10 bláznivých sexuálních přání milenek, které jsem měl splnit 1/2

V sexu už jsem zažil ledasco, ale zvrhlé a pikantní choutky některých partnerek i mně vyrazily dech. Na něco takového se nelze připravit! Jak moc bujná je ženská fantazie a kde končí veškerá zábava?

10 bláznivých sexuálních přání milenek, které jsem měl splnit 1/2

Ženy jsou nevypočitatelná stvoření a já ti přináším několik důkazů toho, že jejich fantazie a sexuální přání jsou mnohdy mnohem zvrhlejší a chlípnější než ty naše. Ovšem dobrý Nadsamec se pozná mimo jiné i podle toho, že na každou zvláštní situaci umí pohotově zareagovat a dostat z ní nejvíc, co jde. Takže dnes pár mých postřehů na zvláštní přání některých dam.

1. Sex na pejska s překvapením

Hlavně pozor na drápky!
Hlavně pozor na drápky!

Pojď to dělat na pejska

... pronesla a já se začal těšit, jak ji obšťastním hezky zezadu.

Místo toho mě zarazila. „Když na pejska, tak na pejska. Jsem tvá čubka."

"Vrť ocasem, očichej mi zadek a pak mi začni olizovat čumák!

Být v posteli za zvíře mi nedělá problém, ale tohle byla novinka, kterou jsem od mladé milenky vážně nečekal.

PŘÁNÍ SPLNĚNO. Docela zajímavý zážitek, haf!

TIP Nadsamce: u takové paničky neuděláš špatně, když budeš jako pejsek trochu iniciativní a přidáš víc psího projevu, než o jaký tě žádala. Můžeš trochu štěknout nebo ji při očichávání zadečku začít olizovat. Nic nezkazíš ani tím, když se slušně jako pejsek posadíš a vyvoláš v ní povel "ke mně" nebo "k noze". Taková hra se vám může pak hezky rozjet. Když to budeš chtít opravdu vytunit, vyžaduj misku s vodou na zem a obojek.

2. Lízání během jahodových prázdnin

Krveprolití se snažím vyhýbat
Krveprolití se snažím vyhýbat

Na to, že je hodně žen při menstruaci extrémně nadržených, jsem si už tak nějak zvykl.

Když mě však jedna hormony posedlá a zrovna krvácející milenka tlačila k tomu, abych jí alespoň trošku tam dole projel jazykem, ztatil jsem všechny iluze o hygienických zvyklostech.

TIP Nadsamce: kdyby se ti tohle přihodilo, a jakože ti to fakt nepřeju, a chtěl jsi přání oné dámě z nějakého důvodu opravdu splnit, napadají mě dvě kličky, jak si ten úkol aspoň trochu zpříjemnit.

První z nich je požádat ji, zda byste to mohli provést ve vaně, k tomu si pustit sprchu a ta by aspoň něco spláchla.

Druhá možnost je mít po ruce menstruační houbičky, stačí jedna nebo dvě, pěkně to s nimi otřeš a nebudeš muset vypadat jak s pusou od marmelády.

PŘÁNÍ NESPLNĚNO. Neměl jsem na to žaludek.

3. Šuk před manželem

Někdo je paroháčem dobrovolně a vzrušuje ho potěšení z rozkoše manželky
Někdo je paroháčem dobrovolně a vzrušuje ho potěšení z rozkoše manželky

Zadaná milenka je důvodem k maximální opatrnosti. Nehodlám řešit nějaké trable s jejím frajerem, případně do vývrtky vytočeným manžílkem. Když mi tak jedna dáma středního věku řekla, že její manžel o mně ví a touží koukat na to, jak mu nakládam ženušku, byla to velmi příjemná změna. V první chvíli jsem pojal podezření, že se jedná o nějaký trik, jak mě dostat k nim domů a tam rituálně mučit.

TIP Nadsamce: jediné co ti můžu poradit, je: vykašli se na srovnávání se s druhým chlapem a zkus si to užít. Taky bude praktické být neustále ready vzít kramle, panu manželovi do hlavy nevidíš.

PŘÁNÍ SPLNĚNO. S manželem jsme pak dali ještě pivo.

Ženská přání rozhodně nekončí u BDSM hrátek a hraní na doktora
Ženská přání rozhodně nekončí u BDSM hrátek a hraní na doktora

Jaké jsou nejčastější ženské sexuální fantazie? Dle různých výzkumů patří mezi evergreeny fingované znásilnění, sex se dvěma muži a milování na nějakém neobvyklém místě. Upřímně bych čekal, že se samičky alespoň trošku víc odvážou.

4. Ctím vás má paní

Paní učitelce se vždy musí vykat
Paní učitelce se vždy musí vykat

Nejsem v BDSM žádný nováček. Občas si zahraju na otroka, nebo se nechám svázat... ale mít za úkol během klasického sexu pouze poslušně vykat a mluvit spisovně mi přišlo fakt zvláštní. Nebo vám snad přijde normální věta:

„Mohu vám ho, vážená Moniko, prosím vložit do úst a následně vám do nich ejakulovat?“

TIP Nadsamce: na takovou situaci můžeš být trochu připraven. Pokud tě lákají BDSM hry, můžeš do svých fantazií při samohonitbách zapojovat už i konkrétní věty a představit si, že je opravdu někomu s úctou odříkáváš. "Krásná paní, mohl bych vám sunat halenku a ochutnat vaše ňadra?" nebo "Nyní bych vám velmi rád sundal kalhotky a začal olizovat vaše pysky a poštěváček." .... Vtipné že :-D

PŘÁNÍ SPLNĚNO. Připadal jsem si jak na základní škole.

5. Jak na výslechu

To si na ten sex teda posvítím
To si na ten sex teda posvítím

Proč ženy chtějí sex potmě? Protože mají často mindráky a nedostatek sebevědomí. To však neplatilo o jedné lolitce, která na nás rozsvítila a namířila hromadu lampiček. Paradoxně jsem byl světlem tak oslněn, že jsem skoro nic neviděl. Důvod? Strach ze tmy to nebyl, chtěla údajně jen mít přehled o všem, co se v posteli děje.

TIP Nadsamce: takovýmhle zvědavkám, které potřebují mít přehled o situaci, sežeň po bytě co nejvíc zrcadel a rozestav je tak, abyste viděli ty nejzajímavější obrazy :)

PŘÁNÍ SPLNĚNO. Na výslech u policajtů jsem připraven.

Příště další libůstky milenek

První díl podivností máme za sebou, příště se podíváme na dalších pět zvláštností, kterými mě české ženy překvapily. Někdy to bylo trochu nechutné, jindy až přehnaně naivní. Rozhodně se s vámi, dámy, nenudím a za to vám děkuji :)Související hračky