (900 korun) se vám nákup orálního trenažeru může v důsledku vyplatit mnohem víc, než například pořízení domácí posilovací věže.

Díky orálnímu trenažeru budete mít jazyk jako z oceli.
Díky orálnímu trenažeru budete mít jazyk jako z oceli.

Periskop rozkoše

Periskop rozkoše je multifunkční erotická pomůcka pro všechny náruživé gynekology, kteří se minuli povoláním. Jedná se o dildo s průhlednou špičkou, skrz kterou si díky chytře rozmístěným zrcadélkům uvnitř periskopu, můžete prohlížet svoje intimní partie zevnitř, a pěkně zblízka. Zabudované světlo je samozřejmostí, jinak byste toho ve vašich útrobách asi moc neprozkoumali. A aby toho nebylo málo, periskop rozkoše umí na povel tlačítka i vibrovat. Jestliže toužíte zahrát si na intimního objevitele, připravte si minimálně 40 dolarů, tedy aspoň 800 korun.

Periskop rozkoše vám pomůže nahlédnout hluboko do vašeho nitra.
Periskop rozkoše vám pomůže nahlédnout hluboko do vašeho nitra.

Masturbační zástěra

Opravdu užitečná pomůcka pro všechny ty, co nemají čas nebo chuť po sobě uklízet, ale jednu ruční rychlovku by si přece jenom rádi dali. Zapomeňte na hromady ubrousků a sperma na prostěradle, nebo ještě hůř, na kalhotách. S masturbační zástěrou se vám už žádná nehoda přihodit nemůže. Masturbační zástěrky jsou vyrobeny z papíru, dokáží od spermatu ochránit kruhový prostor o průměru necelých 30 cm a prodávají se v balení po 200 kusech. Jedna krabice plná masturbačních zástěrek vyjde na 80 dolarů, tedy 1600 korun. Také si je honem běžíte koupit?

Masturbační zástěrka zabrání nechtěnému znečištění vašich kalhot.
Masturbační zástěrka zabrání nechtěnému znečištění vašich kalhot.

Použití masturbační zástěry je tak snadné...
Použití masturbační zástěry je tak 'snadné a praktické', že se divíme, že už se dávno nepoužívají...

Masturbátor s emocí

Vzhled tohoto masturbátoru pro muže je inspirován emotikonem, kterým lidé na jedné sociální síti v Japonsku vyjadřují, že se stydí. Ještě před tímto honítkem propůjčil tento smajlík svou podobu například antistresovým míčkům nebo sedacím vakům. Přijde vám to zvláštní? Možná se dříve nebo později dočkáme podobného výstřelku i u nás. Co byste řekli třeba na dildo v podobě tlačítka like na facebooku?

No není tento jeho roztomilý obličejíček k pomilování?
No není tento jeho roztomilý obličejíček k pomilování?

Humiliator – užitečný roubík

Erotická pomůcka pro trochu drsnější povahy. Jedná se pomůcku pro BDSM praktiku zvanou humiliation, tedy ponižování. Jde o multifunkční roubík, do kterého se dají upevnit různé předměty. Dominantnější z dvojice pak může svého otroka donutit například vyčistit záchodovou mísu nebo důkladně utřít prach. To všechno se záchodovou štětkou nebo prachovkou v ústech. Autorem Humiliatoru je designer erotických pomůcek Scott Paul, jehož jméno se stalo uznávanou značkou. Základní sadu roubíku s nasazovacím zařízením pořídíte v oficiálním eshopu Shotta Paula za 130 dolarů (2600 korun), jednotlivé násady pak za cenu od 30 do 50 dolarů (600 – 1000 Kč).

"Je libo víno, můj pane?"
"Je libo víno, můj pane?"
Důkladně pozametat může s touto pomůckou trvat i hodiny.
Důkladně pozametat může s touto pomůckou trvat i hodiny.

Vybíráme z e-shopu