10 bláznivých sexuálních přání milenek, která jsem měl splnit 2/2

Věřili byste, že některé ženské touží po nezkušeném ňoumovi nebo že jsou dokonce schopny protlačit do postele svou kočku? Je to divné stvoření, ta žena. Čtěte, s čím vším jsem se musel vypořádat a jak jsem to vyřešil.

10 bláznivých sexuálních přání milenek, která jsem měl splnit 2/2

Troufám si tvrdit, že nejsem žádný nováček. A přesto se najdou ženy, které mě v posteli překvapí. To se může stát i tobě. Tak nebuď za troubu a reaguj pohotově! Píšu pro tebe tento článek jako inspiraci i varování, s čím se můžeš setkat v některých českých ložnicích.


Předčasnou ejakulaci zahrát neumím
Předčasnou ejakulaci zahrát neumím

6. Panic je nanic

Jako Nadsamec jsem zvyklý odvádět při sexu vždy profesionální výkon.

Když mě tak milenka poprosí o to, abych si hrál na nezkušeného studenta, kterého bude zaučovat do tajů milování, nechápu to.

Proč by ženská chtěla spát s někým, kdo ani neumí rozepnout podprsenku?

PŘÁNÍ NESPLNĚNO. Na takové kraviny nemám čas a chuť

TIP Nadsamce: Ženské mají od přirození pečovatelské a výchovné sklony, asi proto chtějí mít v posteli teenagera, kterého mohou vést za ručičku. Jestli máš chuť na tuhle roleplay, nezapomeň na nevinné uculování, nejisté pohyby, okázale obdivné výkřiky na adresu jejich prsou a genitálií a hlavně se tvař strašně stydlivě

Hranice mezi normálností a sexuální úchylkou je velmi tenká. Přijdou ti přání milenek ujetá? Tak věř, že některé exoty vzrušuje neštěstí jiných, partneři s amputovanými končetinami, pláč a další podivnosti. Encyklopedie sexuálních úchylek je prakticky nekonečná.


Nechápu, co je to za módu, nechat se zarůst
Nechápu, co je to za módu, nechat se zarůst

7. Boubínský prales

Chlap o sebe v dnešní době musí pečovat. Ne přehnaně, ale musí. Mně by bylo například nepříjemné mít zarostlé podpaží... a přesně to jedna milenka vyžadovala. Popisovala mi, jak by ho olizovala a jak by si s chloupky točila kolem prstíku. A na rande s orangutanem by nechtěla?

TIP Nadsamce: Ženě toužící po dlouhých chlupech můžeš nabídnout třeba svá stehna nebo ti může olizovat zadek. Pohrdne-li, není to ta pravá.

PŘÁNÍ NESPLNĚNO. Jiné milenky by chlupaté podpaží nepřekously.

V posteli preferuju trošku jiné kočky, jestli mi rozumíš
V posteli preferuju trošku jiné kočky, jestli mi rozumíš

8. Kočka v posteli

Mám rád domácí mazlíčky, ale jsem nesvůj, když mi asistují při sexu. Milovnice koček, kterou jsem ještě nedávno obhospodařoval, vyžadovala, aby v posteli společně s námi byla její líná micka.

Moje námitky proti takové souloži nebyly vyslyšeny. Buď bude sex s kočkou, nebo nebude vůbec nic. Nejhorší bylo ji nepřilehnout, rozvalovala se, jako by jí to tam patřilo.

TIP Nadsamce: Zkus domácího mazlíčka zapojit do her. Nevím jak kočky, ale pejsci jsou docela ochotní k lízání :) Kdyby náhodou nevěděl, co dělat, můžeš mu trochu pomoct nějakou jeho oblíbenou dobrotou. Vcelku osvědčené je pomazat genitálie marmeládou nebo paštikou.

PŘÁNÍ SPLNĚNO. Přece mě nerozhodí nějaká zírající micina.

9. Vášnivá kuchařka


Sexem na kuchyňské lince nelze pohrdnout
Sexem na kuchyňské lince nelze pohrdnout

Prostřídat při sexu všechny možné místnosti beru za základ pestrého vztahu, avšak dělat to jen v kuchyni a jen při vaření mi přišlo přinejmenším zvláštní. Jí to vzrušovalo, já se u toho stihl většinou najíst a společně jsme pak uklízeli rozsypanou mouku a další potraviny, které při sexu létaly vzduchem. Pohlreich by na nás byl pyšný.

TIP: Návod na to, jak si to rozdat v kuchyni najdete v článku Sex v kuchyni: dosáhněte orgasmu dřív, než se dovaří brambory

PŘÁNÍ SPLNĚNO. Láska skutečně prochází žaludkem.

TIP Nadsamce: Zapoj do sexu i vybavení kuchyně nebo zeleninu. Neboj se ji místo prstění roztáhnout třeba mrkví. Spoustu inspirace najdeš také v článku Jídlo jako afrodiziakum při sexu.


Znuděná manažerka hledala hulváta
Znuděná manažerka hledala hulváta

10. Prd na znamení lásky

Krkám, prdím a drbu se na koulích. Dělám to ale v soukromí, nenapadlo by mě to dělat v rámci milostné předehry. Jedna paní manažerka z větší firmy po tom ale toužila víc než bylo zdrávo. Celý den se pohybovala mezi gentlemany v předražených oblecích, a proto v posteli chtěla hulváta a kus prasete.

TIP Nadsamce: prdění na povel je vyšší dívčí. Ale krkání se dá naučit. Jak vidíš, nikdy nemůžeš vědět, že na to sbalíš holku. Fekalistky ale jsou i mezi takovými dámičkami, u kterých bys to rozhodně nečekal.

PŘÁNÍ NESPLNĚNO. Prdět na povel na rozdíl od jiných neumím.

I když se na některá bláznivá přání skutečně nelze připravit, nikdy by tě neměl požadavek partnerky rozházet. Vždy je nutné zapřemýšlet nad tím, proč chce zrovna takové přání splnit. Nudí se? Nebo to skutečně potřebuje? Zjisti to a pokud je ti něco proti srsti, místo vyhýbání to s partnerkou prodiskutuj. Přeji hodně vzrušujících zážitků!


Vybíráme z e-shopu